مدیرعامل: تعیین سقف قرارداد ناشی از فساد است


کد خبر: 1831895 |
12 تیر 1401 ساعت 21:20 |
1.9 هزار بازدید |

5
دیدگاه

مالکیت خانم رفسنجان و خانم کرمان متفاوت است

مدیرعامل خانم رفسنجان مدعی است برای کاهش قرارداد، مدیران دانشگاه باید با یکدیگر همکاری کنند.

به گزارش ورزشی، مجید زین الدین مدیرعامل دوشیزه رفسنجان در حاشیه تمرین این تیم گفت: شرکت ملی صنایع مس به عنوان حامی خانم رفسنجان طی پنج سال گذشته از این تیم حمایت کرده و هدایت تیم را بر عهده دارد. برنامه امسال با توجه هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع ملی هم در بحث بازیکان و هم در بحث ارتش از تیم حمایت کردیم.

وی در ادامه گفت: با توجه به پتانسیلی که در زادگاه آنها وجود دارد، فکر می کنم می توانیم مانند گذشته خوشحال باشیم. تیمی عزیز، منتظر شنیدن نظرات شما در مورد بازیکنان و شکایات آنها هستیم.

وی همچنین گفت: سقف قرارداد بازیکنان باید کنترل شود زیرا ثبت نام بازیکنان باید کنترل شود زیرا بهتر است بازیکنان را دور نگه داریم. متاسفانه آماری که در بازار موجود است قطعا در پایان فصل مشکلات زیادی را ایجاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: تعیین سقف قرارداد حواشی یک طرفه و مفاسد خاص دیگری را به همراه دارد. این باعث می شود در مواردی که در قرارداد نیست قانون و پشت صحنه را نادیده بگیرند. موافق. هم مدیر عامل دفتر و هم اعضای هیأت مدیره که از اعضای دفتر وکالت هستند با مشکل مواجه هستند چون هر پرداختی باید مستند باشد. اگر پرداخت در چارچوب قرارداد نباشد، ممکن است در آینده دشوار باشد. مطمئن باشید در آینده فساد بیشتر خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مخالف انتصاب پیمانکار سقفی هستید، گفت: باید کنترل شود اما نه به این سبک. اما مدیران عامل باید ملزم به این قانون باشند. همچنین اگر جلسه ای برگزار کنید، اتفاق خوبی خواهد بود. هم مؤسسات صنعتی که برای تخریب مانور مانور می دهند و هم مؤسسات دیگر سقف بودجه دارند.

زین الدین ادامه داد: همه تیم ها مجمع عمومی دارند که تصمیم گیری و دفتر مرکزی تعیین می کنند و تمام مدارس موظف به رعایت سقف هستند. خانه خانم هم بیرون از آن نیست. همه مدیران و مدیران پایبند به این نکته پایبند هستند و آن را راهی بهتر برای زندگی می دانند. من اینطور فکر نمی کنم.

خانم رفسنجان در پاسخ به سوالی درباره مالکیت تیم و خانم کرمان گفت: آنها مجموعه ای از شرکت های مختلف، گروهی از شرکت های تامین کننده سرمایه و یک شرکت صنعت مس هستند. شرکت ملی مس رئیس دستگاه هماهنگی است اما مستقیماً به عنوان عضو هیئت مدیره یا سهامدار فعالیت نمی کند.

زین الدین در پاسخ به این سوال که آیا اقدامی مجاز برای کشف این موضوع انجام داده است، گفت: منتظر جواب هستیم. همه دوستان آمده اند و ما را در ورزشگاه دیده اند، حتی کنفدراسیون فوتبال آسیا مسایل حرفه ای مجوز را هماهنگ کرده است، ما نیز تا زمانی که شهر برای ما آماده شود، معاملات مجوز گرفته شده است.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial