مجلس نمایندگان: دختران ایرانی با دیگر شیعیان این کشور ازدواج می کنند

[ad_1]

نفر اول نمایندگان اصفهان در بهارستان معتقد است: در صورت اجرای قانون جمعیت جوانان کشور نجات پیدا می کند اما برای این منظور نظر عموم و رسانه ها نیز بسیار مهم است.

بر اساس این گزارش، امیرحسین بانکی پور حتی قبل از نمایندگی خود در مجلس نیز به مسائل اجتماعی و اجتماعی جوانان و ازدواج، بلکه بر اساس حمایت و حمایت خانواده و جوانان جماعت دست داشت. ، ازدواج، اجتماع و خانواده، به طور کامل رعایت شده است. جامعه پری در یک بحران جدی قرار دارد و ایران را در جهت جامعه پری و پری کوچک می کند و همه بر این باورند که در صورت بسته شدن پنجره توده، ایران با بحران بزرگ و جبران ناپذیری مواجه خواهد شد.

رئیس کمیسیون مشترک حمایت از خانواده ها و جوانان جمعیت مجلس شورای اسلامی در این گفتگوها گفت: ایده کمک به جمعیت در سازماندهی و فعالیت پنج، شش ساله به یک نقطه رسیده است. نقطه بحران از ضمانت اجرائیه گرفته تا حمایت خانواده و جوانان زوج تا شوهر، بیش از سه فرزند صحبت کرده و حتی به این سوال پاسخ داده اند که خودش چند فرزند دارد.

در مجامع و مجالس اجتماعی، چهره های به اصطلاح سعادت و طرفدار جوانان شناسایی و برای اشاره به جامعه از واژه «ابر بحران» استفاده می کردند.

ایران در طول تاریخ چندین هزار ساله خود گرفتار بحران هایی بوده است، بحران هایی که سه چهار سال است گریبان ایران را گرفته اما بعد به حالت عادی بازگشته است، اما گروه بحران سه سال است که ایران را عقب نگه داشته است. این طولانی ترین بحران تاریخ با ابعاد مختلف اجتماعی، آموزشی، سیاسی، امنیتی، بهداشتی و اقتصادی است. بنابراین می توانیم نام «بحران بزرگ جماعت قدیمی» را که برای آینده بسیار ترسناک است تغییر دهیم، آن را بحرانی نمی دانیم که اگر این زمان را نادیده بگیریم و از آن و خانواده و نخبگان و مدیران خود غافل شویم. به آن توجه نکنید، ما اجازه نمی دهیم که شخص دیگری در آینده ما دخالت کند.

هدف جامعه چیست؟

همه گروه های اهل سنت ما باید به جوانان مجرد کمک کنیم، سن ازدواج را کاهش دهیم و ازدواج را تسهیل کنیم، به درمان ازدواج های ناسالم کمک کنیم و زوج های جوان را به تاخیر در فرزندآوری به هر دلیلی تشویق کنیم. امروز تولد اولین فرزند هفت سال پس از اعلام قرارداد است و این بسیار بد است.

هر کسی که یک یا دو فرزند را به فرزندی قبول کرده است باید تشویق شود که بچه دار شود، زیرا در این صورت آنها در طول دوره سلامت تنها خواهند بود، مشروط بر اینکه یک یا دو کودک که یک نسل را تجربه کرده اند بسیار دشوارتر از زمان باشد. در خانواده بیشتر بود. فرهنگ جامعه باید اصلاح شود. همه اقشار جامعه باید از بحران پیش رو آگاه باشند. امروز مردم بحران های ما را به خوبی درک می کنند، مثلاً قیمت ها چقدر بالا رفته یا مشکلات اقتصادی چیست. اما هیچ کس بحران گذشته را درک نمی کند، مشکلاتی که چند سال دیگر گریبانگیر جامعه ما بود و اکنون فکر نجات از آن خارج شده است.

قانون جوانان ایران با تاکید مستقیم بر مقام معظم رهبری جهت توجه سازمان این سازمان در ایران به تصویب رسید. این قانون تا چه اندازه هدف خداوند متعال را برآورده می کند؟

اگر قانون جوانان اجرا شود کشور نجات می یابد اما برای این منظور افکار عمومی و رسانه ها نیز بسیار مهم است. تسهیلات در نظر گرفته شده در این قانون برای تأمین این احکام برای خانواده ها بسیار مناسب است، موضوعی که قبلاً در هیچ یک از سوابق آن در این قانون ذکر نشده است، با توجه به شرایط این قانون فوق العاده است.

راحت ترین شاخص در این قانون چیست؟

افزایش سن اشتغال مادران شاغل یکی از مواردی است که مشمول این قانون شد و یا افزایش چهار تا پنج برابری تسهیلات ازدواج برای زوج های جوان در نظر گرفته شد تا پنج دختر و پنج پسر زیر پنج سال برابر داشته باشند. معادل پنج ازدواج میلیون تومان و برای سایر لایه ها نیز چهار برابر یک میلیون است. همین امر در مورد تسهیلات فرزندآوری نیز صدق می کند که تعداد آنها از 3 تا 5 میلیون کودک متغیر است، حتی برای سومین فرزند پس از اینکه همان خانه و محل سکونت تا حدی با فروشنده سیاسی مرتبط است، به گونه ای که دو سال تنفس و هشت سال بعد قسط یا قانون با توجه به درآمد کم، درآمد فرزند سه برابر می شود و حق طلاق سالیانه 3 درصد و حق اولاد 3 درصد افزایش می یابد که بعد از پنج سال بسیار محسوس خواهد بود. سال ها.

با توجه به همه اینها با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و موضوع کمک های هدفمند آیا از نظر قانونی به همه این ضمانت ها توجه شده است؟

ضمانت های دادگاه بیش از حد در نظر گرفته شده است. در قانون بودجه بودجه به این موضوع پرداخته شده و کسانی که در سطح کارمندی و مافوق اجرای آن را به چالش می کشند در این زمینه دقت بیشتری در نظر گرفته شده است که با توجه به تغییرات اخیر هنوز موضع دولت مشخص نیست و ما می دانیم. منتظر روشن شدن مشکل

همزمان «ایران جوان» که اول خردادماه در دانشگاه الزهرا (س) برای ازدواج دخترانی با عقاید فوق مانند ازدواج بین المللی و ازدواج هم سن و سال شرکت کرد. این ایده ها تا کجا هستند؟

تعداد دختر و پسر در آستانه متاهل و زیر 5 سال ما هم در حال حاضر غذا می خوریم اما بخصوص در نسل گذشته برای دختران مجرد بالای 5 سال طبق سرشماری تعداد آنها در سرشماری حاکی از حدود 1 میلیون و 3 هزار نفر در سال و زنان مجرد بالای 5 سال است که مجرد یا مطلقه یا به هر دلیلی همسرشان را رها کرده اند.بیش از 5000 بزرگسال هستند یعنی دو میلیون و 5000 مجرد بین 5 تا 6 سال هستند که اگر بخواهند ازدواج کنند. ، به طور متوسط ​​پنج سال از خودشان بزرگتر ازدواج خواهند کرد، این تعداد پسر مجرد وجود ندارد، بیشتر نظارت ما مختص این گروه اهل سنت است. دخترها معمولاً 5 تا 6 سال و معمولاً 3 تا 4 سال پسر دارند، مگر اینکه تحت نظر باشند، چون نسبتی ندارند.

دو پیشنهاد برای این گروه وجود دارد. ازدواج اول هم همین سن است، به این معنا که از نظر روانشناسانی که به آن پایبند هستند، بحث سن هویت صاحب تصمیم نیست، بلکه سن مالک، شخص ظاهری و عاقل است. ، فرد متاهل به همان سن آنها نیز می آیند. حتی ممکن است دختر با فردی یکی دو سال کوچکتر ازدواج کند به شرطی که ازدواج نکرده و سرزندگی خود را حفظ کند.

و پیشنهاد دیگر ازدواج بین المللی است یعنی این دسته از دختران مجرد به عدم وجود پسر مجرد در کشور با مسلمانان و شیعیان علاقه مند به ازدواج با ایران توجه کنند. به این ترتیب نه تنها گسترش فرهنگی گرد هم آمده و روابط بین الملل تقویت شده است، بلکه این ارتباط در کشور نیز تقویت شده است.

تفاوت های فرهنگی و قومیتی چیست؟

این بخشی از چیزی است که نگرانی های جدی در مورد آن دارد. دو نفر از دو فرهنگ متفاوت باید با روحیات آشنایی کامل داشته باشند و باید بررسی شود که تا چه حد تفاوت های فرهنگی وجود دارد، اما برخی از افراد ایران و اسلام در کشور و از ملیت های آمریکایی، اروپایی و آفریقایی و آسیایی عاشق هستند. اسلام و مذهب و تشیع دوست دارند به یاد بیاورند که حتی برخی از آنها زادگاه خود را در کشور ترک کرده و به ایران آمده اند. در بین این افراد این باور بالاتر وجود دارد که موضوع فرهنگ بدیهی است.

محدودیت سنی ازدواج دختران بالای 5 سال در نظر گرفته شده است، آیا بلوغ با این سن همزمان شده است؟

برای ازدواج دختران بلوغ یک نیاز روانی، عاطفی و اجتماعی است.

دختر چه زمانی به بلوغ رسید؟

روانشناسان چندان مشتاق هویت های متناسب با سن نیستند، حتی یک نفر نمی تواند سن خاصی را برای ازدواج تشخیص دهد. رسیدن به بلوغ عقلانی و عقلانی است. ممکن است دختر به سن 5 سالگی برسد و یا دختر در سن 5 سالگی به سن بلوغ برسد. اما باید توجه داشت که رسیدن به بلوغ زمان زیادی نمی برد، اگر دختر 7 ساله و خانواده اش مصمم به ازدواج و با هم ماندن باشند، برنامه یک ساله برای بلوغ عقلایی قابل قبول خواهد بود.

از نظر شما گفتید حداقل شرط بلوغ برای دختران 5 سال برای دختران و 5 سال برای پسران است؟

البته بلوغ برای دختر و پسر 5 یا 6 سال نیست، به این دلیل است که اگر سایر علائم بلوغ در 6 و 7 سالگی ظاهر نشود، واجب می شود. بلوغ جنسی دختر و پسر در سن 6 یا 7 سالگی توافق می شود و این بلوغ شرط لازم است، اما شرط کافی نیست. فرد باید از بلوغ فکری و اجتماعی به حد معینی از بلوغ رسیده باشد و البته با تربیت صحیح می توان به آن رسید البته نیازی به آموزش طولانی مدت نیست.

در این میان، موضوع سقط جنین نیز وجود دارد که کارشناسان معتقدند برای جامعه تامیل خطرناک است، نظر شما چیست؟

سقط جنین یکی از مصیبت های بزرگ بشریت در عصر قدیس شدن است. بر اساس آمارهای بین المللی، سقط جنین در همان زمان در جهان معادل 6 کرور بوده است. در کشور ما نیز متاثر از دنیای مدرن و برنامه های توسعه، وضعیت مطلوبی در مورد آمار سقط جنین وجود ندارد، یکسری موارد بالغ وجود دارد که به دلایل مختلف وجود دارد، اما مهم ترین دلیل آن ممنوعیت سقط جنین در کشور است. و برخی خانواده ها فکر می کنند سقط جنین زیر چهار ماه مشکلی ندارد او یک انسان است و تصمیم گیری در مورد جنین تصمیم گیری در مورد انسان است. جنین یک آپاندیس نیست که باید به آن عمل کرد، بلکه تصمیمی است در مورد کشته شدن یا زنده ماندن یک انسان. با این نگاه کدام پدر یا مادری حضور دارد زندگی را از خود بچه می گیرد؟ در آن زمان این تعداد نوزاد با رحم مادر منطبق نبود. مراکز بهداشتی درمانی در سال های اخیر به جای سقط از کلماتی مانند سقط جنین استفاده می کنند، این یک پیام اشتباه است، یک مسئله طبیعی و طبیعی نیست، یعنی کشتن انسان و اگر به این چشم نگاه کنید، شخص دیگری حضور دارد. سقط جنین انجام نمی شود اما روانی یا جنایی است و شاید از یک میلیون نفر فقط یک نفر این کار را انجام دهد.

آیا قانون حمایت از خانواده و جوانان برای پدر و مادر سقط جنین مجازات دارد؟

جرایم کیفری برای پدر و مادر در نظر گرفته نمی شود، اما برای افرادی که در تجارت کثیف تلقی می شوند، اگر پزشک عمومی، داروساز یا عموی مجرم مجرم شناخته شود، قوانین کیفری باطل تلقی می شود. که داروهای سقط جنین مجازی را می فروشند، با مجازات هایی که در نظر گرفته شده است، حتی موارد خاصی از افساد فی الارض برای آنها صادر می شود.

با همه این‌ها، سختی‌های خانواده‌های کم‌درآمد به سمت بازپروری کودکان سوق داده می‌شود که در دو روز گذشته در تهران شاهد آن بودیم.

در داستان چند روز پیش با محاسبه صحنه های همزمان با پدیده تناسخ کودک، روانشناسی در جامعه ایجاد شد.

تشکیل یک کودک در تهران صحنه بود؟

بله، همه کسانی که با رسانه ها آشنا هستند به این واقعیت واقف هستند که این موضوع سناریویی برای ایجاد انگیزه در مردم بوده است. افرادی که زمینه این سناریو و نگرانی عموم مردم را فراهم کردند، پیگرد قانونی داشتند. در هر صورت ممکن است تمام تجربیات کودکانی که در چرخه های زندگی جا مانده اند، پدیده جدیدی نباشد و همیشه بوده است. مهد و مهد موظفند از این کودکان بی سرپرست و رها شده مراقبت کنند اما صحنه های ساخته شده توسط آنها برای اهداف دیگر است حداکثر دو ماه بیشتر نیست. افراد نیز هدف مخاطب را زیر سوال می برند.

خانوارها و خودروهای دارای خانواده و مادران بالای سه فرزند، آیا واقعاً با شرایط اقتصادی امروز موافقید؟

وزارت صنعت 3 روز پیش در گزارشی اعلام کرد که طی دو ماه گذشته 5000 خودرو متناسب با هدف قانون حمایت از خانواده و جامعه جوانان اهدا کرده است، ضمن اینکه تفاوت قیمت هر دستگاه نسبت به بازار آزاد. 1 میلیون تومان بود 4000 میلیارد تومان آیا این مبلغ از جیب دولت یا ملت یا بودجه کشور خارج است؟! آیا این همان پولی نیست که باید در جیب دلال می بود اما حالا در جهت حمایت خانواده است؟

منظور شما کدام دلال است؟

همان دلالانی که در قرعه کشی خودرو می خرند، خودرو می خرند و سپس در بازار آزاد با قیمت های بالاتر می فروشند، اکنون نیمی از این مبلغ را برای حمایت از مادرانی که نوزادشان را به دنیا آورده اند، مصرف می کنند.

زمین چطور؟

از طرفی وضعیت زمین مکانی است که می توان از آن برای این منظور استفاده کرد.

اما برای اینکه شبیه استخر به نظر برسد؟

شرایط فروش بصورت اقساطی در نظر گرفته شده است

اگر وضعیت مالی برای افراد به اندازه کافی خوب نباشد چه؟

در ابتدا 5 میلیون تومان برای این افراد گرفته شد اما اگر کسی پولی نداشته باشد می توان زمین را با دیگری تقسیم کرد و تا 5 سال دیگر توان زندگی خود را نداشتند اما با تولد به دنیا آمدند. برای فرزند سوم، این امکان پذیر است.

این سوال شخصی است. شاید جواب ندهید، اما چند فرزند دارید؟

تصمیم گرفتیم با خانواده پنج فرزند داشته باشیم، اما ما نیز مانند بسیاری از همسران دیگر دچار مشکلات ثانویه شدیم، اما بعداً این تعداد افزایش یافت.

چند فرزند دارید؟

اجازه جزئیات را نمی دهم.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما