مدیر عامل سابق Reddit این را در مورد تسلط الون ماسک در توییتر می گوید


دهلی نو: ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، پیشنهاد خرید توییتر را به مبلغ 43 میلیارد دلار داده است و ادعا می کند که می خواهد از پتانسیل عظیم این شرکت استفاده کند. به گفته ماسک، توییتر این پتانسیل را دارد که یک پلت فرم جهانی برای آزادی بیان باشد.

افشاگری ماسک در اوایل این هفته باعث هجوم نظرات شد. یشان ونگ، مدیر اجرایی سابق Reddit، از جمله کسانی بود که به این خبر واکنش نشان داد و در توییتر توضیح داد که چگونه حفاظت از بیان آزاد در محیط امروزی با “روزهای قدیمی اینترنت” اواخر دهه 1990 متفاوت است.

وونگ در تاپیک توییتری خود نوشت: “فرهنگ قدیمی اینترنتی وجود داشت، تقریباً وب 1.0 (اواخر دهه 1990) و اوایل وب 2.0، قبل از فیس بوک (قبل از 2005)، که فرهنگ آزادی بیان واقعاً قوی داشت.”

وونگ ادعا کرد که “بیان آزاد” به معنای “آزادی از محافظه کاران مذهبی که به دنبال خاموش کردن پورن هستند” در روزهای “اینترنت قدیمی” است.

وونگ توضیح داد: «این نظریه مشروع نیست (مشروع است)، فقط چالش‌های عملی پیرامون حفظ این اصل با تکامل جهان تغییر کرده است.

به گفته مدیرعامل سابق Reddit، برای غول‌های صنعت قدیمی‌تر مانند ایلان ماسک، اینترنت مرز جدیدی را ارائه کرد.

او گفت: «اینترنت مرزی نیست که افراد بتوانند به آنجا بروند» تا آزاد باشند، «اینترنت جایی است که اکنون کل جهان در آن قرار دارد و هر جنگ فرهنگی روی آن در حال انجام است.» این مهمترین میدان نبرد ما است. جنگ های فرهنگی.”

وونگ استدلال می کند: “هر طرف به دنبال سلب حق گفتار طرف مقابل است.”

او ادامه داد که مردم با هر طیف ایدئولوژیکی معتقدند رسانه های اجتماعی علیه آنها تعصب دارند.

وونگ اظهار داشت: «همه رفقای چپگرای من معتقدند که سایت‌های رسانه‌های اجتماعی از مردسالاری نژادپرستانه سفیدپوستان حمایت می‌کنند. “همه رفقای آلت / راست میانه / آزادیخواه من مطمئن هستند که پلتفرم های رسانه های اجتماعی دستور کار بیدار BLM / مارکسیست / LGBTQ را ترویج می کنند.”

به گفته وونگ، ماسک و دیگر نسل X (آنهایی که بین سال‌های 1965 تا 1980 به دنیا آمده‌اند) پیشگامان فناوری، «به‌طور مبهم چپ‌گرا و همچنین راست میانه» بودند.

وونگ نوشت: “(آنها) شاهد نسخه “سانسور” خود هستند – و همه فرضیات اشتباه را در مورد آنچه در مدیریت پلت فرم اجتماعی در حال رخ دادن است ترسیم می کنند.

به گفته وونگ، ماسک درک نمی کند که پس از سال 2004 چه اتفاقی برای فرهنگ افتاد.

وونگ اضافه کرد: «می‌دانم که این کار را نمی‌کند، زیرا او دیر به بیت‌کوین رسیده بود و اگر با فرهنگ اینترنت آشنا می‌شد، خیلی زودتر روی بیت‌کوین می‌رفت.»

وونگ به ماسک هشدار داد که اگر تصمیم بگیرد توییتر را خصوصی کند: “او در دنیایی از درد و رنج است. او کاملا بی خبر است.”

تلویزیون زنده

#لالShirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel