نامزدهای فدراسیون فوتبال چه کسانی هستند؟فرصت ثبت نام در فدراسیون فوتبال امروز (دوشنبه) به پایان می رسد.

فرصت ثبت نام در فدراسیون فوتبال افغانستان امروز (دوشنبه) به پایان رسید و افراد مختلف برای ثبت نام در این انتخابات به ساختمان فدراسیون و رئیس فدراسیون فوتبال آمدند.

ساعت 1 امروز به عنوان فرصت رسمی برای ثبت نام در انتخابات، افرادی که امروز نام خود را برای انتخابات ثبت نام کردند به شرح زیر است:

فدراسیون فوتبال ایالتی
مهدی تاج
معاون اول رئیس جمهور: محمد مهدی نبی

معاون دوم رئیس جمهور: منصور قنبرزاده

علیرضا اسدی
معاون اول رئیس جمهور: امیررضا واعظی آشتیانی

معاون دوم رئیس جمهور: علی رضا رئیسی کیا

امیررضا واعظی آشتیانی
معاون اول رئیس جمهور: علیرضا اسدی

معاون دوم رئیس جمهور: صادق رئیس جمهور

عزیزالله محمدی
معاون اول رئیس جمهور: علی فتح الله زاده

معاون دوم رئیس جمهور: محمدرضا کافی

محمد آخوندی
معاون اول رئیس جمهور: —

معاون دوم رئیس جمهور: —

میرشاد مجیدی
معاون اول رئیس جمهور: عباس صوفی

معاون دوم رئیس جمهور: صادق درودگر

مسعود حیدرزاده

معاون اول رئیس جمهور: —

معاون دوم رئیس جمهور: —

محمد امامی

معاون اول رئیس جمهور: —

معاون دوم رئیس جمهور: —

آیدین رستمی

معاون اول رئیس جمهور: —

معاون دوم رئیس جمهور: —

نماینده هیئت رئیسه فدراسیون
محمد رجائیان (مدیرعامل آلومینیوم اراک اراک)

کیوان بابادی (مدیرعامل دانشگاه استقلال خوزستان)

محمدرضا کافی (مدیرعامل خانم سونگون)

حمیدرضا گرشاسبی (مدیرعامل فولاد خوزستان)

محمدرضا ساکت (مدیرعامل مرکز ورزش اصفهان)

شرایط و جزئیات مربوط به نامزدی در پست های ریاست فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:

2-انتخاب چهار نفر از اعضای فوق الذکر هیئت رئیسه فدراسیون و به شرح زیر انجام می شود.

الف) رئیس فدراسیون.

ب) 2 نایب رئیس شامل نایب رئیس اول و نایب رئیس دوم (همچنین مدیر کمیته مسابقات).

ج) عضو هیأت مدیره لیگ های برتر یا لیگ های دسته اول.

2- رئیس فدراسیون، نواب، رئیس و اعضای هیئت رئیسه توسط مجمع عمومی برای این سمت معرفی می شوند. هر یک از نامزدهای پست دولتی باید تاییدیه 5 عضو مجمع عمومی را دریافت کند. هر یک از نامزدهای ایالتی باید 9 نامزد برای پست معاون اول رئیس جمهور و دوم در فرم درخواست نامزد معرفی کند. رئيس، رئيس را معرفي مي‌كند و نامزد هيأت مديره با موافقت 5 نفر از اعضاي مجمع عمومي موافقت مي‌كند.

3- تاریخ اتمام دوره ریاست فدراسیون، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و نماینده دوم هیئت رئیسه در هیئت رئیسه منتخب در جلسه 2/3/8 به همراه سایر اعضای هیأت مدیره در تاریخ 2/3/7 انتخاب و شروع به فعالیت اعضای جدید هیأت مدیره پس از جمع بندی مجمع عمومی منتخب ایشان آغاز شده است (2). /3/7) و در 2/3/7 به پایان رسید. هیچ فردی نمی تواند بیش از سه دوره متوالی یا جایگزین در هیئت مدیره فدراسیون (اعم از رئیس، نایب رئیس یا سایر اعضای هیئت مدیره) حضور داشته باشد.

2. رئیس، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و نماینده دوم هیئت مدیره در هیئت مدیره علاوه بر شرایط مندرج در بند 1 اساسنامه (اعضای فدراسیون) مطابق با درخواست اعضای فدراسیون نباید هیچ گونه محکومیت قبلی که مغایر با مسئولیت آنها باشد داشته باشند. رئیس، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم و نماینده هیئت امنا در هیئت رئیسه فدراسیون باید علاوه بر فعالیت های قبلی در فوتبال، حداقل 5 سال سابقه مدیریت ورزشی داشته باشند. همانطور که در پیوست توضیح داده شده است.

2- بر اساس آیین نامه انتخابات، اعضای هیأت های انتخاباتی (بدوی- استیناف) به نمایندگی و مدیریت انتخابات تعیین و سایر اعضای فدراسیون نیز نسبت به تکمیل انتخابات به تعهدات قانونی خود عمل کنند. 3).

2. هیچ یک از اعضای هیأت رئیسه نباید همزمان با مدیر، معاون یا یکی از اعضای فدراسیون مستقل، یک نماینده از اعضای فدراسیون در مجمع فدراسیون، فدراسیون دبیرکل، حضور داشته باشند. فوتبال فعال، فوتسال یا فوتبال ساحلی، واسطه و نقل و انتقالات.رقبا، رئیس، نایب رئیس یا اعضای یک کمیته، بازیکنان فدراسیون هستند.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel