فروش سطل به قیمت 25999 روپیه در آمازون باعث شکاف اینترنت می شود


دهلی نو: عکسی از یک سطل که به قیمت گزاف 25999 روپیه به فروش می رسد در پلتفرم میکروبلاگینگ توییتر در حال پخش است. کاربران شبکه از دیدن این سطل با قیمت های غیرعادی که در پلتفرم تجارت الکترونیک آمازون فروخته می شود، خوشحال می شوند. کاربر توییتر Vivek Raju عکسی از سطل را در پلتفرم میکروبلاگینگ به اشتراک گذاشت. اما این نیست، زیرا سطل دارای حداکثر قیمت خرده فروشی 35900 روپیه است، به این معنی که با 28 درصد تخفیف به قیمت 25999 روپیه به فروش می رسد. همچنین هیچ چیز خاص و هوشمندی در مورد سطل وجود ندارد. این فقط سطل پلاستیکی معمولی است که ما در خانه های خود استفاده می کنیم.

راجو که از Twitter handle@ vivekraju93 استفاده می‌کند، در توضیح عکس گفت: «این را در آمازون پیدا کردم و نمی‌دانم چه کنم. به زودی با راجو تماس گرفت و از او خواست پیوند مورد مورد نظر را به اشتراک بگذارد.

“بابت ناراحتی ما پوزش می طلبیم، مایلیم نگاهی دقیق تر به این موضوع داشته باشیم. لطفاً لینک موردی که به آن اشاره می کنید را به اشتراک بگذارید؟ “مصطفی” آمازون در پاسخ به کاربر توییتر گفت. او پیوند محصول را به اشتراک گذاشته است که اکنون در آمازون «در دسترس نیست».

این یک سیستم جدید حواله است که توسط آمازون راه اندازی شده است. محصول توسط فرستنده وجه نقد در اختیار گیرنده قرار می گیرد که آن را سفارش می دهد و حواله را درب منزل تحویل می گیرد. هیچ کس غیر از گیرنده آن را نمی خرید. نابغه!» یکی از کاربران توییتر گفت. همچنین بخوانید: قفل کردن چین ممکن است حجم آیفون اپل را مختل کند: گزارش

“اجازه دادن به تخیل من، این یک راه خوب برای ارسال چیزهای غیرقانونی است. اگر یک آیتم کدگذاری شده باشد که تصویر محصول و سطل آن است، اما چیزهای دیگری نیز در سطل دریافت کنید، “یکی دیگر از کاربران توییتر زاویه منحصر به فردی را به موضوع ارائه کرده است. همچنین بخوانید: AirPods Pro آینده اپل قرار است در نیمه دوم سال به تولید انبوه برسد.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم