شما پدر و مادر کی هستید؟


در رفتنترس یک حالت احساسی است که توسط یک محرک مضر ایجاد می شود. احساس غریزه و ناراحتی در لحظه ای ظاهر می شود که احساس خطر می کنیم. ترس بدون شک یک امر حسی است که همه ما آن را می شناسیم و در موقعیت های مختلف با آن مواجه می شویم. یک فرد از فعالیت های گروهی اجتناب می کند، زیرا می ترسد مورد انتقاد، تایید یا طرد شدن قرار گیرد.

طبق گزارشات فرارو، والدین معمولاً هر ماه با ویژگی های خاصی شناسایی می شوند. به این معنا می خواهم به شما بگویم کدام یک از ماه های بعدی ترسناک ترین و کدام یک از ماه های زیر شجاعانه تر است؟

رو به جلو:
شجاع ترین ماهی ها شجاع ترین مردم در بین ماهیگیران دیگر هستند. آنها افراد و مدیران شجاعی هستند. آنها همیشه به دنبال راه هایی برای غلبه بر چالش های زندگی هستند. افراد در معرض خطر هستند و برای موفقیت با هم رقابت می کنند.

ممکن است:
عاشقان بهشت ​​در آرامش هستند و از بی ثباتی و تغییرات ناگهانی در زندگی می ترسند. استرس را از این شرایط دور کنید و همیشه به دنبال راه هایی برای اجتناب از این شرایط باشید.

ژوئن:
افراد اعتماد به نفس دارند. نظر و قضاوت مردم را نمی پذیرند و برای خودشان زندگی می کنند. آنها حفظ ارتباط با افراد جدید یا اتفاقات مهم و همچنین ازدواج یا یافتن شغل جدید را مهم می دانند.

فلش:
والدین در یک ماه گذشته از خانه های خود دور بوده اند و همیشه ترجیح داده اند با افراد محدودی در تماس باشند. آنها دوستانی ندارند که از شرایطی که راضی هستند کنار گذاشته شوند و این تصادف باعث مراقبت آنها می شود و معمولاً افراد در معرض خطر نیستند.

رد شد:
ماهیگیران تمام تلاش خود را می کنند تا به اهداف خود برسند و در صورت عدم موفقیت آنها را ناامید نمی کنند. این افراد خوش بین هستند و بی دقتی معنا ندارد.

شهریور:
شهروندان معمولا در معرض خطر نیستند. رشادت های دلیرانی که شهریور آفرین هستند را می دانی. آنها از این بیماری می ترسند و این ممکن است به این دلیل باشد که ارزش بالایی برای سلامتی خود قائل هستند.

مهر:
تولدها معمولاً شجاعانه هستند و متفکران را نمی ترسانند. این افراد صبور هستند و گاهی از آینده می ترسند. اما سعی می کنند با این روش خاص ترس های خود را مدیریت کنند.

آبان:
این ماهی ها بسیار شجاع و نترس هستند. آنها ریسک گریز هستند و از ارعاب نمی ترسند و تلاش خود را برای رسیدن به اهداف خود انجام می دهند.

آذر:
پدر و مادر آذر خوشبین و شجاع هستند. به ندرت چیزی را از دست می دهند و حتی اگر موضوع آنها را آزار می دهد، راحتی خود را نادیده می گیرند و جرات ریسک کردن آن را ندارند.

است:
والدین بدون هیچ محدودیت و برنامه ای از این ماه می ترسند. نمی‌توانست برای مردم شجاع حساب کند. ممکن است در مورد موضوعی هم دروغ پخش کنند.

بهمن:
غول ها تا سر حد مرگ می ترسند. اما معمولا با خویشتن داری بر این احساس غلبه می کنند و آرامش را برای خود به ارمغان می آورند. آنها با اطرافیان خود بسیار سختگیر هستند و محتاط هستند.

مارس:
پدر و مادر اسفند در شرایط فعلی رفتار دوستانه ای دارند و علاقه مند به یادگیری چیزهای جدید هستند. آنها جرات وارد شدن به کارهای جدید و اجتناب از اشتباه و اجتناب از جنگ و خونریزی و حمایت از صلح را ندارند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم