فصل تقویم آینده فوتبال ایران سخت تر و سخت تر از همیشهبیستمین دوره جام جهانی قطر که در قطر برگزار می شود زمان های متفاوتی نسبت به گذشته خواهد داشت. گرمای بیش از حد در قطر منجر به برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی در پاییز امسال شده است و همین موضوع باعث شده است که کشورهای مختلف رقابت داخلی سالانه خود را تغییر دهند.

کشور نیز از این قاعده مستثنی نیست و مدیران سازمان های لیگ نسبت به سال های گذشته راهکارهای متفاوتی برای اجزای برنامه ندارند. سهیل مهدی رئیس کمیته برگزاری مسابقات فوتبال در چند روز اخیر اعلام کرد که لیگ برتر فوتبال در فصل 1-1 اواخر سال جاری آغاز می شود و به دنبال صعود به نیم فصل اول این مسابقات تا قبل از پایان مسابقات خواهد بود. جام جهانی.

با توجه به همزمانی «مرداد» در روز عاشورا، احتمالاً سوپرلیگ یک هفته دیرتر از این تاریخ و در سوم مرداد آغاز می شود. در صورت تحقق این دستور، 2 روز بین شروع لیگ تا شروع جام جهانی تمام می شود. در این مدت مهر پنجم تا سوم به پنجاهی تعلق می گیرد که تیم ملی ایران می تواند در این روز به صورت دوستانه بازی کند. با توجه به اینکه اربعین حسینی دوم شهریورماه خواهد بود، احتمالا تعطیلات لیگ برتر بیش از 2 روز خواهد بود.

طبق قوانین فیفا، بازیکنان حاضر در جام جهانی باید یک هفته قبل از شروع مسابقات در تاریخ پنجم آبان ماه به تیم ها بپیوندند. البته تیم ملی ایران 3 روز مانده به شروع جام جهانی روسیه در ترکیه تدارکات نظامی را ترتیب داد و سپس راهی مسکو شد. همچنین تیم ملی قبل از سفر به برزیل برای حضور در جام جهانی 3 روز در اتریش و 3 روز قبل از شروع جام جهانی برزیل حضور داشت.

در صورتی که شاگردان اسکاتلندی دو هفته زودتر برای اولین بار در جام جهانی قطر حضور پیدا کنند، لیگ لیگ 3 روز فرصت دارد تا به نیمه اول لیگ برتر صعود کند. به این ترتیب برگزاری لیگ نباید کمتر از پنج روز با جلسات تیم ها فاصله داشته باشد چرا که این برنامه باعث آسیب دیدگی بازیکنان و بازیکنان لیگ می شود. ممکن است کمیته مسابقات قهرمانی لیگ را برای 3 یا 4 هفته بررسی کند.

صعود احتمالی فولاد و سربازان به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 3 چالش جدیدی را برای این سازمان به همراه خواهد داشت. مراحل پایانی لیگ یک هشتم از 11 بهمن تا 12 اسفند برگزار می شود و با شروع جام ملت های آسیا از «خرداد» کار سخت لیگ برای مرحله نیمه نهایی لیگ دوم در پیش است.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial