مجلس نمایندگان: متن اصلی توافقنامه در وین تهیه شده استعضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه احتمالا متن اصلی توافق آماده می شود، اما همچنان دو اختلاف نظر وجود دارد.

ابوالفضل اماوی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای با اشاره به آخرین سخنان این مذاکرات گفت:

وی افزود: این یکی از اولین اقداماتی است که آمریکا باید برای تثبیت مجدد جایگاه خود به عنوان یکی از اعضای مجلس نمایندگان انجام دهد.

یکی از اعضای شورای امنیت ملی با اشاره به اظهارات روز گذشته وزیر امور خارجه روسیه مبنی بر درخواست آمریکا برای تضمین، گفت: موضوع این است که آیا روسیه و آمریکا باید اختلافات خود را حل کنند که این موضوع به روابط دوجانبه مربوط می شود. امروز در اوکراین برگزار می شود.

وی گفت: ایران آخرین تلاش خود را برای مذاکره بین اوراسیا، اروپای شرقی و اوکراین انجام داده است و در این راستا آمریکایی‌ها باید بتوانند همه طرف‌ها را متقاعد کنند تا بر سر اهداف خود توافق کنند.

وی ادامه داد: واقعیت امروز این است که آمریکا بیش از ایران نگران اجرای تعهدات خود است و این بر عهده کشورهای مختلف است که تصمیم بگیرند به تعهدات زیر برای احیای تعهدات آمریکا عمل کنند یا خیر. ایران متعهد به تضمین خواسته های منطقی است و در این راستا جمهوری اسلامی بر اجرای پایدار اصرار و اصرار دارد.

عضو شورای امنیت ملی تاکید کرد: علیرغم اینکه متن اصلی توافقنامه آماده شده است، اما همچنان بین دو طرف اختلاف نظر وجود دارد و تا زمانی که این مسائل حل نشود، ایران آماده امضا نیست. هر توافقی

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel