عزیزی خادم: فدراسیون ملی تسویه حساب خصوصی نیست!رئیس فدراسیون فوتبال ایران از این اقدام دفاع کرد.

به گزارش ایسنا، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال امروز (سه شنبه) در گفت و گو با هیئت فوتبال روسیه به مناسبت تبریک میلاد امام علی (ع) و روز پدر، گفت: منصفانه است. امیدواریم پیروان واقعی مولا امیرالمومنین باشیم.

وی افزود: تبدیل فدراسیون به یک فدراسیون متمول در جمع بندی بعدی خود، ایجاد زیرساخت ها، توجه به منابع و استعدادها موفق بوده است. خوشحالیم که امروز از فدراسیون بدی می گذریم تا مایه امید و پیشرفت ورزش کشور شویم. با جام جهانی حدود یک میلیارد تومان طبق اعلام فدراسیون ورز، پس از پشت سر گذاشتن این تحریم های ظالمانه، جوایز فوتبال ملی را درو می کند. ما می توانیم خیال پردازی کنیم و این درآمد در قالب حقوق میلیون ها دلاری پرداخت شده است، اما این کار را نکرده ایم و به همین دلیل است که فدراسیون تا این حد ثروتمند شده است. وی همچنین پس از حدود 5 سال با هدف میزبانی به ایران بازگشت.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: نتایج تیم های ملی فوتبال، فوتسال، ساحلی و بانوان در 3 ماه گذشته قابل توجه است. تقریبا همه تیم ها به جز تیم ملی در 5 سال اخیر در تعطیلات بوده اند. شخصیت فوتبال ایران بعد از ملی و خانوادگی ترمیم شده است. تاریخ تیم های ملی فوتبال مردان و زنان همیشه در فوتبال این کشور ثبت خواهد شد. یکی در راه جام ملت های آسیا برای اولین بار و سریع ترین صعود به جام جهانی در آسیا. در این راه کمترین تلاش را کردم. در رده های مردان و زنان مسابقات مختلفی داشتیم اما برخی از تیم های ملی در مسابقات مختلف مردان، زنان و فوتسال در دور مقدماتی، جام ملت های آسیا و جام جهانی فوتسال با هم رقابت کردند. بازیکنان رسمی و آسیایی در ایران اعدام شدند. با این حال، این تیم با استناد به “همه چیز خوب بود” تصمیمی نگرفت و مسابقات لغو شد.

وی ادامه داد: دیروز جلساتی با آقای محمد دادکان داشتم و در این جلسه نیز بر این نکته تاکید کردم که فدراسیون ملی محل تسویه حساب شخصی نیست. برای همه مردم بر اساس عدالت خواهی و پایه و اساس آن است و هرکس در فوتبال ملی کار می کند سرباز ایران و مردم است. برخی از اتهامات بی اساس بی اساس است زیرا نه خدا و نه مدیریت تیم جستجو و نه اعضای تیم ملی و نه بازیکنان نمی توانند به این ارتفاع برسند. فوتبال چیزی برای پنهان کردن ندارد.

وی افزود: با کمک شما و رای اعتماد سایر اعضای مجمع با کمتر از یک میلیون تومان در خزانه و چند میلیون دلار بدهی داخلی و خارجی به فدراسیون آمدند. در این مدت حداکثر زمان را به تیم های ملی که متعهد بودند پرداخت کردیم. تا امروز ده ها میلیارد تومان به مناطق قبیله ای فدرال (FATA) پرداخت شده است. حمایت و حمایت از خانواده فوتبال است. در این مدت حداکثر زمان را به تیم های ملی که متعهد بودند پرداخت کردیم. ارزان ترین صعود به جام جهانی ارزش پولی دارد و همچنین قولی که به شما داده ام. دغدغه این تیم فوتبال ملی است، تدابیر خاصی اندیشیده شده است و شاید مهم ترین آن، برتری در این رشته باشد.

خادم افزود: ارائه هواپیما و هواپیمای ویژه و رایگان برای تیم های ملی بانوان و آقایان از دستورالعمل های مهم این ماه است. جا دارد برای اولین بار از آقایان موسوی و حداد تشکر کنم. معرفی کیش به عنوان پایه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشور از جمله فعالیت هایی است که برای اولین بار تامین اعتبار شده است. طی این سه ماه، تیم های ملی فوتبال، فوتسال و بانوان برای اولین بار در اردو آماده سازی کردند. ضمناً از جناب آقای دکتر سعید محمد بابت امضای تفاهم نامه ای که در چند روز گذشته امضاء کردیم تشکر ویژه دارم و رزمایش هایی با سرمایه گذاری بیش از یک میلیارد تومان در این زمینه انجام خواهد شد. تا پایان آینده

وی افزود: تفاهم نامه ای با فدراسیون فوتبال قطر امضا کرده ایم تا تیم های ملی فوتبال این کشور بتوانند از پتانسیل قطر به عنوان میزبان آینده جام جهانی استفاده کنند. این مهم‌ترین قرارداد فدراسیون بین‌المللی فوتبال ایران است، زیرا این کشور برای ساخت گلدسته در ایران اقدام می‌کند و در مساحتی بین 5 تا 6 هکتار از این سازه زیرزمینی در آزادی ورزش کامل ساخته می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: طرح ساخت تیم فوتبال برای آغاز عملیات پس از یک ماه کار حرفه ای توسط تیمی متشکل از طراحان و متخصصان توانمند در آکادمی ملی فوتبال به پایان رسید. در این مدت تمام تلاش خود را کرده ایم تا تمامی فرصت های اقتصادی در حوزه تبلیغات محیطی را به دانشگاه ها معرفی کنیم. این افتخار را داریم که با حمایت مالی قرارداد نهایی را منعقد کنیم. تعداد داوران 3 درصد افزایش یافت و به آنها پرداخت شد. به همین دلیل می گویم ثبات در این سه ماه به فوتبال ملی بازگشته است. فدراسیون فوتبال در این دوره از موفقیت‌های بی‌سابقه که مردم می‌دانند، این پیروزی‌ها مصادره نمی‌شود، زیرا متعلق به ملت بزرگ ایران است.

وی افزود: حضور ستارگان فوتبال ایران و همچنین باقری، مهدوی کیا، شمسایی و هاشمیان از این سه ماه در ترکیب تیم ملی بوده است. بدون شک ما قهرمانان واقعی کشور شهید را نمی شناسیم. من به حق رای دهندگان برای ریاست شما احترام می گذارم. من در آستانه روزهای سخت بودم. بابت سختکوشی شما سپاسگزاریم. این حق همکاران قانونی من در هیئت است و انشاءالله روز پنجشنبه فوتبال ملی بتواند از آزمون بالا برود. با وجود بحث عدم شفافیت، پیش نویس ها توسط دوستان بیان شد، اما متأسفانه تمامی شرایط را نداشت و تاکنون سند معتبری در این زمینه ارائه نشده است. اما قبلاً هم گفتم که اساس این فدراسیون در همه زمینه ها شفاف است و در هر موردی وجود موضوعی نه تنها برای اعضای هیئت مدیره بلکه برای اعضای محترم مجمع، همکاران شما در فدراسیون فوتبال به آنها افتخار می کند. من معتقدم این فدراسیون یکی از مظلوم ترین فدراسیون های تاریخ ایران است اما دعا می کنیم همیشه مظلوم باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: آیا خود فدراسیون می تواند حسابرسی مستقل انجام دهد؟ آیا هر حسابدار مستقل دیگری باید چنین کاری کند و به اعضای بعدی مجمع اعلام کند؟ پروردگار جهانیان ناظر گفتار و کردار و قلب انسان است. در تاریخ فوتبال ایران این همه موفقیت بی سابقه بوده است. عملکرد ما در این 6 ماه قابل اندازه گیری است. من می خواهم از تمام فدراسیون های قبلی فوتبال روسیه تشکر کنم. در هر صورت ما مصون نیستیم. این روزها پرسپولیس و استقلال را کنار گذاشته اند و نمی گویند اتفاقی برای فوتبال ملی رخ داده است. حتی آنهایی که از این دو تیم حمایت نمی کنند می گویند مشکل امروز و امروز این تیم ها این فدراسیون و این فدراسیون و این دولت و این مملکت نیست. موضوع این است که باید ریشه ها را حل کرد. جالب اینجاست که شاکیان حتی در یکی از دو امور روزمره نیز قادر به طرح چنین ادعایی نیستند. آن هم با حدود تساوی! باید بگویم فدراسیون فوتبال مدعی فوتبال ملی است. از التهاب، تهمت و تهمت بپرهیزید. بی شک این موفقیت ها در سایه الطاف الهی و جستجوی همه عزیزان است. پتانسیلی که امروز فوتبال دارد و غنی شده است و ما این سرمایه گذاری را در قلب کشور می خواهیم. انشاالله با کمک خودمان بتوانیم یک برنامه کامل در این فضا ایجاد کنیم. از اجماع و انصافی که در فوتبال ملی وجود دارد بسیار خوشحالم. تا زمانی که شما تکیه گاه فوتبال هستید، این اهداف را در ذهن داشته باشید.

خادم در پایان گفت: هنوز دو بازی از جام جهانی باقی مانده است. بعد از آن قرعه کشی جام جهانی را داریم. امیدواریم بتوانیم این فضا را مدیریت کنیم. همه باید مسئولیت اعمال خود را بپذیرند. ما برای بقیه دنیا به آخرت امیدواریم و این موضوع بسیار مهم است. با عشق و افتخار در کنار شما هستم. به خصوص که دو هفته پیش در حاشیه بودم. پس از این دو بازی در نظر داریم سال آینده فوتبال را در استان ها گسترش دهیم. این برای اولین بار است که این توافق مهم در استان ها صورت می گیرد. تمام تلاش هایی که برای سرافرازی نام ایران انجام شده است و انشالله این اتفاق افتاده است. اگر توفیق در سایه الطاف الهی، دعای امت خوب، رهبری ولایت فقیه، حمایت جمهوری اسلامی ایران و مجلس شورای اسلامی، رسانه ها و بویژه رسانه ملی حاصل شود. و جستجو برای فوتبال خانوادگی. فوتبال شیشه دری است که به روی همه باز است و می توانیم به مسائلی که مد نظر است اشاره کنیم و نسبت به قدرت الهی نیز پاسخگو نیستیم. در فوتبال ملی به یک ساختار جدید معماری و نوسازی رسیده ایم.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial