مدرن ترین میدان ورزشی ایران، اولین بازی ملی در چشم بیننده


کد خبر: 1815318 |
23 اسفند 1400 ساعت 16:54 |
3,025 بازدید |

0
دیدگاہ

تصاویر در انتظار یک استادیوم زیبا

با تصمیم فدراسیون فوتبال، دیدار فینال تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی به میزبانی ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می شود.

به گزارش “ورزش سه”، پس از چند دور گمانه زنی درباره انتقال محل دیدار تیم ملی فوتبال ایران به ورزشگاه خارج از تهران، این تصمیم نهایی شد. مراسم دو روزه با لبنان در مسابقات انتخابی جام جهانی در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می شود.

ورزشگاهی که در شهریور 1396 به طور رسمی افتتاح شد و اکنون پس از گذشت 1655 روز از میزبانی مسابقات لیگ برای تیم سیاه جامگان، شهر خودرو و حتی نساجی و البته انتخاب رخداد به دلیل فینال فینال از اهمیت بالایی برخوردار است. فینال فوتبال ایران، میزبان این ورزش مدرن در مشهد خواهد بود.

با توجه به اینکه مشهد در ایام تعطیلات نوروزی، کانون تردد زیادی از سوی زائران ایرانی و خارجی خواهد داشت و امام رضا (ع) در مرکز شهر هسته ای به شمار می رود.

مشکل حضور یا عدم حضور تماشاگران در این ورزشگاه هنوز مشخص نیست، ورزشگاهی که 27 هزار تماشاگر را در خود جای می دهد، اما احتمالاً حتی با اجازه تماشاگران، حدود 5 تا 6 هزار تماشاگر دارد، فوتبال ملی ایران مقابل لبنان است.

در حاشیه استادیوم اصلی ورزش چمن، مجموعه چمن شماره 2 ورزش امام رضا(ع) مشهد نیز از کیفیت خوبی برخوردار است و تیم های ملی ایران و لبنان این فرصت را دارند تا تمرینات خوبی را پشت سر راه مستقیم انجام دهند.

بزرگترین دلیل این تمایز، ورزشگاه امام رضا (ع) در کنار سایر اماکن ورزشی ایران بود. پروژه ساخت استادیوم توسط شرکت FREYSSINET که بخشی از استادیوم المپیک خودخوانده آن در لندن و همچنین در جام جهانی 2014 برزیل است، انجام شد.

در 18 فروردین و در اولین بازی تیم ملی فوتبال ایران در سال 1401، این ورزشگاه مدرن پس از رفتار نهایی و آماده سازی رسمی خود برای جام جهانی، محل استقبال دانش آموزان اسکاتلندی خواهد بود.

حتما به پتانسیل و پتانسیل استادیوم امام رضا (ع) مشهد توجه کنید، از این ورزشگاه برای دونفره ایران و لبنان استفاده کنید، می‌توانیم شروعی تازه برای استفاده از این ورزشگاه در عرصه ملی داشته باشیم، غیر از تنها ورزشگاه آزادی تهران.تیم ملی بازی نکرد و دیگر فوتبالدوستان ایران هم می توانستند از نزدیک تماشاگر تیم ملی باشند.

عکاس: محسن بخشنده


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم