نامه اعتراض به ریاست کمیسیوناعضای کمیسیون مشترک به ریاست محمدباقر قالیباف، رئیس خانه، جزئیاتی از جلسات مشترک کمیسیون و نحوه رسیدگی به آن در حمایت از کارکنان در فضای مجازی را بیان کردند.

به گزارش آنا، متن کامل بیانیه مشترک کمیسیون مشترک به شرح زیر است:

آقای دکتر قالیباف

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام

صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) پس از برگزاری دو جلسه رسمی و دو جلسه جانبی از جمله جلسات مشترک کارگروه با مرکز پژوهش های مجلس نمایندگان در سوم اسفندماه از کمیسیون خواسته شده است تا طرح مشترک را تصویب کند. معاون محترم حقوقی همزمان با انتشار نامه های خطاب به رئیس کمیسیون و با استناد به مواد (1)، (3) و (3) لذا ارائه می گردد.

. این گونه برخوردها بدون اطلاع صحیح از موارد ذکر شده و مستند و بدون دقت و کم توجهی در رسانه ها منتشر می شود، در حالی که احکام دقیق قانون اساسی رعایت و قابل پذیرش بوده است.

. علاوه بر جلسات تشکیل شده در دفتر جناب عالی (دو جلسه)، دفتر نایب رئیس جلسه اول (سه جلسه)، جلسات کمیته کاری کمیته حداقل پانزده جلسه، چندین جلسه با تحقیق. مراکز، جلسات منظم هفتگی از تاریخ 2/3/7 5/1/7 حداقل چهل و هشت جلسه بررسی و ابراز نظر موافقان و مخالفان شکل گرفته و القای شبهه عدم رعایت (2) و (3) ) کاملاً نادرست است آیا.

. در جلسه 5/3/7 پس از جلسه و پس از بررسی، پیش نویس قانون اساسی آماده رای گیری شد، اما با توجه به درخواست نامه، تاریخ محرمانه 2/3/7، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به دفتر ایشان آمدند مجلس نیز در تاریخ 3/4/7 به دعوت جناب عالی اعضای کمیسیون تلفیق با حضور اعضای کمیسیون تلفیق، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ریاست محترم مرکز ملی فضایی کشور این تصمیم بنا به درخواست وزیر محترم و با توجه به دیدگاه ایشان در خصوص اقدامات این وزارتخانه و ریاست محترم مرکز ملی فضای مجازی قبل از اعزام به صحن اتخاذ شده است. لذا در این جلسه در راستای همکاری مجلس و دولت و دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی، با رای اعضای محترم کمیسیون، پیش نویس تهیه نسخه جدید خواهد شد. به کارگروه مشترک پژوهشگران ارجاع داده شد.

این پیشنهاد به طور مشترک توسط کمیسیون در جلسه 7/8/7 ارائه شد. در چنین جلساتی، کمیسیون، مانند سایر جلسات، با شفافیت کامل و همانطور که به صورت زنده و از طریق رسانه ها پخش می شد، اعضای کمیسیون نسخه جدیدی از پیش نویس را به کارگروه مشترک ارائه کردند. بنابراین تهیه نسخه جدید توسط کارگروه مشترک نه تنها هدفمند است، بلکه با توجه به تصمیم جلسه 2/3/3 و مصوبه جلسه 2/3/3 نیز می باشد. کمیسیون به عنوان بار قانونی تعیین شد و در عین حال کمیسیون مشترک خودآزمایی بر اساس نسخه جدید شرح داده شده است. حال این سوال مطرح شده است.بنابراین اعلامیه مشترک قانون معادل اعلامیه مشترک کمیسیون است.ریاست محترم مجلس و مرکز پژوهش ها؟ جنابعالی در جلسه مورخ 2/3/1 به جناب آقای تقی پور و سیاهکالی توصیه نمودند با توجه به درخواست مرکز پژوهشگران مجلس طائی نما مورخ 2/3/6 مهلت مقرر مقرر گردیده است. بیست روز تمدید شد اگر قرار بود از نسخه جدید استفاده شود، آیا توجیه نسخه جدید که بسیار پخته تر بود و اکثر مفسران به آن اذعان داشتند که مقاصد اصلی نسخه قبلی در نسخه قبلی مطرح شده بود، قابل توجیه است؟

اگر قرار بر این می شد که تمام نسخه ها در ماه گذشته رای گیری شود، اولین جلسه آذرماه با حضور جناب عالی چه خواهد بود؟ برنامه کمیسیون مشترک در جلسه 2/3/7 که با تصمیم جلسه مذکور صورت گرفت چه بود؟

. چهل و چهار سال پیش توقف کار مجلس عوام با کمیسیون جانشین آن در مجلس شورای اسلامی بی سابقه بود و این دستور به عنوان اقدامی غیر متعارف، آینده قوه مقننه را تهدید می کند.

قصد قانون گذاری از سوی معاونت محترم دانشگاه را نمی توان در قانون اساسی دلیل بر مسکوت دانست.

جناب عالی مراتب تشکر و قدردانی خود را از دیوان عالی کشور برای تصویب قوانین لازم در رابطه با اقدامات مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که قبلاً نظر کتبی را به کمیسیون مشترک ارسال کرده بودند، اعلام می دارد.

درخواست مساعدت محترم از معاونت محترم در خصوص تصویب کمیسیون تلفیق ثبت پیشنهادات نمایندگان مجلس محترم شورای اسلامی عمل.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel