قربان بردیف: سردار می تواند بهترین بازیکن جهان باشد


کد خبر: 1833647
24 تیر 1401 ساعت 14:30 |
1.3 هزار بازدید

3
نقطه نظر

مدبرزورم ایرانی است خریدی حساب نمی‌شوم;

او در راه تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان است و برای این کار تنها به یک انفجار نیاز دارد.

به گزارش “ورزش سه”، قربان بردیف سرمربی تراکتورسازی روسیه این روزها در انزوای باشگاه تراکتورسازی به سر می برد و هنوز با خبرنگاران صحبتی نکرده است اما در مصاحبه ای که رسانه رسمی تراکتورسازی پخش کرد. باشگاه، او با شما صحبت کرده است.

* از فوتبل خداحافزی کردم اما برکتم برکستم

متولد ترکمنستان: مادربزرگم در ایران به دنیا آمده و من اکانت خارجی ندارم. دوران کودکی ام را در شوروی سابق گذراندم و بهترین چیزی که از آن دوران به یاد دارم این است که چگونه فوتبالیست شدم.

اهداف به عنوان یک بازیکن: متأسفانه در فوتبال به چیزی که می خواستم نرسیدم، هدفم بازی در تیم ملی شوروی بود، اما بزرگترین هدفم بازی در تیم های المپیک روسیه و شوروی سابق بود.

بازگشت به زمین فوتبال بعد از خداحافظی: داستان بسیار جالب. از سالی که در پست بازیکن – مربی بودم. باد تيم غيرت قزاقستان پول نداشت و اگر مي خواستند بازيكن معرفي كنند بايد پول مي دادند. آنها در مجموع 9 بازیکن داشتند و ما باید وارد تیم می شدیم. بازی اول را انجام دادیم اما بعد از بازی بعدی پول پرداخت شد و بازیکن معرفی شد. آن مسابقه برای ما خیلی سخت بود و این داستان در فوتبال ماندگار شد.

حضور در سطح تیمی: از آن سوک memories خوبی برایم به جا منده. برای کشور خیلی کار کردیم و از رتبه دهم به رتبه دوم رسیدیم. من از سطح به مسکو رفتم تا در مدرسه آموزش عالی مسکو شرکت کنم.

بازیکن خوب و رابطه خوب با مربی خوب: بازیکن خوب لزوما به معنای مربی خوب نیست. من فکر می کنم معیارهای زیادی برای خوب شدن یک نفر ضروری است. ين به ناظرم از قلب و روح كيم يميد.

* مسی را مهار کردیم و بارسلونا را شکست دادیم

روبین کازان: من چند هفته پیش در روسیه مصاحبه ای داشتم و از شهردار کازان تشکر کردم. او نیامد و مربی را دعوت کرد که اصلاً در روسیه معروف نبود. زمانی که با او صحبت کردم هدف آنها رسیدن به لیگ برتر و با توجه به شرایط یک باشگاه خوب بود. ما به اهداف خود رسیده ایم.

بیش از 10 سال کار در روبین کازان: اول از همه از شهردار کازان و رئیس جمهور تاتارستان تشکر می کنم که این فرصت را به من دادند. وقتی تیم خوب بازی نکرد از من حمایت کردند و حمایت آنها باعث شد این اتفاق بیفتد.

اولین قهرمانی با روبین کازان: این احساس که تماشاگران و اعضای دولت جمهوری تاتارستان همه منتظر این بازی بودند و تماشاگران بسیار خوشحال شدند.

بازی روبین کازان – بارسلونا: برای تماشاگران بسیار خوشحال شدم. بارسلونا در آن زمان بسیار قوی بود و بهترین بازیکنان جهان در آنجا بودند و مربی بسیار قوی داشتند و من برای تماشاگران بسیار خوشحال بودم زیرا احساس می کردند تیم قدرتمندی را شکست داده اند. ما حتی در بازی برک کازان کازان کیمید کیمید. همه فکر می کردند بارسلونا 5-0 در کازان پیروز می شود اما این اتفاق نیفتاد. یک سال بعد با بارسلونا هم بازی کردیم و در کازان 1-1 مساوی کردیم و در آخرین دقیقه شکست خوردیم.

دلایل کسب نتایج خوب مقابل بارسلونا: شاید اولین بازی ما را بردند، اما بازی در کازان، آنها برای برد آمدند. بعد از 1-1 سال جدی شدند و می خواستند برنده شوند. ما بین چلسی و رئال مادرید پیروز شدیم. اما جالب است که فقط در مورد بارسلونا بپرسیم. شاید به این دلیل است که بارسلونا در آن زمان در اوج بود.

مهار: מא בה היק פיטות מסי רא אזד נגעטאשטים. هدف برخی از بازیکنان این است که وقتی یک موش وارد منطقه آنها می شود، در نزدیکی آن بازی کنند و آن را رها نکنند.

* آزمون می تواند بهترین مهاجم جهان باشد

آشنایی با فوتبال ایران قبلی آشنایی با سردار: زمانی که من سرمربی قزاقستان بودم به اصفهان آمدیم و یک تورنمنت قهرمان شدیم. از نحوه کارم خیلی راضی بودم و از او خوشم آمد اما پول نداشتیم. يك تعلير دير هم به اسم كريمي بود. دیروز ورزشگاه هیجان‌زده بود و ما بسیار تعجب کردیم که چقدر تماشاگر برای دیدن بازی‌ها وجود داشت.

کشف اوتاداسا سردار آزمون: ما یک تورنمنت در سن پترزبورگ داشتیم. ما گروهی از استعدادها داشتیم که مسابقات را تماشا می کردند. به من اطلاع دادند که یک بازیکن ایرانی هست که کیفیت عالی دارد. من او را در حال بازی در فیلم دیدم و گفتم بله، او را می خواهیم. وقتی به کازان آمد، پسر با استعداد و واجد شرایط بود. وظیفه ما ارتقای کیفیت است. من کیلی خوشلم سردار حرفهای ما را جدی گرپت طبیعتاً یک پسر چند بار روی نیمکت بود اما همیشه خیلی سخت بازی می کرد. مطمئنم تمام صحبت ها به او کمک کرد و فکر می کنم او در مسیری است که می تواند در بین بهترین مهاجمان قرار بگیرد و در این مسیر است و نیاز به انفجار دارد.

همکاری با لطف الهی، شکاری و واقعی: وقتی وارد تهران شدم، سعید عزت اللهی که از او دید، آمد. من با او رابطه خوبی دارم و به خانواده اش احترام می گذارم. وقتی استراحت می کردم با پدرش زیاد صحبت می کردم. بازیکنان جوان زیادی را در ایران دیدیم و توانایی های خوبی داشتند. ایران با این بازیکنان همیشه می تواند در یک رده قرار بگیرد.

روستوف: وقتی پیشنهاد استراحت دادند در رده آخر بودند. رستوف در قلب من بود و نمیتوانستم به آنها به نا کے من پیشنهاد آنها را پذیرفتم و خدا خواست ما به آنچه می خواهیم برسیم. کوشلم تامشاغران را برکتوف را به سرتوفگاه. پس از آن پیشنهاد خوبی داشتم و به همین دلیل کار را به دستیارانم سپردم. به آن تیم بروم.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel