صاحبان خانه های خالی چند روز مهلت دارند؟بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، تمامی مالکان خالی که مبالغ مالیاتی و پیام های دریافتی از این سازمان را دریافت کرده اند، از جمله مودیان، امکان ثبت اطلاعات ملک و سکونت خود را دارند.

به گزارش ایسنا، وزارت مسکن و شهرسازی در اطلاعیه‌های خود اعلام کرد: بر اساس ماده ۳ قانون مالیات‌های مستقیم لغو و اصلاحات بعدی آن و با عنایت به شروع اخذ مالیات از خانه‌های خالی، کل مالیات. مشمول امور مالیاتی سازمان می باشد.پیام ها کشف می شود حداکثر 3 روز فرصت دارند برای «اموال ملی و مسکن کشور» اطلاعات محل سکونت و مالکیت اقدام کنند.

پیش از این سازمان امور مالیاتی اعلام کرده بود: مشمولان پس از درج پرداخت صندوق های خالی مالیاتی، می توانند وارد سازمان امور مالیاتی کشور در سازمان امور مالیاتی کشور و واحد واحد یا مسکونی اعم از مالیات، دریافت و پرداخت شوند. و توضیح و دلیل عدم پذیرش آن را ثبت نمایید بر اساس این گزارش، به گفته مسئولان سازمان امور مالیاتی، مالکان خانه های خالی تا پایان اسفندماه فرصت پرداخت مالیات خود را داشتند و تنها 3 تا 4 مالک از 6 هزار خانه خالی نسبت به مودیان شناسایی شدند. خودشان در صورت عدم پرداخت مالیات افراد، محاسبات نسبت به بقیه سال تکمیل و تقاضای مالیات به میزان لازم صادر می شود.

طبق قانون جای خالی مجلس عوام در سال گذشته، در صورتی که مجرد ساکن شهرهای بالای 5000 نفر بیش از 2 روز خالی باشد، مالیات مشمول مالیات می شود و علاوه بر مدت مذکور، مالیات ماهانه نیز مشمول خواهد شد. اجاره معادل سال اول معادل 6 مالیات، سال دوم معادل 3 مالیات معادل و سال سوم پس از معادل 3 مالیات معادل خواهد بود.

در این راستا وظیفه شناسایی خانه های خالی از طریق اداره املاک و مسکن به وزارت راه و شهرسازی واگذار شده است که با عدم امکان ثبت این اطلاعات در بازه زمانی تعیین شده، خانه خالی از سکنه نامیده شد. وزارت دارایی، وزارت راه و شهرسازی.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel