مطهری: نمی دانم چرا داوران می خواهند پرسپولیس را معادل سازی کنند! – تمرین سه


کد خبر: 1818089 |
15 فروردین 1401 ساعت 23:43 |
196 بازدید |

0
دیدگاہ

سبک رقیب تیم ما را عصبی کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از سبک مسابقات و سبک تیم رقیب نیز انتقاد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در غیاب یحیی گل محمدی به دلیل محرومیت، حمید مطهری دستیار و مربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان بازی در نشست خبری حاضر شد و رسانه ها به واکنش پرداختند.

مطهری در ابتدا به گفتگو با امشب درباره صورتجلسه مسابقات پرداخت و سپس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

درباره حمید مطهری سرمربی پرسپولیس بیشتر بخوانید:

* به سبک تیم رقیب اشاره نمی کنم

اجازه دهید این را شروع کنم که اگر این سبک فوتبالی است که هواداران انتخاب کرده اند، در واقع به تیم رقیب اشاره نمی کنم. فقط می گویم که باید شرایطمان را بهتر کنیم. ما تمام تمریناتی را که برای حمله انجام دادیم انجام دادیم، همه موقعیت ها را داشتیم و موقعیت ایجاد کردیم، توپ ها را روی لبه ها گذاشتیم و موقعیت را ایجاد کردیم اما گل نزدیک بود.

* تمام گل های گلزنی را جلوی در تست کردیم

اگر آن گل را مهدی عبدی یاد گرفته بود، شرایط به کلی تغییر می کرد. وقتی فشار لبه‌ها را می‌بینیم، با تعداد نفرت‌کنندگان جای خالی را پر می‌کنند. ما شروع به بازی بین مدافعان و تیراندازان می‌کنیم.» زنگ خانه خیلی قشنگ زده شد و چند نفرمان را گرفت. در پایان باید بگویم این سبکی است که هواداران انتخاب کرده اند اما فوتبالی که ما بازی کردیم خیلی خوب بود اما اسلحه از در وارد نشد. اگر عبدی گل ضربه بخورد شرایط خیلی فرق می کند اما در نهایت از هر نظر به او احترام می گذاریم.

* نیمه اول فقط 3 دقیقه وقت اضافه داشت؟

من نمی خواهم در مورد قضاوت صحبت کنم، اما فقط به این دلیل سؤال می کنم که شما پرسیدید، وگرنه من خدا را نمی بینم، نمی خواهم در مورد قضاوت صحبت کنم. نمی دانم چرا آنها در چند هفته اخیر دوستانی دارند. اصولا من در مورد هیچ چیز صحبت نمی کنم. فقط یه نکته میخوام بگم به خدا اگه اشتباه کنم نیمه اول سه دقیقه اضافه بود؟

* می گویند از بهانه هایت قوی تر باش و من هیچ بهانه ای ندارم!

من نمی خواهم خدا شهادت دهد. من بهانه ای ندارم، من مسئولم، این یک واقعیت است که موافقم و فقط می خواهم مثال بزنم.

* درخواست تیم رقیب من را عصبی می کند

سبک تیم در مقابل دقیقه ای که تیم ما تحت تأثیر قرارداد می بندد. سبک تیم حریف تیم حریف را عصبی می کند البته ما به آنها گفتیم تیم بزرگی مثل پرسپولیس نباید تحت تاثیر قرار بگیرد و به بچه های تیم گفتم این شرایط را دارند اما در این شرایط باید تیم بزرگی تشکیل شود. خود را علامت گذاری کنید

* تحت تاثیر دقایق مسابقه دادیم

ضمن اینکه ما در دقیقه تحت تاثیر حریف بودیم و بازیکنان هم روی ما تمرکز داشتند. ما گوش دادیم اما متاسفانه بچه ها در آن لحظه عصبی شدند و نیازی به تمرکز نداشتند.

* همیشه می گفتم هیچ وقت تسلیم نشدم

همیشه می گفتم تسلیم نمی شوم مبارزه برای قهرمانی در خون پرسپولیس ضروری است. ما ادامه می دهیم و باید بجنگیم و این وظیفه ماست. ما هم همین حرفه هستیم و لیگ باید به قوت خود ادامه دهد و انشالله ببینیم تیم مقابل چه نتایجی خواهد داشت. ما به سختی کار خود را ادامه می دهیم و در یک هفته آینده، تصادفات می تواند بسیار بدتر شود.

* شانس اشتباه است و تمرین گروهی ممنوع

اصلا بحثی نیست همانطور که قبلاً گفتم من واقعاً اجاره نمی‌دهم، کسی بحث می‌کند، اما واقعاً به من اجازه بحث نمی‌دهند. او گفت که با گل محمدی بازداشت شده است. همه به وظیفه خود واقف هستند و می دانند در پرسپولیس باید چه کار کنند. حامد هم اشتباه کرد و از تمرین گروهی محروم شد.

* شاید این محرومیت تلنگانا میلیون ها ارزش داشته باشد

هیچ ایرادی ندارد و ما واقعاً نمی خواهیم اجازه دهیم این اتفاق بیفتد، همه چیز در تیم ما بر اساس احترام است. متاسفانه حامد لک اینطور نیست. مربیان همیشه در حد وظیفه هستند و این یک راه چاره است و شاید برای بهتر شدن شرایط، درگیری ایجاد شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم