شهریاری: هزار تومان هم ندارم! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1831351 |
08 قبل 1401 ساعت 21:43 |
4.4K بازدید |

1
دیدگاه

قرارداد را بررسی کنید و پاسخ دهید

با این حال جوان پکان به صحبت های این مدیر پاسخ داد.

به گزارش “ورزش سه”، هفته گذشته مدیرعامل دانشگاه پکان ایزهراتی به ویژه عرفان شهریاری با این تیم جوان همبازی شد و گفت که به صورت یک طرفه قرارداد خود را فسخ کرده است. شهریاری در این مورد خاص می گوید: از دیدن این برنامه واقعا شوکه شدم زیرا فکر می کنم مدیر عاملی که اینقدر محترم و آشنا به امور دادگاه است حداقل کمی از قرارداد بازیکنان آگاه است تا ببیند چه چیزی قرارداد بازیکنان به نظر می رسد

وی افزود: دوست دارم بازیکنان جوان مهمتر باشند. طی یک سال گذشته 12 میلیون و حتی هزار تومان از قراردادم دریافت نکرده ام. هیئت منصفه من و خانواده ام را به خاطر عمل نکردن به قولم به پکان و زیر پا گذاشتن قولم مورد بازخواست قرار دادند. آقای اتابخش را از مجموعه خود بخواهید ما مملکت ضعیفی هستیم چرا هزار تومن حساب نکردی؟ آیا این احتمال را دارید که خداوند نگذاشته این شرایط جوانان را به راه دیگری برساند؟

وی با اشاره به شرکت اتابخش مدیرعامل پکان افزود: بعد از این اتفاقات در جمع دوستان و اهالی فوتبال از من سوال می کنم که آیا می خواهم قرارداد را فسخ کنم. هیچ لینکی به مدیر برنامه وجود ندارد. فیش حقوقی اسپند به من توجهی نمی کند و حداقل تعهدی به بازی آماتور نمی دهد. چگونه می توانم با مدیر عامل در مورد نقض عهد خود صحبت کنم؟ من چون قهرمان بودم یک طرفه لغوش کردم اما هزار تومان هم به من ندادند. نه آدم های بد را می شناسم، نه آدم های بد را می شناسم و نه آدم های بد را. این تقصیر دفتر پکان است. هزار تومان هم ندارند که بروند و بیایند.

وی گفت: به امید موفقیت به تیم رفتم تا جایی پیدا کنم که کمترین حقوق و مزایا را داشته باشم تا خانواده هایمان از نظر کمی شرایط بهتری داشته باشند. آقای اتابخش زنگ زدی ببینم هزار تومن بهم میدن یا نه؟ از یک میلیون نمی توانم صحبت کنم و بحث هزار تومان است. مهم است که مطمئن شوید که یک مدیر عامل محترم یک برنامه تلویزیونی را به مردم معرفی می کند. اگر اسپند به من پول داده است، لطفا مرا معرفی کنید تا از جامعه فوتبال عذرخواهی کنم. اگر این کار را نکردند، از ناراحتی پیش آمده عذرخواهی می کنم.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما