ماجراجویی خدمت سربازی به کجا ختم شد؟

[ad_1]

در رفتن کمیسیون بودجه اخیراً با طرح خرید نیرو برای غیبت بیش از 5 سال و اولویت دادن به افراد متاهل بالای 6 سال موافقت کرد. اما مخالفت و اکراه منجر به خروج نظامیان از اساسنامه کمیسیون شد.

طبق گزارشات فرارو، دهنوی نایب رئیس کمیسیون تذکری برای حذف دلیل اصلی خروج از طرح تدارکات نظامی صادر کرده است. به گفته وی، اعضای کمیسیون دو موضوع قانون اساسی را مشخص کرده اند که شامل تناقض عدالت با اصل قانون اساسی است.

بررسی ها نشان می دهد که در مورد اول بحث عدم توانایی پرداخت مطرح شده است. چرا که ارقام خرید سربازی برای فارغ التحصیلان زیر 2 میلیون تومان شروع شد و کمتر از آن و تا 5 میلیون تومان برای مقاطع عمومی پزشکی و دکتری و بالاتر از همه در همه رشته ها; بنابراین قشر بزرگ جامعه ظرفیت پرداختن به این بزرگ نمایی ها را ندارند.

اشکال دوم نیز به اصل قانون اساسی مربوط می شود که مربوط به وظایف و اختیارات رهبری است. با این حال، مجلس نمایندگان گفته است که این پیش نویس با قانون اساسی مغایرت دارد.

شهریار حیدری علاوه بر این به این موضوع مهم نیز اشاره می کند که برنامه مراجعه به بانک برای خرید خدمت سربازی است. او تاکید کرد که اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است.

برای خرید جگزین چه برنامه ای دارید؟

در پی اخراج نظامیان، اعضای کمیسیون جلسه دیگری تشکیل دادند و این بار گزینه دیگری را مطرح کردند. به گفته رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون، این زوج که سرباز متاهل و دارای دو سال سن و دو فرزند می باشند، خواستار دریافت کارت معافیت از خدمت سربازی رایگان خواهند شد.

اگرچه رئیس کمیسیون سیاسی، نظامی و امنیتی مجلس اصلی هشدار داد که حتی اگر این لایحه صرف نظر از نظر و عملکردش همگی نیروهای مسلح باشد، همان نیت قانون اساسی را دارد و شورای نگهبان آن را رد خواهد کرد.

خزریان پیش بینی کرد که این لایحه بیش از یک هفته طول نمی کشد و انجام نمی شود.

بررسی مشاغل و نمرات نشان می دهد که مهم ترین طرح ضد انحصار، جذب نیروهای مسلح است. وی بر این اساس پیشنهاد کرد که هر گونه تغییر در قانون نظامی گام به گام خارج از بودجه و گام به گام با هماهنگی کل نیروهای مسلح و سوم در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بررسی شود. و تصمیم گرفت.

ما مخالف هر نوع خدمت سربازی هستیم

ماجراجویی خدمت سربازی به کجا ختم شد؟سردار تقی مهری مدیرکل اداره کل این سازمان در گفتگو با فرارو گفت: با هرگونه خرید خدمت سربازی مخالفیم. زیرا این موضوع با غیبت دامن می زند. این طرح ها از یک سو منجر به ایجاد تبعیض در جامعه می شود.

وی همچنین با ابراز ناراحتی از پیش نویس کارت معافیت رایگان برای سربازان متاهل دو سال سن و دو فرزندشان، در آن زمان دستور نحوه اجرای قانون را توضیح داد.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما