مطهری: پرسپولیس مقابل اسپند باید شوخ طبعی داشته باشدحمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش و پکان در هفته بیست و بیست لیگ پنجم گفت: عید سعید فطر را تبریک می گویم. مهم ترین نکته در بازی امروز تمرکز روی موارد فوق و نگاه نکردن به اطراف است. روی تیم تمرکز کنید. به صورت ما نگاه کن از نظر فنی، پکان تیمی با استعدادها و تلاش های فراوان است. آنها دو زیبایی زیبا دارند. اول اینکه دفاع تیمی خوبی دارند و دوم اینکه در دفاع از تیم مهاجم خوب هستند اما ما آنها را هدایت می کنیم.

وی در ادامه گفت: به نظر من باید شوخ طبعی قوی داشته باشیم و در بازیابی توپ و انتقال منفی باید عاقلانه و خوب عمل کنیم تا به اسپند نخوریم. ما ورود گل پیکان را با شناختی که داریم بررسی کردیم. همیشه می گفتم فوتبال خوب و آبرومندی ارائه می کنم و انشاالله نتیجه خوبی می گیریم. ما یک تیم مبارز و مبارز هستیم. بچه ها این را در تمرینات نشان دادند و با اشتیاق و انگیزه کار کردند. امیدوارم فردا روز خوبی داشته باشیم. برای این بازی کفش هایمان را جلوی دادگاه می بندیم فکر می کنم این بازی آخرین بازی زندگی من است. همانطور که این بازی برای ما مهم است، باید سخت کار کنیم.

کادرفنی پکان گفت که می گویند ملک قهرمان بازی است و استقلال او بهتر از این است. اکنون که کنفرانس به پایان رسیده است، می توانیم بعداً به این موضوعات فکر کنیم. همه جوانب را در نظر می گیریم.

اسپند در بازی های آخر هفته اخیر بیرون از خانه بوده و نتایج خوبی کسب کرده است. مطهری در پاسخ به این سوال که پکان دو آیتم خیلی خوب دارد، چه استراتژی ای در مقابل این تیم دارید؟ این موضوع را نیز در تمرینات خود مرور کردیم. باید خیلی مشتاق باشیم و ریتم خوبی داشته باشیم. گاهی مثل موجی که به سمت ساحل می آید باید هل بدهیم، گاهی باید آرام بگیریم. این موضوع تعیین این است که چه زمانی و چه زمانی تحت فشار کار می کنیم. برای پیروزی در سه بازی آینده باید بیشتر تلاش کنیم.

وی گفت: همیشه می گفتم پرسپولیس یک تیم به تمام معنا و حرف اول تیم در تیم ما است. متاسفم که بگویم پرسپولیس باثبات است اما این تیم کینه زیادی را کنار گذاشته است. این بهانه نیست، این پاسخ سوال شماست. بنابراین، همه افراد حاضر در پازل تاکتیکی محسوب می شوند و ما تمام تلاش خود را برای بازی کردن آن انجام می دهیم. همه بچه ها با تعهد نهایی در تیم بودند. ما با آن مشکلی نداریم. طبیعی است که شما در فوتبال تغییراتی داشته باشید و این اتفاقات اجتناب ناپذیر است.

مربی وحید امیری سرمربی پرسپولیس و مهدی ترابی درباره تاثیر واکنش های متقابل بر این تیم توضیح دادند. فکر نمی کنم عملکرد این بازیکنان در این سال ها نشان دهد که بازیکنان فوق العاده هستند. به خصوص در مبارزات تن به تن، اما باید سعی کنیم بدون این دو بازی بازی کنیم و بازی را به نفع خود تجربه کنیم.

مطهری رجا با اشاره به قضاوت داوران در هفته های پایانی گفت: دوستی ندارم که در موضوع قضاوت صحبت کنم اما در شش هفته باقی مانده به شرایط میز انتظار خواهم پرداخت. جای توقعی نیست و امیدوارم این تصادف مشکلی برای تیمی ایجاد نکند.

وی در پاسخ به اینکه برخی از هواداران به تمرینات و برخی اتفاقات اعتراض داشتند، توضیح داد. بخشی از دوستان یا مردم عادی دانش عملی را که تیم گاه به گاه برای بازیابی و توانبخشی نیاز دارد، نمی دانند. یک روز، تیم تعطیلات در قالب تمرینات تمرینی انرژی می گیرد. در هر مورد، با وجود موانعی که به سختی می‌توانیم تصور کنیم، آن را تصرف کرده‌اند.» بازیکنان ما انسان نیستند و از نظر بدن علمی نیاز به استراحت دارند. متأسفانه آنها این اطلاعات را دریافت نمی کنند و آن را به اشتراک نمی گذارند. اما همان تیم با همان شرایط قبلاً این کار را نمی کرد؟ اما این تیم قهرمان لیگ نیست؟ این ابزارها بسیار سطحی و بسیار سیستماتیک و حساب شده برای هدایت این موج برای ضربه زدن به تیم هستند. در نهایت این تمرینات با دقت، دانش و درایت انجام می شود و تصادفی نیست. ما کار را خودمان انجام می دهیم و زمانی که احساس می کنیم تیم به استراحت نیاز دارد، آن را انجام می دهیم. ما صحبت ها و شایعات مشابهی نداریم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم