مجیدی: بازی با اروگوئه امضا نشده است – سه ورزشی


کد خبر: 1831553 |
10 قبل 1401 ساعت 18:55 |
3.8 هزار بازدید |

5
دیدگاه

باید اجتناب کرد؛

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید اگر سقف قراردادها مشخص نشود در سال های آینده غیرقابل کنترل می شود.

به گزارش ورزشی 3، میرشاد مجیدی در حاشیه فوتسال با شعار عدم اعتیاد به ویژه به نقش ورزش در مبارزه با اعتیاد گفت: ورزش و به ویژه فوتبال در بحث مسئولیت های اجتماعی می تواند نقطه قوت و قدرت باشد. برای این منظور و من فکر می کنم هر چقدر هم که برای ورزش و فوتبال هزینه کنیم، به خصوص در کشوری که میلیون ها نفر علاقه مند هستند، شاهد افزایش تقاضا برای مواد مخدر هستیم. امروز همان روزی است که قرار است این بازی برگزار شود و فکر می کنم چشم ما به این مسابقه خواهد بود و این روز بیشتر خواهد بود. حضور افراد شناخته شده در عرصه ورزش و در عرصه تبلیغ می تواند پیام ویژه و خوبی را برای همه مردم کشور داشته باشد.

مجیدی ادامه داد: همیشه شنیده ایم که رستگاری اعتیاد است، رستگاری یک جامعه است و اگر این اتفاق برای این هزینه و برنامه خوب باشد، می توانیم از این مسائل دوری کنیم. بالاخره در این بحث می بینیم که مراکز مواد مخدر وجود دارد. من از کمپ های مختلف بازدید و مشاهده می کنم و می بینم که هنوز چند نفر از جوانان معتاد ما علاقه مند به بازگشت هستند. این بازگشت باید با انگیزه ای که امیدواریم با کسانی که با مواد مخدر مبارزه می کنند و از این ستاره های ورزشی حمایت می کنند هماهنگ کنیم، دو چندان شود.

وی در بحث ویژه قراردادهای پشت بام گفت: در هفته گذشته بحث ها و اغراق هایی که برای بازیکنان و مربیان انجام شده است را مشاهده کرده ایم و ارقام و ارقامی که دیده ایم بسیار متفاوت از قدیم است. به این نتیجه رسیدند که سقف باید برای ثبت قراردادها باشد. یعنی اگر اکثر قراردادها ثبت نشده باشد. فکر می کنم در این زمینه کارشناسان بیشتری باید با سازمان خبرگان ارتباط برقرار کنند.

مجیدی در خصوص اجرای این قانون در گذشته و اختلاف نظرها عنوان کرد: در قدیم فرآیندهایی انجام می شد که موفقیت آمیز نبود، اما اگر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ وارد این کار نمی شدند، معلوم نیست بعد از آن چه خواهد شد. سال خواهد بود. در حال حاضر در جامعه ما حقوق کارگران در جامعه برابر نیست که در جامعه برابر نیست.

مجیدی به ویژه در سخنان درودگر پیرامون با بیان اینکه بازیکنان سرود ملی نمی توانند سقفی بر سر داشته باشند، افزود: بحث از سوی لیگ اسطوره ها انجام شد و در جلسه ای که در حاشیه بود، اعضا تصمیم گرفتند که سقف تعیین شود زیرا اگر از سقف برداشته شود و همه قرارداد داشته باشند، فدراسیون فوتبال باید تعیین کند. وضعیت کمیته مسائل اخلاقی و انضباطی زیادی وجود دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره دیدار دوستانه ایران و اروگوئه توضیحاتی داد. فکر می‌کنم صحبت‌های اولیه خیلی خوب انجام شد، اما چون قرارداد هنوز امضا نشده است، از گفتن آن خودداری می‌کنم. امیدواریم این اتفاق بیفتد و بتوانیم بسته کامل 3 روز آینده را در شهریور ماه از تیم ملی اعلام کنیم.

مجیدی در جریان انتخابات گفت: امیدوارم همه بتوانند به فوتبال کمک کنند. چهار ماه تنش زدیم و فراز و نشیب ها خیلی زیاد بود. اگر احساس کنیم می توانیم خدمت کنیم وارد می شویم. باید ببینیم کدام یک از عزیزان برای قبول مسئولیت حضور دارند. اگر این چنین است، بله. منم یه شرکت میخواستم

نبی در واکنش به انتخابات گفت: آقای نبی افتخارات فوتبال ایران را دارد و قطعا هیچکس نمی تواند او را از او بگیرد. او از آن دسته افرادی است که سال ها در فدراسیون فوتبال حضور دارد و به نظر من فردی شایسته است. آنها هم می توانند شرکت کنند و همانطور که می گویند می خواهند شرکت کنند اما فکر می کنم عزیزان دیگری هم هستند که به این گروه خواهند پیوست.

مجیدی به تشریح شرایط شهر موسوی و دست اندرکاران انتخاب رئیس جمهور جدید پرداخت. امیدواریم تا زمان پاسخ قطعی بتوانیم نواب بناوان را نیز ثبت کنیم. انشاالله برای بانوان هم خوب باشه.

وقتی مجیدی به ایران برگشت، اسکاچیچ گفت: اینها برنامه های تیم ملی ماست و آقایان رضاییان، استل، جماعت و پاینده هستند که کار را اداره می کنند. این نکات را به سازمان لیگ اعلام کرده ایم و انشاالله برنامه های لیگ به همین صورت خواهد بود.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel