مردی از اپل واچ برای تعقیب دوست دخترش استفاده می کند، دستگیر می شود

[ad_1]

دهلی نو: در ایالات متحده، مردی به دلیل تعقیب دوست دخترش با اپل واچ دستگیر شد. علیرغم این واقعیت که ردیاب Apple AirTag در چندین مورد از تعقیب استفاده شده است، اپل واچ همچنان یک فناوری غیر معمول و گران قیمت برای استفاده برای تعقیب است. بر اساس گزارش WSMV، لارنس ولش، 29 ساله، از نشویل، تنسی، اپل واچ را به پره های تایر چسباند. ولش با اپلیکیشن Life360 مکان ساعت خود را ردیابی می کرد که در نهایت مکان قربانی را نیز فاش کرد.

بر اساس این گزارش، ولش و شریک زندگی خود از اپلیکیشن Life360 برای ردیابی موقعیت یکدیگر استفاده کردند. فرد دستگیر شده سرویس خود را فعال نگه داشت و از آن برای ردیابی موقعیت ساعت هوشمند استفاده کرد. بر اساس سوگندنامه، پس از دریافت تماس از سوی نیروهای امنیتی، پلیس به مرکز ایمنی خانواده در مورفریسبورو پایک رسید. پس از مشاهده دوست پسر در نزدیکی خودرو، ظاهراً امنیتی به افسران هشدار داد. بر اساس این گزارش، ولش در نهایت به مرکز خدمات خانواده آمد، اما به جای رفتن به داخل، به خودروی مقتول نزدیک شد و در کنار لاستیک سرنشین جلو نشست.

بر اساس این گزارش، ولز همچنین چندین بار او را به قتل تهدید کرده بود. طبق دستورات قدیمی دادگاه، او به دو مورد آزار خانگی متهم شد. سایر جنبه های رابطه آنها ناشناخته است.

بر اساس هشداری که در دسامبر 2020 توسط بخش خودرو / بار پلیس منطقه ای یورک کانادا صادر شد، سارقان خودرو از AirTag برای سرقت وسایل نقلیه ممتاز استفاده می کنند. طبق گفته آژانس پلیس، AirTag به دلیل اندازه متوسط ​​آن، عملاً می تواند در هر مکانی پنهان شود. ماشین. پلیس مالکان خودروها را به نصب دوربین های امنیتی با سیستم هشدار یا استفاده از قفل فرمان تشویق کرده بود. به‌روزرسانی iOS 15.4 که در اوایل ماه جاری منتشر شد، ظاهراً به مشکل تعقیب‌سازی پرداخته است. بدیهی است که شرکت باید اقدامات امنیتی جدیدی را ارائه دهد.

تلویزیون زنده

#لال[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما