مرد بریتانیایی ایلان ماسک را پشت سر گذاشت و به مدت 7 دقیقه ثروتمندترین مرد جهان شد.


دهلی نو: ایلان ماسک بنیانگذار و مدیرعامل تسلا در حال حاضر با بیش از 200 میلیارد دلار ثروت، ثروتمندترین مرد جهان است. با این حال، یک مرد بریتانیایی به نام مکس فوش، ماسک را کنار زد و با ثروت خالص بیش از دو برابر ثروت ماسک، به ثروتمندترین فرد جهان تبدیل شد.

اما شادی او کوتاه مدت بود زیرا تنها در عرض هفت دقیقه عنوان ثروتمندترین فرد جهان را به ماسک از دست داد. فوش ویدیویی در یوتیوب ساخت تا توضیح دهد که چگونه به ثروتمندترین فرد جهان تبدیل شد. او این ویدئو را با توضیح “Come at me Elon” بارگذاری کرد و آن را در کانال یوتیوب خود آپلود کرد.

او در این ویدئو گفت: “اگر من یک شرکت با 10 میلیارد سهام با حدود نامحدود پول محدود ایجاد و ثبت کنم و یک سهم را به قیمت 50 پوند به عنوان فرصت سرمایه گذاری بفروشم، از نظر فنی ارزش شرکت من 500 میلیارد پوند است.”

او افزود که این مبلغ او را به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل می کند و نزدیکترین رقیب من ایلان ماسک را کاملاً از بین می برد. ویدیوی او در یوتیوب اکنون در شبکه های اجتماعی در فضای مجازی منتشر شده است. تنها در یوتیوب، این ویدیو تا کنون بیش از 5.75 هزار بازدید داشته است.

با این حال، یک گرفتاری وجود دارد. وی با اشاره به اینکه در صورت ادامه راه کسب درآمد ممکن است متهم به “تقلب” شود، گفت: این خوب نیست. در این ویدئو، او توضیح داد که چگونه شرکت را ایجاد کرد – Unlimited Money Limited.

وی در مراحل ثبت شرکت در بخش «کسب چه کاری خواهد بود» به «کسب درآمد» اشاره کرد. او با تمسخر نام این شرکت را “Unlimited Money Ltd” گذاشت.

فوش گفت: “در انگلستان، راه اندازی یک شرکت بسیار آسان است. چیزی به نام خانه شرکت وجود دارد، و شما اساسا یک فرم را پر می کنید.” سپس تصمیم گرفت 10 میلیارد سهام این شرکت را ایجاد کند. همچنین بخوانید: آخرین نرخ های سپرده ثابت (FD) بانک در سال 2022: مقایسه نرخ FD SBI در مقابل HDFC Bank در مقابل Axis Bank و Canara Bank

او در توضیح روند فکری خود گفت که آیا شرکتی با 10 میلیارد سهام ایجاد و ثبت کرده است و سپس یکی از آن سهام را به قیمت 50 پوند فروخته است. به این ترتیب، ارزش شرکت او از نظر قانونی 500 میلیارد پوند خواهد بود، در نتیجه او را به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل می‌کند و نزدیک‌ترین رقیبش ایلان ماسک را کاملاً از بین می‌برد. همچنین بخوانید: پرداخت های دیجیتال UPI هند اکنون در نپال قابل قبول است: 5 نکته کلیدی

https://www.youtube.com/watch?v=iHfJRON3b-wSerena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel