صبر کاسیانوی مو قرمز و زیبا کجاست؟در حالی که مهاجم برزیلی شرایط عجیبی را برای حضورش در ایران مطرح کرده، پرسپولیس همچنان بر جذب او اصرار دارد.

بیش از یک ماه است که باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب مهاجم برزیلی شاغل در باشگاه وزلای پرتغال است اما با گذشت این مدت قرمزها موفق به بستن قرارداد با او نشده اند. مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی هستند که به دنبال مذاکره مستقیم با “کاسیانو” هستند و دست عوامل این انتقال را کوتاه کرده اند و به همین دلیل روند مذاکرات طولانی شده است اما هر روز اخبار جدیدی از این انتقال به گوش می رسد. در رسانه ها پخش می شود.

کاسیانو در آخرین درخواست عجیب خود از پرسپولیس خواست تا خانه ای در منطقه زعفرانیه تهران برای او آماده کند و 100 هزار دلار از دست او به عنوان پیش پرداخت به نماینده تهران بدهد. او همچنین از پرسپولیس خواست تا برای همراهش ویزا بگیرد تا با او زندگی کند.

باشگاه پرسپولیس برای جذب کاسیانو بیش از یک ماه وقت تلف کرد که مطمئنا با رقم انتقال و دستمزد این بازیکن گزینه های بیشتری را پیش روی خود دید قرمزها به مذاکرات ادامه می دهند.

در فصل منتهی به 2022، کاسیانو در 25 بازی تیمش در لیگ برتر پرتغال به میدان رفت و در مجموع 20 بازی به عنوان بازیکن ثابت انجام داد. البته در مجموع این بازی ها 12 بار تعویض شده و 5 بار نیز به عنوان تعویضی وارد زمین شده اند.

این بازیکن 32 ساله فصل گذشته 1596 دقیقه برای ویزلا در لیگ برتر پرتغال بازی کرد و در مجموع 7 بار گلزنی کرد. او در فصل گذشته نیز آمار 90 دقیقه حضور در جام حذفی پرتغال را در اختیار دارد و در این جام یک گل به ثمر رسانده است. این یعنی مهاجم در فصل گذشته تنها یک بار در هر 289 دقیقه دروازه را باز کرده است.

کاسیانوی برزیل در فصل 2020-2021 همراه با ویزلا در پرتغال بازی کرد. او در آن فصل 2388 دقیقه در لیگ و 172 دقیقه در پلی آف بازی کرد و در مجموع 17 گل به ثمر رساند که میزان گلزنی او را به یک گل در هر 150 دقیقه در دو فصل اخیر رساند.

در یک ماه اخیر که پرسپولیس خود را برای لیگ بیست و دوم آماده می کند، اگر اصرار بر جذب کاسیانو نداشتند، با توجه به اینکه در فصل نقل و انتقالات هستیم، قطعا می توانستند به دنبال مهاجمان ارزان تری باشند و البته آمار گلزنی خود را بهتر کنند، اما پرسپولیسی ها اصرار زیاد است کار را به جایی رساند که در فاصله یک ماهه تا شروع لیگ خط حمله پرسپولیس مشخص نیست. شاید از نظر آنها، کاسیانو بازیکنی هم سطح با لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باشد که شایسته صبور بودن و خرید زیبایی اوست.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel