نادر طالب زاده فرزند تیمسار زمان شاه بودکارشناس ویژه برنامه شبکه افق که به تازگی در «نادر طالب زاده» منتشر شده است، با عنوان:

به گزارش عصر ایران، از نادر طالب زاده مستندساز که به پخش برنامه های ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی و گفتگو با منتقدان جهان غرب شهرت داشت، در شبکه تلویزیونی «افق» به یادگار می ماند. شبکه هایی که طالب زاده یکی از بنیانگذاران آن بود.

مجید شاه حسینی در این برنامه به تشریح نکات مختلف درباره نادر طالب زاده پرداخت و تایید کرد که فرزند تیمسار منصور اردوبادی یکی از فرماندهان شاهنشاهی بوده است.

اما روایت شاه حسینی قدری به دلیل سکوت نادر طالب زاده (اردوبادی) نسبت به سرچشمه های خانه و باغ ایلخانی در سال اول کار نبود، چون پدر بی خانمان بود.

مجید شاه حسینی گفت: پدر نادر در کودتای نفرجام قرنی شرکت نکرد و در سرکوب عشایر کهگیلویه و بویراحمد شرکت نداشت.

مهمان برنامه جهان آرا به خاطر این ویژگی های خاص، نادر طالب زاده که در عرض 5 سال به آمریکا آمد و زندگی و امکان پیشرفت مادی را در آمریکا پس از پیروزی انقلاب منتشر کرد. تاریخ اسلام را رئیس جمهور می داند و او نیز «مصعب» شایسته لقب «فرزند بزرگوار قهرمان» است. با این حال وی در ادامه به شناخت بیشتر حاج قاسم سلیمانی در یک سطح پرداخت و گفت: نقش حج در جبهه فرهنگی کم نظیر است و رسانه ها مانند نقش حاج قاسم در جبهه نظامی و مقاومت هستند.

مهمان برنامه «جهان آرا» برادر نادر طالب زاده را در آمریکا کشت و اف بی آی را نیز مسئول این حادثه دانست.

نکته قابل توجه در این برنامه این بود که شبکه سیبیاس مستقر در آمریکا 6 سال بود که فعالیت می کرد و قرار بود گزارشی از اشغال سفارت ارائه کند، اما ترجیح داد با صدا و سیما همکاری کند و این ماموریت همکاری کند. در حمایت از آن منعکس شود.تصرف سفارت و علیه ایالات متحده.

مسعود بیژن نماینده تازه منتخب تهران در مجلس و نادر طالب زاده شایسته این بودند که به عنوان «شهدا» شناخته شوند. میهمانان حاضر در برنامه اما ترجیح می دهند با قاطعیت چنین ادعایی نداشته باشند و بگویند: «شهید زیست و شهید زیست».

از دیگر نکاتی که باید به آن اشاره کرد این بود که مسعود دهمکی نیز در نامه ای به شاکیان اعلام کرد که تلاش دارد مستندسازان و اعتدال گرایان را از این کار منصرف کند. آنها همچنین می خواستند در صورت آسیب دیدن شکایت کنند.

آنچه در ادامه می‌خوانید خلاصه‌ای از روزنامه‌های امروز ترکیه است: «افق نو» با برنامه فعلی همکاری نمی‌کند – امیرحسین ثابتی – به نقل از مرحوم طالب زاده، رئیس جمهور (روحانی) و وزیر امور خارجه (ظریف) مانع تراشی می‌کردند. کنفرانس افق

مجید شاه حسینی البته تاکید کرد که نباید با مخالفت طالبان به حاشیه رفت و فقط تاکید کرد که مسئولان دستگاه دیپلماسی نباید خودشان را در قبال گفته هایشان در رسانه ها پاسخگو باشند و هر کدام باید کار خودش را بکند.

او در جوانی به آمریکا سفر کرد و با پیروزی انقلاب به ایران بازگشت، در حالی که پدرش آرزوی تحصیل در رشته پزشکی و اولین علاقه اش به ادبیات را داشت.

او فیلم «انجیل منجی» را کارگردانی کرد که به گفته مسیحیان، بعثت پیامبر اسلام را با انجیل به گونه ای دیگر آشکار می کند. سخنران مهمان توضیح داد که رهبران مسیحی پس از تماشای فیلم، اگرچه این سنت را قبول نداریم، اما برای فیلم به حضرت مسیح احترام می گذاریم. این فیلم با روایت مسیحیان درباره مصلوب شدن عیسی و اعتقاد مسلمانان بر اساس آیات قرآن به زبان انگلیسی به پایان می رسد. اینکه عیسی بر صلیب بالا نرفت، بلکه بالا رفت. (مسیحیان معتقدند که او سه روز بعد به آسمان عروج کرد). او اکنون فاش کرده است که سید حسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان است.

مهمترین چهره های تاریخ انقلاب اسلامی که نادر طالب زاده در این برنامه به آنها تشبیه شد، سید مرتضی آوینی و حاج قاسم سلیمانی بودند.

به گزارش میهمان برنامه «جهان آرا» همسر طالب زاده (زینب مهنا لبنان) است و پس از تحریم ها مشکلات زیادی برای او ایجاد شده است.

نادر طالب زاده که برنامه محور، اما متفاوت و فارغ التحصیل از منظر دیپلماسی و با ادبیات رادیکال و ادبی بوده، سیاست های غرب را در شبکه ها و افق ها (مخفی، عصری، متناوب) روز جمعه 19 اردیبهشت ماه جاری اجرا کرده است. بیمارستان مجری برنامه جهان آرا – شبکه افق – امیرحسین ثابتی همچنین زمانی که پرچم امام هشتم همزمان با اجرای چنین برنامه هایی به استودیو رسید.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial