شما چی فکر میکنید؟

[ad_1]

لیونل مسی با رئال مادرید در مورد حذف قهرمان اروپا از لیگ صحبت کرد و گفت که رئال ضربه بزرگی خورده است. در شروع فصل و شروع لیگ قهرمانان اروپا، اکثر کارشناسان فکر می کنند که پاری سن ژرمن بهتر از راموس، مسی، دوناروما، جورجینو و اشرف حکیمی است و قطعا قهرمان جام خواهد شد. پاری سن ژرمن با وجود پیروزی خوب مقابل رئال مادرید، کامبک را خورد و با هت تریک از دور رقابت ها کنار رفت. این شکست با انتقادات زیادی همراه بود و حتی مسی و نیمار هم در پارک شاهزاده متحد شدند.

لئو مسی حالا و چند ماه بعد به این موضوع واکنش نشان داده و می گوید رئال و یارانش کشته شده اند و ضربه بزرگی به او وارد شده است. مسی در گفتگو با تای سی اسپورت این موضوع را مطرح کرد و گفت: می دانم که رئال مادرید به اندازه سال هاست که ترسو بوده ام. رئال مادرید ما را کشت. این ضربه ای بود به پیاساجی. به نظر من ممکن است این اتفاق رخ داده باشد، زیرا آنها می توانند یک گل را به ثمر برسانند و بازی را تغییر دهند. این تصادف برای ما و سایر تیم ها (با اشاره به چلسی، سیتی، لیورپول) اتفاق افتاد. علیرغم اینکه رئال مادرید بهترین تیم این رقابت ها نیست، اما می تواند برنده شود. من واقعا مشتاق قهرمانی دوباره در لیگ قهرمانان اروپا هستم.

لئو درباره فصل ضعیفش گفت: من کارم را دیر شروع کردم چون دیر به خانه رسیدم، سپس به زانو ضربه زدم که باعث شد مدت زیادی از زمین مسابقه دور باشم و نتوانم خودم را تنظیم کنم. من نمی توانم سه یا چهار بازی پشت سر هم انجام دهم. بعداً در سال جدید به خودم گفتم با تمام انرژی برمی‌گردم و شرایط را تغییر می‌دهم، اما از کرونا رنج می‌بردم و بالاخره دستم را از دست می‌دادم.»

ستاره سابق بارسا در مورد جدایی خود از این تیم نیز صحبت کرد و گفت: بعد از قهرمانی در کوپا آمریکا بسیار خوشحال شدم که ناگهان بارسلونا با جدایی از بارسلونا موافقت کرد. نمی توانم بازی برای بارسلونا را تصور کنم. واقعیت این است که ما برنامه ای برای تغییر تیم نداریم. خوشبختانه شرایط جدید برای بچه ها خوب بود، اما برای من و آنتونلا سخت تر بود. من در بارسلونا هم تیمی هایی داشتم که سال ها با آنها بازی کرده بودند و آنها مرا به خوبی می شناختند. در پاریس، ما باید خود را با سیستم جدید و متحدان آن وفق دهیم.»

مسی برای هفتمین بار در دو سال گذشته مدال طلا را از آن خود کرد اما امسال نامزد جدی این جام برنده نشد و بر خلاف بسیاری از نامزدهای دریافت این جایزه، از جمله کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید و … نامزد دریافت این جایزه شد. محمد صلاح و سادیو مانه، دو ستاره لیورپول. هر یک از سه فینالیست لیگ قهرمانان اروپا در 6 می بازی کردند و در نهایت تاج رئال مادرید را به دست آوردند. مسی معتقد است که بنزما بیشترین تاثیر را در این فصل دارد و شایسته کشف طلایی است. مسی گفت: فکر نمی‌کنم هیچ شکی وجود داشته باشد. رئال مادرید قهرمان این فصل لیگ قهرمانان اروپا شد و بهترین بازیکنان این رقابت ها بود.

او در فینال هشتاد و یکم مقابل پیاسیجی و فینال چهارم مقابل چلسی دو گل شگفت انگیز به ثمر رساند تا به فینال راه یابد. نه تنها این، بلکه فصل را با عنوان بهترین گولزان لالیگا به پایان رساند و مادرید قهرمان لیگ شد. در مجموع، بنزما در این فصل بازی پرباری را برای رئال مادرید انجام داده و قطعا یکی از محبوب ترین و اصلی ترین نامزدهای مدال طلاست.

منبع: خبر ورزشی

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما