سه مدعی در تیم ملی؛ رقابت کنعانیان چیست؟ – تمرین سه


کد خبر: 1816330 |
01 فروردین 1401 ساعت 21:11 |
20,402 بازدید |

10
دیدگاہ

در صورت غیبت احتمالی

در شرایطی که شجاع خلیل زاده نتواند در زمین با تیم کره جنوبی دیدار کند، جبهه سه امتیازی دراگان اسکاچیچ قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش، اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در شهر سئول کره جنوبی برگزار شد. یکی از بزرگترین ابهامات جایگاه تیم ملی دفاع ملی است چرا که وضعیت حضور شجاع خلیل زاده در میادین مشخص نیست.

مدافع تیم ملی که به دلیل محرومیت مقابل امارات شکست خورد، 10 روز قبل از اینکه رایان در شمال بازی را به تساوی بکشاند دچار ضربه مغزی شد و در همان زمان 38 دقیقه از بازی خارج شد و جای خود را به عبدالرحمن داد. الکربی. با وجود این بدشانسی، ملی پوشان شجاع در انتهای لیست حضور داشتند و با کاروان ملی پوشان راه جنوب را طی کردند.

این در حالی است که شرایط و موقعیت برای مخاطب ناشناخته است و در این مورد او این بازی را انجام نداد. مجید حسینی یکی از انتخاب های اصیل اسکاتلندی است. دو تیم آخر در آخرین دیدار تیم خانگی خود، قیصر اسپورت، بی نقص بازی کردند و پس از مدتی آماده حضور در یک بازی ملی هستند.

جدای از این عارف غلامی دیگر بازیکنی است که می تواند به میادین بازگردد. مدافعانی که بعد از کراس اوور رباط اخیراً در چند بازی استقلال داشتند و اتفاقاً عملکرد خوبی داشتند که طبیعتاً باعث غش کردن هواداران شد و با وجود مسافت طولانی، دراگان اسکاچیچ و … لیست آخرین تیم ملی

فرشاد فرجی هم مانند سایر ملی پوشان مدافع پرسپولیس است. شاید پلی آف منتظر کسی بود که او را به تیم ملی دعوت کند، اما اسکاچیچ برای نیمه دوم ارتش پیپی، تا زمانی که این سه بازیکن در موقعیتی قرار گیرند که در صورت شایعه سازی شجاعانه در موقعیت آماده سازی قرار بگیرند، به دعوت نامه عمل خواهد کرد. مقابل کره جنوبی در ترکیب اصلی تیم ملی به میدان بوروندی تشکیل شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم