مقدار پول جمع آوری شده بیشتر بود


نتایج اجرای گزارش حاکی از استقبال و ثبت نام تقریبی 5000 نفر در این راه است که استان خوزستان بیشترین آمار ثبت شده را به خود اختصاص داده و این قرارداد توسط رئیس جمهور منعقد شده است.

به گزارش ایسنا، طراحی طرح کمک بلاعوض برای ایجاد فرصت های شغلی خرد، کوچک و متوسط ​​و زمینه سازی برای اشتغال دانش آموختگان دانش آموختگان بخش های آموزش عالی و عالی بسیج شده است.روش تعامل با نیروهای متخصص و مجرب، انتقال دانش و فناوری روز به نیروی اقتصادی با ورود جوانان و توسعه سطح تولید و سرمایه گذاری در حوزه تعاونی و خصوصی تحت عنوان سیاست های بازار فعال.

جامعه دانش‌آموختگان و جوانان را برای ایجاد شغل بی‌کار در مناطق محروم و کم برخوردار کشور هدف قرار می‌دهد و به همین دلیل 5 درصد نیروی کار با کمک دولت و برای مدت یک سال توسط دولت به کار گرفته می‌شوند. آنها برای جذب در بانگا پول می گیرند.

نتایج اجرای گزارش اجرای طرح حاکی از ثبت نام 8000 و 4 نفر و متقاضی از این طریق است که از این تعداد 8000 و 4 نفر به صورت قراردادی و جذب نیرو می باشند.ثبت نام و اقدام برای جذب نیرو.

در بین استان ها، استان خوزستان بیشترین تعداد داوطلب، کارفرما و قرارداد اختصاص یافته به آنها را داشته و کمترین میزان استقبال مربوط به استان شمالی خراسان بوده است.

مقدار پول جمع آوری شده بیشتر بود

داوطلبان و جویندگان کار باید دارای مدرک دیپلم و تحصیلات عالی بوده و سن آنها از 5 سال بیشتر نباشد. شرط سنی برای زنان سرپرست خانوار نیز تا 5 سال ثابت است.

به نظر می رسد وزارت کار در راستای کاهش هزینه های اشتغال نیروی جدید نیروی دریایی برای پایداری و گسترش تولید و اشتغال، افزایش فرصت های شغلی در بازار کار و حمایت از بخش های مشارکتی و خصوصی، توسط فعالان اقتصادی اجرایی شود. این امر باعث رونق بازار و اشتغال در کشور شده است.

میزان دستمزد معادل 5 درصد دستمزد متناسب با کار شورای عالی اجرایی است که متناسب با اجرای طرح با حداقل 1.1 درصد افزایش دستمزد، تومان خواهد بود.

متقاضیان و کارفرمایان می توانند با مراجعه به آدرس https://pyd.mcls.gov.ir و ثبت نام در وزارت کار از این طرح بهره مند شوند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم