(فیلم) خلاصه بازی پرسپولیس 2 – «شهرخودرو» آخرین سردرد داخلیپرسپولیس ساعت 14 بامداد یکشنبه (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی شهر میزبان خودرو، قهرمان لیگ بیست 20 شد. با این اتفاق پرسپولیس 3 ممتاز شد و به رده دوم جدول دوم بازگشت. علی نعمتی و سیامک نعمتی برای پرسپولیس و محمد ابراهیم رضازاده 2 دقیقه برای ماشین شهر در این بازی گلزنی کردند.

هلال احمر در صورت پیروزی که منجر به از دست دادن نیمی از کل تیم مقابل تراکتور به نفع چشم بود، خود مقام دومی قطعا در پایان فصل به پایان می رسد. با شکست، شهر خودرو نیز با دو امتیاز باقی مانده در جدول باقی ماند و با فاصله یک هفته تا پایان رقابت ها، در دور اول لیگ حذف شد.

نیمه اول

3 دقیقه: مهدی عبدی بر سر عرسال ترابی در آسایش درب شهر خودرو آسوده خاطر شد.

3 دقیقه: اعزام بازیکنان به ماشین شهر و ضربه زدن به سر بازیکنان این تیم از خط شش قدم، حمید لک را به راحتی در اختیار گرفت.

3 دقیقهبار پرسپولیس در فرصتی دیگر پیام داده شد و این بار رضاییان وسط توسط علی نعمتی با ضربه سر وارد شد و سپس مدافعان خودرو وارد دروازه یوسف بهزادی شدند. دروازه بان ماشین شهری روی این گل اشتباه کرد و نتوانست توپ را بردارد.

3 دقیقهاشتباه عجیب: یوسف بهزادی در خروجی دروازه موقعیت بسیار خوبی داشت اما با کمک مهدی عبدی فرصت را از دست داد.

3 دقیقهرامین رضاییان که در شهر خودرو خود را جریمه می کرد با یک ضربه سر حریف خود را تهدید کرد اما بهزادی انبار توپ را گرفت.

3 دقیقهتیرانداز بادیگاردهای درب خودروی شهر را اصابت کرد و برگشت.

نیم ثانیه

3 دقیقه: ضربه به سر یک خیرخواه در خط شش پله احاطه شده با جریمه با اختلاف بسیار کم.

3 دقیقه: تماس فرد فردین و شوت این نمایش اما از زاویه کیف حمید لک واکنشی را به کرنر فرستاد.

3 دقیقه: بازی خوب تیم شهر خودرو در نیمه دوم جواب داد و ضربه دقیق و دقیقی بود.

3 دقیقهحمله از هر طرف به پرسپولیس با ارسال مهدی ترابی به داخل محوطه با موفقیت انجام شد.

3 دقیقه: اعزام بازیکنان تیزپرواز به شهر خودرو به اشتباه به موقعیت خطرناکی تبدیل شد اما مهاجمان این تیم علی نعمتی را با خط به دروازه رساندند و از بالای دروازه به بیرون از خودروی خودرویی ادامه دادند.

3 دقیقه: عبور از پشت مهدی عبدی با یک شوت سریع میلاد که از در به سمت خروجی می رود.

3 دقیقه: تحویل هنری و شیک مهدی ترابی از حیاط خلوت با استقبال خوب درب شهر خودرو.

3 دقیقه: به زائر کاظمین به حمید لک شلیک کرد و او به توپ برگشت.

3 دقیقهسید مهدی سید صالحی مدیر تیم شهر خودرو به دلیل اعتراض شدید متوجه کارت قرمز شد.

3 دقیقه: شوت تامیروف با اختلاف نظر زیادی از در دور شد.

1 + 1 دقیقه: یحیی گل محمدی به دلیل اعتراض شدید کارت زرد گرفت.

سنتز تخت جمشید: حمید لک، علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی، رامین رضاییان (2 + 1 – وحدت حنان اف)، علی شجاعی، میلاد سرلک (3 – رضا اسدی)، کمال کلیاتی نیا، مهدی ترابی، احسان پهلوان (1 – امید عالیشاه)، سیامک نعمتی و مهدی عبدی (2 – شارزود تامیروف).

ترکیب خودرو: یوسف بهزادی، محمدابراهیم رضازاده، محمدحسین حیدری، مجتبی بیژن (1- رحمان جعفری)، محمد محمدزاده (3- محمدرضا رئوفی)، محسن ربیع خواه (3- ابوذر صفرزاده).

قاضی: یاسر همرنگ


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم