متا مادر فیسبوک اولین فروشگاه خرده فروشی فیزیکی خود را در ماه می افتتاح می کند


دهلی نو: متا، شرکت مادر فیس بوک، اعلام کرده است که اولین مکان خرده فروشی فیزیکی خود را در 9 می در برلینگیم، کالیفرنیا افتتاح می کند. یکی می تواند تجربه عملی با اقلام سخت افزاری این شرکت را در فروشگاه متا کسب کند. . اولین جفت عینک هوشمند متا با Ray-Ban در فروشگاه متا 1550 فوت مربعی به نمایش گذاشته خواهد شد. همچنین ممکن است نگاهی به سری پورتال دستگاه های چت تصویری فیس بوک بیندازید.

“فروشگاه متا به مردم در ایجاد ارتباط بین اینکه چگونه محصولات ما می توانند به عنوان دروازه ای برای آینده متاورس عمل کنند، کمک می کند.” مارتین گیلیارد، رئیس فروشگاه متا در بیانیه‌ای گفت: ما متاورس را در فروشگاه خود نمی‌فروشیم. “اما شاید مردم با آگاهی کمی بیشتر در مورد اینکه چگونه محصولات ما به اتصال آنها به آن کمک می کند، وارد شوند و بیرون بروند.”

متا اخیراً اعلام کرده است که آزمایش قابلیت‌های فروش کالاها و تجربیات دیجیتال را در Horizon Worlds، یک پلتفرم واقعیت مجازی که متا اواخر سال گذشته ایجاد کرد، آغاز خواهد کرد. متا همچنین اعلام کرد که از سازندگان تجربیات و مواد دیجیتال 47.5 درصد هزینه دریافت می شود.

“ما از شما می خواهیم که با همه چیز در فروشگاه متا درگیر شوید.” ما از شما انتظار داریم که چیزهایی را انتخاب کنید. در بیانیه، این شرکت اعلام کرد: “ما می خواهیم شما آن را احساس کنید.”

در حال حاضر فروشگاه فقط از ساعت 11 صبح تا 6 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه باز خواهد بود. تجهیزات متا را هم اکنون می توان از طریق لینک فروشگاه جدید در وب سایت شرکت خریداری کرد.

بر اساس گزارش‌ها، تلاش فیس‌بوک Project Nazare تا سال 2024 عینک‌های AR را عرضه خواهد کرد. مدل اولیه آن تا دو سال دیگر عرضه می‌شود، سپس یک مدل سبک‌تر، پیشرفته‌تر در سال 2026 و مدل سوم در سال 2028 عرضه خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود عینک‌های AR بعدی متا بدون استفاده از گوشی هوشمند کار کنند. این عینک مانند عینک هوشمند قبلی دارای دوربین خارجی، صدای استریو و قابلیت اتصال با هولوگرام سایر کاربران خواهد بود. بر اساس گزارش‌ها، این دستگاه روی اندروید اجرا می‌شود و واقعیت افزوده «کامل» از جمله تصاویر سه بعدی و ردیابی چشم را ارائه می‌کند.

تلویزیون زنده

#لالShirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial