نامه رییس سازمان محیط زیست به رییس درباره نابودی همه شما

[ad_1]

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نامه های رئیس جمهور را در خصوص اولین پروژه تکثیر گونه یوسمیتی در آسیا به رئیس جمهور ارائه کرد.

بر اساس گزارش سازمان حفاظت محیط زیست (EPA)، در نامه رئیس جمهور با اشاره به سخنرانی یک مدرس دانشگاه آسیا با موضوع مرگ یک اکالیپتوس، مراحل مختلفی در این راه وجود داشت. زندگی و تولید مثل، نگهداری، تغذیه و تولید مثل با کمک متخصصان متخصص ایرانی با موفقیت انجام شد. محل پروژه در پارک ملی توران در شاهرود شهرستان استان سمنان واقع شده است.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد: در مجموع تولید حشرات حساس با زنده ماندن افراد سالم همراه نیست و حتی در طبیعت بیش از 5 درصد سموم هنوز زنده یا قبل از بلوغ هستند. در مورد پروژه مذکور، با توجه به اینکه تنها یک مادر در اسارت بالغ شده است و یکی از ویژگی های طبیعی و وحشی شناسایی نشده است، بنابراین به گفته فریند زیمان، تشخیص توسط متخصص جراحی جراحی انجام شده و به این ترتیب شانس و احتمال زنده ماندن طلحه به دلیل سوء تغذیه بالای شیر مادر نبود.

وی با اشاره به دلایل تخریب این دو برج ادامه داد: مادر عقاب به نام ایران در روز دهم اردیبهشت و در روز سوم یکی از حوله ها که از ابتدا ضعیف شده بود فوت کرد. ، از بین رفت. متولی پس از مرگ علت فوت را حقیر اعلام کرد و در این صورت مرگ کاملاً طبیعی بود.

سلاجقه افزود: به دلیل عدم حضور مادر در سزارین بعد از سزارین، تغذیه توله ها به صورت دستی و با شیر خشک بوده و محدودیتی در کیفیت واردات شیر ​​وجود ندارد و با کمک دامپزشکان کیفیت قابل قبولی وجود دارد. اما با توجه به اینکه شیر مادر که حاوی مقادیر زیادی آنتی بادی و سرکوب سیستم ایمنی است به شدت دچار سوءتغذیه می شود، خطر مرگ و میر در جنین بسیار زیاد است و حجم دوم آن در عرض 3 روز به دلیل ناباروری از بین می رود.مرگ کامل پایان همه چیز و ما منتظر نتایج هستیم. گفتنی است نفر سوم به تهران منتقل شده و در حال حاضر با کمک پزشکان متخصص اطفال و زنان در وضعیت خوبی قرار دارد.

معاون رئیس جمهور در ادامه تصریح کرد: این پروژه برای اولین بار در کشور ایران انجام شد و با وجود پیچیدگی ها و کمبود منابع و تجهیزات، سند بزرگی در حوزه حفاظت از حیات وحش مهم ترین سند محسوب می شود اما نه. خیلی مهم است.هیچ تجربه قبلی در مورد آنها در کشور وجود ندارد.نمی توان به اشتباهات جزئی که منجر به تشکیل تیم حقیقت یاب در سازمان و اجرای استان شد اشاره کرد.وضعیت در دست بررسی است و با متخلفان و متخلفان احتمالی برخورد خواهد شد.

با این اظهارات خوشبختانه تنها یک مادر جوان است و امکان تکثیر با صحت تمام جزئی و با تاکید بر دانش و تجربه توسط کارشناسان بومی فراهم شده است، یادآور شد: سازمان حفاظت محیط زیست در حال حفظ ژنوم است. همچنان ارزشمند خواهد بود

اسلاقا در پایان خاطرنشان می کند: به منظور تبادل تجربه تکثیر اکالیپتوس و افزایش احتمال زنده ماندن، بقایای باقیمانده توسط یکی از متخصصان خارجی در مدت زمان کوتاهی به دست می آید. جناب عالی در پایان از دیوان عالی کشور می خواهد که برای نجات این گونه ها در خطر انقراض در طبیعت، اعتبار این افراد را تقویت کند.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما