قالیباف: ما امکانات اصلاح نظام حکومتی را نداریم

[ad_1]

رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه با حکمرانی صحیح نمی توان سودمندی دین را در اداره بخشی از جامعه اثبات کرد، افزود: خدمت به پیشرفت و تحول کشور مدنظر نیست.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه (۱۳ خرداد) در دیدار با اعضای شورای راهبردی دانشگاه تهران با بیان اینکه معتقدم بحران واقعی در انقلاب اسلامی است و نظام اسلامی افزود: کشور با حوزه مدیریت و حکمرانی مرتبط است و از این رو چاره ای جز اجرای آن با اصلاح نظام حکومتی و جامعه و در حکمرانی جدید، تحول و توسعه برای کشور و مردم عزیزمان نداریم. .

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمی توان سودمندی دین را در اداره جامعه اثبات کرد و در این راه باید شاهد حکمرانی جدید باشیم، گفت: برای تدوین برنامه هفتم توسعه سخت تلاش می کنیم تا که در مدت زمان کوتاه و حتی یک سال پس از اجرای این برنامه، رضایت مردم از سیستم افزایش می یابد.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه باید در برنامه هفتمین بحث گسترش را مورد توجه قرار دهیم، افزود: ما روی حل این مسائل تمرکز کردیم و این کار انشاالله مردم را به هم نزدیک کند.

وی با تاکید بر تمرکز بر مسائل اصلی کشور و ایجاد راهکار برای مشکلاتی که گریبانگیر کشور است، افزود: کوتاهتر می شود.

این نشست در فضای مورد توجه و در آن دکتر علی اصغر پورعزت، رئیس دانشگاه تهران، دکتر علی مبینی دهکردی، معاون توسعه منابع و سرمایه گذاری دانشگاه تهران، دکتر مهدی غضنفری، رئیس جمهور برگزار شد. صندوق توسعه ملی، دکتر محمدرضا مجیدی، رئیس دانشکده مطالعات، رئیس مرکز مطالعات ارشاد، نظام تشخیص مصلحت نظام، دکتر محمدرضا اسماعیلی گاوی، معاون علمی دانشگاه استانداری تهران، دکتر مجید غلامی دکتر بابک، رئیس مرکز معارف اسلامی و حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما