(فیلم) خرهای آفریقایی پوست کنده و به چین منتقل شوند!

[ad_1]

چین سالانه میلیون ها دلار برای عرضه محصولات خود مصرف می کند، اما اشتهای سیری ناپذیر این کشور برای خرید این محصول همچنان به صورت غیرقانونی معامله می شود.

به گزارش فرارو، از شکر در تهیه غذاهای پوستی و داروهای سنتی استفاده می شود. با جوشاندن پوست ها، ژلاتین رنگی به قهوه اضافه می شود که محصول اصلی محصولات شناخته شده آجیائو در چین است. غذای رایج و طب سنتی چینی

Ajaio برای سلامت و زیبایی در چین استفاده می شود و افزایش تقاضا به میلیون ها نفر از مردم بی رحم در آفریقا کمک کرده است. پوست ژلاتین یا آجیائو در بازارهای چین به صورت مایع یا مخمر موجود است.

به گزارش صدای آمریکا، چینی ها به خارج از کشور می روند، به ویژه در آفریقا، جایی که جوامع محلی مالی، زیمبابوه و تانزانیا از آنها به عنوان حیوانات پارس استفاده می کنند. وقتی مردم محلی نمی خواهند بفروشند، آتش سوزی شروع می شود.

چین برای پاسخگویی به تقاضای تولید و پاسخگویی خود به حدود 51 میلیون در سال نیاز دارد که حدود 21 میلیون از جمعیت حیوانات این کشور است. از 1 میلیون یا بیشتر باقی مانده در خارج از کشور، این پناهگاه تخمین می زند که بین 2 تا 3 درصد به سرقت رفته است.

اکنون که اتحادیه آفریقا حرکت کرده است، بخش‌هایی از ملت آفریقا با مشکل مواجه هستند. تانزانیا ماه گذشته کشتار گاو را برای تجارت ممنوع کرد و گفت که جمعیت این کشور در خطر انقراض است. سایر کشورهای آفریقایی از جمله نیجریه ذبح یا صادرات این حیوانات را ممنوع کرده اند.

قصابان آفریقای جنوبی فقط در دو کشتارگاه و با سهمیه پنج در سال مجوز می دهند. الاغ های آفریقای جنوبی اکنون به لسوتو، یک پادشاهی کوچک کوهستانی که توسط آفریقای جنوبی اداره می شود، قاچاق می شوند.

گریس دی لانگ، رئیس شورای ملی پیشگیری از ظلم به حیوانات (NSPCA) در آفریقای جنوبی، گفت: وی گفت: ما با (دولت) در لسوتو جلسه ای داریم و آنها نیز در حال بررسی وضعیت هستند.

دی لانژ به صدای آمریکا گفت در حالی که مجرمان نوجوان محلی پس از دستگیری در حال حمل حیوانات تحت تعقیب قرار می گیرند، دسترسی به چینی که سندیکاهای بزرگ را مدیریت می کند، معمولا سخت تر است.

با این حال، نحوه انجام نقد انتقاداتی را برانگیخته است. یک گروه حامی گفت: اگر از حیوانات برای کشتار مراقبت شود، در درازمدت تخریب خواهند شد. بدن گفت که آنها سعی می کنند پوست را راحت تر از بین ببرند یا با شلاق شلاق بزنند.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما