مدرسه نرفات تو حق فوتبال هم نداری! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1833321 |
22 قبل 1401 ساعت 10:06 |
4.3K بازدید |

0
دیدگاه

ادامه اتفاقات عجیب پایگاه فوتبال این بار در بلوچستان

مسئولان تیم فوتبال سیستان و بلوچستان در اقدامی عجیب این تیم که بدون شهادت در حال بازی بود، علاقه حریف را 3 صفر اعلام کردند!

به گزارش “ورزش سه”، فوتبال ایران ردپای عجیبی دارد. گاهی اوقات به دلیل بی توجهی، تصادفات و تخلفات غیرقابل اعتماد می شود. اگرچه به طور خاص در مورد فوتبال صحبت کرده ایم، اما شاهد اتفاقاتی نیز بوده ایم که به نوعی عجیب هستند.
یکی از آخرین تصادفات تیم های فوتبال استان سیستان و بلوچستان رخ داد. جایی که تیم فوتبال این استان به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی از نتیجه یکی از تیم ها در پلی آف استفاده کرد، حریف را صفر اعلام کرد.
ماجرا از این قرار است که تیم آکادمی بلوچ چابهار که سابقه طولانی در کوهپایه های استان سیستان و بلوچستان و در مناطق محروم این استان دارد، استان را مستعد می کند، ندارد. به میل خود. این کارت از سوی هیئت فوتبال نیز صادر شد اما به دلیل عجیبی آکادمی به دلیل استفاده از آکادمی محکوم شد.

در بند آخر قانون اساسی، موضوع رقابت مستلزم این بود که شهادت طلاب غیرعادلانه تلقی شود.

رستمی بازیقان متولد 87 آکادمی بلوچ چابهار فاقد مدرک تحصیلی بوده و هیچ گونه اقدام احتیاطی در حین تربیت کودک انجام نداده است. هیئت سیستان و بلوچستان با اشاره به نداشتن مدرک تحصیلی، تیم چابهار را یکی از حریفان اعلام کرد.
فرهاد بلوچ، مدیر سابق صبای قم و مدیر فرهنگستان بلوچ چابهار در این خصوص به این خبرنگار گفت: و خدمات بیمه درمانی کامل با عکس و شناسنامه و کارت بازی نیز در مسابقات قبلی از طرف هیئت فوتبال صادر شده است. رستمی سال ها پیش حتی در تیم های دیگری هم بازی می کرد اما حالا مسئولان تیم فوتبال سیستان و بلوچستان اعلام کرده اند که او به دلیل نداشتن سوابق تحصیلی نمی تواند فوتبال بازی کند.

تیم فوتبال سیستان و بلوچستان نیز کارت مذکور را برای این بازی صادر کرد.

وی در ادامه صحبت های خود اینگونه گفت: با تمام احترامی که برای مسئولان هیئت فوتبال قانع شده ایم، اما سوال اینجاست که چگونه چنین قانونی وضع کرده اند؟ آنها حالا تیم ما را 3-0 کرده اند. اما آیا فردی که تحصیل نکرده است را می توان از فوتبال منع کرد؟ شاید چنین قوانینی برای جوانان ساکن شهرهای بزرگ مناسب باشد، اما برای کودکانی که در مناطق محروم سیستان و بلوچستان در شرایط سخت زندگی می کنند، هرگز خوب نخواهد بود. اگر این بچه فرصت درس خواندن داشت. اما فیفا چه می گوید: “فوتبال برای همه”؟ ما به جای کمک به فرزندانمان که در معرض آسیب های اجتماعی هستند، می گوییم حق نداریم فوتبال بازی کنیم و بیشتر آنها را در رنج می گذرانیم.»
مدیر آکادمی بلوچ افزود: از دوستانمان در فدراسیون فوتبال می خواهیم در این مورد خاص قوانین را اصلاح کنند. بچه های زیادی در این منطقه داریم که عاشق فوتبال هستند و استعداد دارند اما به دلیل محرومیت های موجود تحصیل نکرده اند. آیا به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی باید از فوتبال محروم شوند؟ به هر حال ما در این پرونده دفاعیات خود را به تیم فوتبال ارائه کرده ایم و از طریق وکلایی که پیگیری می کنیم می توانیم از حقوق افرادی که این شرایط سخت را دارند و بدون اطلاع از فوتبال محروم هستند دفاع کنیم. ما شاهد دیگری نداریم.»

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما