سید حسن خمینی: مردم با مشکلات اقتصادی مواجه هستندمدیرعامل سازمان تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) گفت: در مراسم رحلت نباید اسراف و اسراف کنیم زیرا مردم با مشکلات معیشتی مواجه هستند و همچنان باید پیرو اندیشه امام خمینی (ره) باشیم. ).

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسن خمینی روز یکشنبه در جلسه ویژه ای ضمن گرامیداشت سی امین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی در حرم حضرت امام خمینی (ره) این مشکلات قابل رسیدگی است. پایان این اتفاقات

مدیرعامل سازمان امام خمینی (ره) به مشکلات معیشتی مردم اشاره کرد و گفت: این مشکلات ناشی از ضعف ساختار نیست و همه مردم و مسئولان باید تا رفع مشکلات در این زمینه همکاری کنند. حذف شده است.”

سید حسن خمینی با اشاره به شخصیت های حضرت امام راحل(ره) گفت: نکاتی در سیره حضرت امام راحل وجود دارد که می تواند زندگی ها را متحول و متحول کند و این نکات باید با ظرفیت وجودی امام راحل شناسایی شود.

وی با طرح سوالی درباره علت برگزاری مراسم سالانه، یادآور شد: امام به ما نیازی ندارند، اما ما به امام نیاز داریم به همین دلیل نام سید الشهدا را در این مراسم تکرار می کنم، ما نیز بهره مند خواهیم شد. این ذکر.”

رئیس سازمان تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با بیان اینکه سخنرانی در این زمینه به ویژه حضرت امام خمینی (ره) بسیار سخت و دشوار است، گفت: می دانیم که انقلاب کبیر به کشور آمده است. چرا که انقلاب اسلامی ایران یک انفجار بود و نور انقلاب اسلامی در سراسر جهان پخش شده است.

سید حسن خمینی با بیان اینکه امام را نباید فراموش کرد، افزود: من تحلیل خود را گم نکرده ام. رهبر معظم انقلاب نیز بر هویت امام راحل واقعی تأکید کردند. امام پرچم دین، هویت و آینده کشور است.

وی ارتحال حضرت امام خمینی (ره) را مظهر وحدت کشور و عظمت ملت ایران گرامی داشت.

رئیس سازمان تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با بیان اینکه مسئولان وظیفه دارند امنیت و آسایش مردم را حفظ کنند، تصریح کرد: در این راستا، مردم باید در جهت رفع مشکلات موجود باشند.

وی یادآور شد: در مراسم وفات نباید اسراف و زیاده خواهی کنیم چرا که مردم با مشکلات معیشتی مواجه هستند. بلکه باید به این نکته اشاره کرد که ما همچنان پیرو دیدگاه ها و اندیشه های امام خمینی (ره) هستیم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم