مشاوره کنکور 1401 – با این نکات مشاور نیاز ندارید – کنکور کمپانی

در اینجا دانش آموزان هم باید تعادل رو رعایت کنند تا ارتباط متقابل خوبی بین مشاور تحصیلی و دانشآموز ایجاد بشه. ارتباط دوستانه و صمیمی بین دانش آموز و مشاور شاید یکی از مهمترین دلایل نتیجه گرفتن دانش آموز باشد. کسی می تواند بهترین مشاور کنکور شما باشد که بتواند این ارتباط را هر چه بهتر حفظ کند. مثلا این که قصد تحصیل در چه رشته و چه دانشگاهی را دارد؟ سوای از راهنمایی دانش آموز برای برنامه ریزی در زمان های مناسب و مطالعه کافی باید به دانش آموز آموزش های مهم را جهت تدوین یک برنامه متناسب و کامل برای اوقات مرده ارائه کند . مشاوره کنکور تجربی یکی از موارد مهم برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور است. ۲. امکان دسترسی به مشاور تحصیلی: معیار مهم بعدی برای اینکه بدونیم چطور بهترین مشاور تحصیلی رو انتخاب کنیم، امکان دسترسی دانشآموز به مشاور تحصیلی هست. رقابت در گروه تجربی در رشته های پرطرفداری مانند پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی زیاد بوده و داوطلبان با یک برنامه ریزی دقیق و منظم و دانستن نکات مهم مطالعه و تست زنی می توانند از سد کنکور عبور کنند.

یک مشاور کنکور تجربی ایده آل، به شما آموزش خواهد داد که هر درس را به چه نحوه ای مطالعه کنید و با چه روشی برای هر درس تست بزنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. چندتا مطلب مفید برای برنامه ریزی واست آماده کردیم. موسسات مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی چه وظایفی را بر عهده دارند و چه خدماتی را ارائه میدهند؟ تسلط کافی برای مشاوره داشته باشد علاوه بر این تجربه کافی و روحیه جنگجویی را می توان از خصوصیات مشاور خوب برشمرد . به طور مثال داوطلبی را در سالهای دور می شناختم، که خانوادهاش اصرار زیادی برای ورود او به دانشکده حقوق داشتند ولی به نظر من بعد ازانجام تست ها و آزمون هایی که از وی گرفتم متوجه شدم، که کوچکترین علاقهای به علم حقوق و در انتها وکیل شدن و انجام کارهای سخت وکالت در دادگاه ندارد و به اعتقاد من وی در زمینه حسابداری استعداد خوب و عجیبی داشت، اما به اصرار خانواده و تسلیم شدن اش به خواسته آنان وارد رشته حقوق حقوق و متعاقب آن وکالت شد، ولی تا آن جایی که با این شخص در تماس بودم، هیچگاه رضایتمندی خوبی از شغل و رشته تحصیلی نداشت و تا جایی پیش رفت که وکالت را پس از تحمل آن همه سختی برای کسب کردنش کشیده بود را رها کرد.

بنابراین در زمینه کنترل مسائل روحی و انگیزشی دانش آموزان و داوطلبان کنکور عملکرد قابل قبولی دارند. در رابطه با استفاده از مشاوره تلفنی تحصیلی و انتخاب رشته رایگان کنکور هیچ گونه محدودیتی برای داوطلبان در نظر گرفته نشده است. ۴. کنترل مسائل روحی و انگیزشی داوطلبان کنکور: میدونیم که موفقیت در کنکور سراسری توی مسائل درسی و چطور درس خوندن خلاصه نمیشه. باید زمانی که برای درس های مختلف می گذارید را به گونه ای تقسیم نمایید که به هیچ عنوان این موضوع موجب نشود تا شما از سایر دروس عقب بمانید. او باید به دانش آموز بیاموزد که چگونه برای خودش برنامه ریزی کند. داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ شما باید بهترین و مناسب ترین منبع برای خودتان را انتخاب کنید و آن را تهیه کنید. بنابراین برای انتخاب بهترین مشاور تحصیلی باید داشتن تجربه بالا در کنار آگاهی از اصول مشاوره تحصیلی روز دنیا رو مد نظر قرار بدیم.

این کتاب نوشته دکتر علی میرصادقی هست و بهعنوان دومین کتاب خودیاری دنیا شناخته شده که گویای کیفیت و اثربخشی بالای این کتاب برنامهریزی هست. در مؤسسه بارسا از کتاب برنامهریزی با دوربین مداربسته برای برنامهریزی شخصی دانش آموزان استفاده میشه. وقتی دانشآموز در جلسات مشاوره تحصیلی خصوصی شرکت میکنه، مشاور تحصیلی باید توانایی و وقت کافی برای برنامهریزی شخصی رو داشته باشه. این صمیمیت باعث میشه تا کنکوری ها احساس راحتی هرچه بیشتری با مشاور داشته باشن و از مراجعه به مشاورشون واهمه ای نداشته باشن و بعد از مدتی به این درک رسیده باشن که کارهایی که مشاور به اونها توصیه میکنه، فقط و فقط برای پیشرفت تحصیلی خودشون هست. لازم به ذکر است که برای آشنایی با روشهای این مشاور برجسته کنکور می توانید به بخش مقالات مشاوره ای سایت گزینه دو و سایت شخصی ایشان به نشانی « پوردستمالچی دات آی آر » بروید. علاوه بر اطلاعات و مدارک، چند نمونه از صحبت های خانم ایوبی نیز در قالب فایل صوتی و ویدیو همراه با نمونه نظرات تعدادی از دانش آموزان ایشان در انتهای مطالب این صفحه موجود است.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel