عقب ماشین کنسل شده است

[ad_1]

در رفتن سید مهدی نیازی معاون طرح و برنامه صمت در نامه ای به منوچهر معاون حمل و نقل و حمل و نقل با اعلام اینکه تجهیزات دارای قرعه کشی فنی، امنیتی، امنیتی و آمادگی برای انجام قرعه کشی هستند، قرعه کشی متوقف شد. با تاکید بر اینکه قرعه کشی در حال حاضر برگزار نشده است. با این حال، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این اتهامات را رد کرده است.

به گزارش فرارو، وزارت دادگستری اعلام کرده است که تخصیص تجهیزات مربوط به این وزارتخانه نیست و بهره برداری و مدیریت تجهیزات توسط بخش خصوصی انجام می شود. بیشتر از کسب و کار شما.

در همین حال، صدیف بیک زاده، رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان که مسئولیت نظارت بر تجهیزات را برعهده دارد، در بیانیه ای اعلام کرد: نتایج تخصیص خودرو به صورت یک طرفه اعلام می شود. به عنوان سهام منتخب مشخص شد اما این موضوع همانطور که به طور شفاف ذکر می شود مشخص نشده و ابهام ایجاد می کند.

در عین حال مسئول وزارت حراست این موضوع را به خودروسازان معرفی کرده است. در پیش نویس های قبلی در صورت جدایی چند پست اعلام می شود اما این بار مشکل پیش آمده است؟ اما خیر، هر بار باید مشکل برطرف شود و فروش خودرو به صورت قانونی انجام شود.

پشت صحنه معاون وزیر صمت درباره ابطال قرعه کشی خودرونبرد برای سود در ماشین های قرعه کشی
فربد زاوه کارشناس صنعت خودرو گفتگو با فرارو این دلال خودرو با اشاره به تغییر وضعیت موجود با بیان اینکه موضوع با وضعیت بهداشتی مطرح شده است، افزود: اعتقاد بنده به کلاهبرداری کم شده است.

وی افزود: از آنجایی که نیازی معاون وزیر آموزش و پرورش عدم وجود امکانات فنی و امنیتی در فروش یک دستگاه را اعلام کرده است، اساساً بی اساس است و بر این اساس «سایت کار ایرانی» تفاوتی ندارد. از جنبه نظری گذشته.

زاوا گفت: اگر در گذشته امنیت وجود نداشت این موضوع در گذشته وجود داشته و اکنون معاون وزیر باید به این سوال پاسخ دهد زیرا در گذشته اعتراضی به این موضوع نداشته است سمانه کمکان به فعالیت خود ادامه می دهد.

این کارشناس صنعت خودرو خاطرنشان کرد: بدیهی است که این ایراد بی دلیل نیست و در این میان خطر تغییر در نحوه برگزاری قرعه کشی وجود دارد که موارد فوق تخلف بود اما اکنون که سیستم یک طرفه، وزارت دادگستری و نهادهای نظارتی به اطلاعات دسترسی دارند و با شفافیت بیشتری به این موضوع می پردازند.

وی افزود: به دلیل اینکه این تغییر به درستی انجام شده است، با وجود اینکه من در کل مخالف قرعه کشی هستم، زیرا به این ترتیب کاربران واقعی خودرو شانس برنده شدن در قرعه کشی را دارند و این راه بیشتر شبیه یک مسابقه است. قرعه کشی همینطوره

زاویه ادامه داد: اطلاعات مربوط به قرعه کشی باید در اختیار عموم قرار گیرد تا زمینه تخلف فراهم شود. بنابراین این روش جدید قرعه کشی، تعداد و مزایای قرعه کشی در این زمینه را قطع کرده است، اما به هر حال در قرعه کشی مجدد خودرو، روش خوب فروش خودرو در نظر گرفته نشده و جنبه منفی خود را دارد. اثرات

این کارشناس خودرو گفت: تنها راه پایان دادن به خودرو، قرعه کشی، آزادسازی قیمت خودرو و تثبیت آن در حاشیه بازار است، اما با توجه به اینکه قیمت گذاری بر اساس قانون اساسی است، هر تغییری، اعتراض مردم و جامعه است. عواقب این موضوع بسیار زیاد است، در دو ماه گذشته دولت ارز ترجیحی را حذف کرده و قیمتی برای خودرو و همچنین ترخیص جزئی وجود ندارد. این ممکن است دیر یا زود اتفاق بیفتد، اما هر چه زودتر اتفاق بیفتد، ممکن است عوارض جانبی آن بیشتر باشد.

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما