(فیلم) شیر خشمگین انگشت مردی را که او را آزار می داد قطع کرد!

[ad_1]

در رفتن فعالان در باغ وحشی جامائیکا یک روز برای بازدیدکنندگان به کابوس تبدیل شدند.

به گزارش فرارو، کارگر باغ وحشی که با شیر بازی می کرد و برای بازدیدکنندگان هنرهای نمایشی می کرد، با شیر عصبانی شد و انگشتش را از دست داد.

ویدئوی این حادثه که پس از آن در فضای مجازی پخش شد، انتقادات شبکه های اجتماعی را برانگیخت و سوالاتی را درباره سرعت زندگی حیوانات در مرکز ایجاد کرد.

این ویدیو نشان می دهد که یک شیر آفریقایی در اطراف منطقه غرش می کند و یک مرد آفریقایی سعی می کند برای نوازش یا ترساندن حیوان وارد یک میله آهنی شود یا داخل آن را لمس کند.

به محض اینکه همه چیز خراب می شود، با موفقیت حیوان، انگشت مرد نفس می کشد. در حالی که مرد فریاد می زند و می بیند که از تمام قدرت خود برای بیرون کشیدن خود استفاده می کند، اما شیر از این کار خودداری می کند. بعد از مدت کوتاهی بالاخره شیر دستش را رها کرد و مرد روی زمین افتاد.

این حادثه روز جمعه در یک باغ وحشی در جامائیکا رخ داد و شیر انگشت یک کارگر را قطع کرد. این حادثه اواخر بعد از ظهر رخ داد و بیش از دو ناظر شاهد آن بودند.

یکی از شاهدان عینی که شاهد این حادثه بود گفت که این تصادفی بود که وحشی باغ سیاه به پایان رسیده بود در حالی که مرد سعی می کرد با تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن بازدیدکنندگان آنها را تحت تاثیر قرار دهد. با این حال، او فقط حیوان وحشی را عصبانی کرد.

وی گفت: وقتی این اتفاق افتاد فکر کردم شوخی است اما بعد از آن روی زمین افتادم.

از آنجایی که این کلیپ در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، بسیاری از این مرد به دلیل بی مسئولیتی و بی پروایی انتقاد کردند. برخی دیگر این اقدامات را احمقانه خواندند و گفتند که هر کاری بخواهند انجام می دهند.

با افزایش انتقادات، مدیریت پارک حیات وحش بیانیه هایی صادر کرد و به همگان اطمینان داد که پارک حیات وحش برای همه امن است. در این بیانیه آمده است که مرد حاضر در این ویدئو یک بزغاله بوده و توضیح داده است که این کلیپ نشان دهنده نگرش ها و خطوط اعتقادی نیست که همیشه باید در این جانور وحشی رعایت شود.

قبل از انتشار این ویدئو مشخص شد که این مرد سر و صدای شیر را آزار می دهد.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما