س تغییر ساده در سبک زندگی برای خلاص شدن از شر چربی های شکم


هر فردی روش خاص خود را برای کاهش وزن دارد و این یکی از دلایل اصلی کاهش وزن بیشتر افراد است. رژیم غذایی به تنهایی برای کاهش وزن کافی نیست، بلکه باید شیوه زندگی ما را تغییر دهد تا بتوانیم به نتایج دلخواه برسیم.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از هندوستان تایمز، چربی شکم برای اکثر افراد سخت است و این مشکل در خانم های خانه دار بسیار حساس است. چربی معده علاوه بر اینکه مرکز چربی است، با افزایش خطرات سلامتی همراه است. اما لازم نیست مراقب باشید، ما پنج تغییر در سبک زندگی شما را برای شما به ارمغان می آوریم تا به کمک شما سریعتر وزن کم کنید.

۱- هیدراته بمانید

نوشیدن آب بهترین راه برای کاهش وزن و حفظ سلامتی است، اما نوشیدن مایعات بیشتر مانند چای سبز، چای سیاه، قهوه سیاه، آب میوه و … برای سلامتی و از بین بردن چربی بسیار مفید است، زیرا به شما کمک می کند. برای حفظ سلامت بدن خود را حفظ کنید برای مدت طولانی باید مراقب باشید و از غذاهای ناسالم پرهیز کنید و از خوردن غذاهای غنی از قند یا روغن های تصفیه شده خودداری کنید.

2- غذاهای شیرین نگویید

غذاهای قندی سرشار از رطوبت و اکسی توسین هستند. هیچ چیز شیرین تر از یک مشت قند غنی نیست، اما یکی از آن چیزهایی است که برای سلامتی مضر است. شکر که اغلب به اشتباه به عنوان قند شناخته می شود، برای مدت طولانی تری در بدن باقی می ماند و به سختی حذف می شود. غذاهایی مانند دونات، کیک، شکلات، کیک و غیره سرشار از چربی های غیراشباع هستند و برای وزن مضر هستند.

۱- بیشتر از پروتئین پروتئین بخورید

پروتئین ها به شما کمک می کنند تا برای مدت طولانی تری احساس بهتری داشته باشید، زیرا هضم آنها زمان بیشتری می برد. شهوت و کمک به شما برای ادامه کار با انرژی کامل از دیگر عملکردهایی است که پروتئین ها برای شما انجام می دهند. بهترین غذاها برای افزایش پروتئین در رژیم غذایی جو، سبزیجات برگ سبز، دانه مرغ و بادام است.

3- نمک کمتر بخورید

نمک حاوی سدیم است و متابولیسم را تحریک می کند. سرعت متابولیسم به آرامی افزایش وزن را برای فرد کاهش می دهد. متخصصان تغذیه به افراد توصیه می کنند قبل از ساعت 8 شب غذا بخورند. این به این دلیل است که متابولیسم در طول روز اتفاق می افتد و غذاهای خاصی را برای بدن هضم می کند.

۲- دانه های کامل را اضافه کنید

غلات کامل در همه جا وجود دارند و در مقایسه با غلات تصفیه شده برای کاهش وزن بسیار کارآمدتر و مفیدتر هستند. نان، بیسکویت و سایر محصولاتی که حاوی غلات تصفیه شده هستند کمتر مفید هستند، اما مصرف غلات کامل برای کاهش وزن بسیار مفید است. مطمئن شوید که غلات کامل را به طرق مختلف به رژیم غذایی خود اضافه می کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم