(فیلم) خلاصه استقلال 2 – “پکان” درخش حسینیتیم فوتبال استقلال از ساعت 9:30 صبح سه شنبه (سه شنبه) در مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر بیست و بیست در ورزشگاه آزادی حضور داشت که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

شاگردان فرهاد مجیدی در اولین بازی قرن جدید و در سال نهم توانستند قدرت خود را نشان دهند و نتوانستند از آخرین روز پرسپولیس بهره ببرند و فاصله را به هشت امتیاز برسانند. استقلالی که سیلوا در نیمه دوم با اخراج 3 نفره به میدان رفت با این تساوی 3 امتیازی شد و همچنان در صدر جدول باقی ماند. شاگردان مجتبی حسینی نیز با 3 امتیاز در رده هفتم ایستادند.

نیمه اول

5 دقیقه: شوت از دور غلامرضا ثابت توسط سید حسین حسینی به گوشه رسید.

5 دقیقه: مجتبی حسینی پکان سرمربی به دلیل اعتراض با کارت زرد جریمه شد.

5 دقیقه: سران دیگر در جایی قرار گرفتند که حسینی اولین ضربه را در محوطه دفع کرد و به ضرب و شتم محمد قاسیمی نژاد در بیرون دروازه ادامه داد.

5 دقیقه: جعفر سلمانی از پشت کرنر یک پنالتی زد که محمد ناصری او را به کرنر فرستاد.

5 دقیقه: رافائل داسیلوا به اشتباه بیزیکان پکان را در موقعیت ضد حمله با کارت قرمز بازی داد و از زمین اخراج شد.

نیم ثانیه

5 دقیقه: آمانوف در پشت محوطه پکان راهی مورد اصابت قرار گرفت.

5 دقیقه: پاس آمانوف با استقبال خوبی روبرو شد اما ازبکستان همچنان نیمه جان بود و حریفش در تیراندازی متقاطع گرفتار شد.

5 دقیقه: بهروز نوروزی مدافع فورد پکان توسط امیرحسین حسین زاده با کارت زرد جریمه شد.

5 دقیقه: حسین زاده موقعیت خوبی داشت و به درب پکان نزدیک شد اما ضربه آرام بود و ناصره او را گرفت.

5 دقیقه: پیک دیگر به عمق بیشتری رفت و به شکل خطرناکی به فرامرزی برخورد کرد تا کنار دروازه استقلال قرار بگیرد. حسینی در همان ابتدای بازی برگشت اشتباه کرد و پیکانی ها موقعیتی داشتند که مدافعان استقلال اجازه باز شدن دروازه را نمی دهند.

5 دقیقه: سبحان خاقانی مورد اصابت گلوله دادگاه از ناحیه سر قرار گرفت و با فاصله کمی از درب پکان به بیرون رفت.

5 دقیقه: پیکانی ها که عمق دفاع استقلال را مشخص کرده بودند، با آزادی عمل به جای حسینی، حسینی پس از عبور از دروازه استقلال وارد عمل شد، اما تیر را اصابت کرد.

5 دقیقه: این بمب گذاری اندکی بعد از ظهر در مقابل یک مرکز استخدام پلیس در کیساک در غرب بغداد منفجر شد.

1 + 1 دقیقه: پکان راهی مدافع رزبه چشمی را کرنر کرد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل داسیلوا، صالح حردانی، جعفر سلمانی، زبیر نیکانفاس، مهدی مهدی پور، عزیزبک امانوف (2 – سبحان خاقانی)، امیرحسین حسین زاده (2 – امیرعلی صادقی) (2) کوین یاماقا (2) – عینک).

دستور پخت اسپند: محمد ناصری، امیرحسین رنجرزجدی، بهروز نوروزی فرد، اسماعیل بابایی، محمدعلی فرامرزی، غلامرضا ثابت ایمانی، علی رمضانی، محمد قاسمی نژاد (2 – محمد جواد آزاده)، میلاد بدرقه، مجتبی حق دوست و ابراهیم صالحی (2 – پیمان). رنجبری).

قاضی: سیدرضا مهدوی


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم