(عکس) رهبری اینستاگرام و مربیگری تیم ملی تغییر کرد؟


دیروز دراگان اسکاچیچ، رئیس کمیته فنی فدراسیون ملی فوتبال، سرمربی تیم ملی را زیر سوال برد و اعلام کرد که این کمیته هیچ اختیاری برای تیم ملی ندارد و باید برکنار شود. تصمیم کمیته فنی در مورد تفویض مدیرعامل فدراسیون تا مشخص شدن تکلیف نهایی تمرینات اتخاذ خواهد شد. خداداد عزیزی روز یکشنبه در پیامی ویدیویی از مذاکره وزارت ورزش با کیروس خبر داد. وی را محسن معتمدکیا مدیر روابط عمومی وزارت ورزش همراهی می کرد که در زمان مسئولیت تیم ملی گفت که با سرمربی پرتغالی مذاکره خواهد کرد و اصرار داشت دو دقیقه فوتبال ایران بازی کند.تیم ملی زمان سخت تعیین (اشاره به دیدار طارمی و جهانبخش با وزیر و رئیس جمهور)

از یک منبع دیگر، فدراسیون و میرشاد مجیدی علاقه مند هستند. بعد از اینکه بهرام رضاییان، یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مصاحبه هایی تاکید کرد که کیروس و برانکو اصلا بهترین مربیان تیم ملی نبودند. وزارت ورزش نیز در بیانیه ای ادعای خداداد عزیزی را بی خطر دانست. این وزارتخانه هرگونه مذاکره با قرقیزستان را تکذیب کرد.

در اواسط دوران دوقطبی برانکو – کیروش، روز یکشنبه صفحه رسمی رهبر انقلاب در اینستاگرام مربوط به صحبت های امسال و شرکت در دیدار با تیم ملی والیبال جوانان که با هدایت بهروز عطایی برگزار شد. در این بخش از پست با عنوان “موفقیت موفق با مربیگری ایرانی” و در بخش های دیگر با اشاره به بیانات رهبری در رابطه با استفاده از مربیان داخلی: مدیران فدراسیون ها و جامعه ایرانی … بسیار خوشحالم که شما خدا را شکر توانسته اند این جوانان را به ایران بفرستند. انشاالله موفق و پیروز باشید.»

قسمت سوم این پست نیز به تیم ملی والیبال پس از صعود به مرحله نهایی لیگ کشور اختصاص دارد. ظاهرا انتشار این پست مربوط به موفقیت های تیم ملی والیبال است اما در عین حال باعث انتخاب سرپرست تیم ملی بدون صلاحیت شده است.می گویند. در عرض چند ساعت، تعداد پیوندهای ایرانی مرتبط با تیم ملی به طور تصاعدی افزایش یافته است. به گزارش منابع خبری، مسئولان فدراسیون با علی دایی وارد گفتگو کردند. امیر قلعه نویی یکی از لیدرهای تیم ملی است.

صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک روز گذشته در این باره گفت: بر استفاده از ظرفیت رهبری داخلی برای انتخاب مربیان و مربیان تاکید شده است. اسکاچ سرمربی تیم ملی در جام جهانی گفت.

همچنین شنیده شده بود که جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان سرمربی تیم ملی در جام جهانی خواهد بود. در نهایت همه این شایعات به واقعیت پیوست و بین سه طبقه قلعه نووی، دای و نکونام یک نفر تیم ملی را به جام جهانی می رساند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel