قرن 51 توپی رومن پاول به هند غربی کمک کرد تا سومین مسابقه T20 را با 20 ران در مقابل انگلیس برنده شود.

[ad_1]

بازی‌های چشمگیر رومن پاول و نیکلاس پوران در خفاش با اجرای قوی بولینگ پشتیبانی شد زیرا هند غربی در سومین T20 از سری پنج‌بازی در کنزینگتون اووال، انگلیس را با 20 ران شکست داد. میزبان در ادامه این سری پنج دیدار را با نتیجه 2-1 برد. چهارمین T20 روز شنبه برگزار می شود.

پاول اولین قرن بین المللی بیست و بیست خود را با 9 شش و چهار چهار توپ با 51 توپ انجام داد و نیکلاس پوران (70 توپ از 43 توپ) تعقیب و گریز فوق العاده ای را در باربادوس انجام داد تا انگلیس را برای سومین ویکت 122 توپ از 67 توپ ترک کند.

در تعقیب 225، انگلیس به از دست دادن ویکت های خود در فواصل منظم ادامه داد و تنها تام بانتون و فیلیپ سالت مقداری مبارزه و مقاومت با خفاش نشان دادند. بانتون 73 گل و سالت 57 گل زد، اما در نهایت این کافی نبود زیرا Windies یک پیروزی 20 ران به ثبت رساند.

قرن آتشین رومن پاول را اینجا ببینید…

برای هند غربی، روماریو شپرد با سه ویکت بازگشت و کیرون پولارد دو ویکت گرفت. پیش از این، ناک 107 ران پاول و 70 ران نیکلاس پوران به هند غربی کمک کرد تا در 20 اور اختصاص داده شده به 224 بر 5 برسد. پاول تنها با 53 توپ 107 توپ را با چهار توپ و 10 توپ شش ضربه زد.

بانتون در اور سیزدهم سقوط کرد اما سالت پس از آن یک گل سنگین به دست آورد و در آخرین بازی مقابل روماریو شفرد یک گل پشت سر هم زد تا به انگلیس یک شانس ریاضی برای برنده شدن بدهد – در آن مرحله به چهار توپ 24 توپ نیاز بود، یعنی چهار شش توپ دیگر. .

با این حال، توپ بعدی سالت در یوکر پرتاب شد و در بازی 204/9 انگلیس به پایان رسید و تیم میهمان را ملزم کرد تا در دو بازی آخر شنبه و یکشنبه در باربادوس پیروز شود.

امتیاز کامل بازی هند وست در مقابل انگلیس سومین T20 را اینجا ببینید.

(با ورودی ANI)[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما