طراحی هدست سونی پلی استیشن VR2 فاش شد


دهلی نو: Sony Interactive Entertainment اولین ظاهر نسل بعدی هدست واقعیت مجازی، PlayStation VR2 را منتشر کرد.

هدست PS VR2 شکلی شبیه به کنترلر PS VR2 Sense دارد و ظاهری مشابه به خود می گیرد. شکل گوی دایره ای نمای 360 درجه ای را نشان می دهد که بازیکنان هنگام ورود به دنیای واقعیت مجازی احساس می کنند، بنابراین این شکل به خوبی آن را به تصویر می کشد.

“طراحی هدست PS VR2 نیز از ظاهر محصولات خانواده PS5 الهام گرفته شده است. هنگامی که تیم طراحی ما کنسول PS5 را ایجاد کرد، آنها نسل بعدی هدست واقعیت مجازی را نیز در نظر داشتند، بنابراین شما شباهت هایی را در ظاهر مشاهده خواهید کرد. این شرکت در بیانیه ای گفت.

این هدست می‌تواند از بازی‌های 4K با نرخ تازه‌سازی 120 هرتز با FOV 110 درجه و بهبود ردیابی چشم پشتیبانی کند. به یک راه‌اندازی سیمی نیاز دارد که با استفاده از کابل USB-C به PS5 متصل شود.

کنسول PS5 دارای لبه‌های مسطح است زیرا قرار است بر روی یک سطح صاف نمایش داده شود، در حالی که تاکید بیشتری بر اضافه کردن گرد بودن به طراحی هدست PS VR2 وجود دارد زیرا قرار است تماس دائمی با انسان داشته باشد، شبیه به لبه‌های گرد هدست. کنترلر DualSense و هدست Pulse 3D.

این شرکت همچنین یک بازی جدید برای PS VR2 معرفی کرد که یک ورودی کاملاً جدید در فرنچایز Horizon به نام Horizon Call of the Mountain است.

سونی اخیرا اعلام کرده است که تنها 3.9 میلیون کنسول پلی استیشن 5 را در سه ماهه جشن سال 2021 فروخته است.

در مجموع 17.3 میلیون واحد تا 31 دسامبر ارسال شده است، تقریباً سه میلیون کمتر از زمانی که پلی استیشن 4 در نقطه معادلی پس از انتشار خود موفق به عرضه آن شده بود.

درآمد بخش بازی با 8 درصد کاهش در سال (سال) به 813.3 میلیارد ین (7.09 میلیارد دلار) رسید، اما سود عملیاتی 12.1 درصد افزایش یافت و به 92.9 میلیارد ین (810 میلیون دلار) رسید.

بخش مهم حسگر تصویر سونی سه ماهه خوبی را پشت سر گذاشت و فروش آن سالانه 22 درصد افزایش یافت و به 57.8 میلیارد (504 میلیون دلار) رسید.

تلویزیون زنده

#لالKellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial