سنت های مختلف

[ad_1]

مالک محل سکونت خبرنگار در شمال تهران کشف 3 و 2 میلیون تومان برای استفاده از این سفارت را تکذیب کرد و گفت:

به گزارش ایسنا، سپهر تارواردیان در حاشیه مراسم افتتاحیه افتتاحیه دانشگاه لاکی در شمال تهران، اظهار کرد: هنوز این پادگان را افتتاح نکرده ایم، این مراسم صرفا برای دعوت از مهمانان خارجی و داخلی برگزار شد. پادگان.” همچنین هیچ شباهتی به مراسم افتتاحیه این مراسم نداشت، زیرا هنوز مجوز قانونی فعالیت را پیدا نکرده ایم و وضعیت قانونی در شرف تحقق است. درخواست مجوز کمیسیون ماده پنج است و فوراً صادر می شود. مراسم افتتاحیه قرار است در روز عید سعید فطر برگزار شود و از مسئولان وزارت ورزش، شهرسازی، ورزش و جوانان و چهره های ورزش برای حضور در این مراسم دعوت می کنیم.

لوتار متیوز مالک این باشگاه بدنسازی گفت: من دوست متیو هستم. او برای حضور در قرعه کشی جام جهانی قطر بود که گفتم قرعه کشی! حالا که ایران نزدیک است، بیا و به دربار سر بزن. این پیشنهاد مورد استقبال و همراهی مارکوس مرک و پرلوویجی کولینا قرار گرفت که با این پیشنهاد در قطر بودند و برای بازدید از بار به ایران آمدند.

وی همچنین دلیل حضور آندریاس بیرما، ملی پوش سابق فوتبال آلمان را که در قطر حضور نداشت، عنوان کرد.

تارواردیان با اشاره به مبلغ پرداختی به این بدخواهان برای حضور در این مراسم، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که اگر از یک نفر بپرسند قانونا چقدر است، قطعا ناراحت می شود، زیرا این بحث شخصی است و ربطی به آن ندارد. . در این زمینه می‌خواهم بگویم که تقریباً همه افراد همچنان در حاشیه هستند. غیر از این، اگر من موعظه می کردم، لوتار متیوز باید مالیاتش را در آلمان می پرداخت و ممکن است ناراحت شود و دوستی خود را از دست بدهد. با این حال، آنها ممکن است موافق نباشند که ما به این موضوع بپردازیم.

وی در بیانیه ای با بیان اینکه سالانه مبلغ ۳۲۰ یک میلیون و ۱۶۰۱ میلیون برای استفاده از سایت کشف شده است، افزود: اینها همه کذب است و به شدت تکذیب می کنم. همه ما افراد خارجی مخالف نظام هستیم چون این چهره های بین المللی به ایران آمده اند و به آنها نشان داده ایم که در کشور امنیت داریم، ناراحت و عصبانی هستند و دروغ می گویند حاشیه سازی و انتشار اخبار. . چیزی به نام خبرگزاری وجود ندارد.

وی در ادامه عنوان کرد: تعرفه هم مانند وزارت ورزش و جوانان خواهد بود. ما زیر نظر وزارت ورزش زیر نظر وزارت ورزش هستیم و تمام تعرفه هایی که به ما داده اند را رعایت می کنیم، زیرا اگر در مورد تعرفه های قانونی بیشتر بدانیم قطعا ورزش را پر می کنیم. اگر این غذاها یا غلات را بفروشیم، علاقه بیشتری خواهیم داشت. ما آمده ایم تا به سلامت جامعه خدمت کنیم و از تردمیل عبور کرده ایم تا مردم ورزش کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تنها مدیران ارشد و متمول کسانی هستند که از این فرصت استفاده می کنند، گفت: واقعا اینطور نیست و همه مردم می توانند از این دفتر استفاده کنند. اما اگر یک فرد سیاسی بتواند به عنوان شهروند نیز ثبت نام کند، نه به عنوان وزیر. با توجه به اینکه هیچ ارتباط سیاسی بین آنها وجود ندارد، به نظر من چهره خاصی در سیاست ندارند. ظرفیت خوابگاه 5 نفر است و امکان ثبت این مبلغ را خواهیم داشت.

وی گفت: من اصلاً انسان نبودم و فعالیت سیاسی هم نداشتم. من اصلاً حاکم و حکومت نیستم و هرگز در حکومت و سیاست نیستم. من یکی از افرادی در بخش خصوصی هستم که روی ورزش سرمایه گذاری کرده ام و اگر رستورانی در این کشور داشته باشم یا جوانانی در آن داشته باشم، از هر رستوران دیگری سود بیشتری خواهد داشت، اما هدف من خدمت به مردم و جوانانی که می خواهند ورزش کنند. بندگان سیاسی خدا از ساعت 8 صبح تا 20 در جلسه هستند و وقت ورزش ندارند.

مالک بار ورزشی به مناسبت تصدی مسئولیت خود در وزارت امور خارجه گفت: دکترای مدیریت را از دانشگاه آزاد تهران گرفتم و مدرس، مدرس و نویسنده در رشته مدیریت هستم. این شرکت همچنین پنجمین نشست بین المللی مدیریت در ایران را با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار کرد. من در تجارت هستم و کاری به سیاست ندارم.

وی درباره انگیزه خود از این اقدام گفت: ما در این دو سال به مدیران خود در سمینارها آموزش داده ایم و موفق شده ایم مهارت های خود را توسعه دهیم. برخی از این مدیران موفق بودند، اما اغلب با مشکلاتی مانند اضافه وزن و بیماری مواجه بودند. از من هم خواستند این فضا را فراهم کنم.

تارواردیان در پاسخ به این سوال که میزان پول در شهرستان به کدام یک از این صفات پیدا می شود، گفت: باید ماهیانه کمتر از یک میلیون تومان بوده باشد. تعدادی دانشگاه دیگر در تهران وجود دارند که به دنبال 1 یا 2 میلیون در ماه هستند. ما هم از قانون پیروی می کنیم. اغراق، انگار که شوخی است و واقعا آدم را می خنداند. بخدا هنوز ثبت نام نکردیم چون هنوز مدرسه باز نشده.

وی درباره میزان مجوز و امکانات مدرسه نیز خاطرنشان کرد: زمین اجاره ای است و من و آقای خرمند می دانیم که صاحب این برند ورزشی مالک این خانه است. مبلغ اجاره نامه هایی که به فکر ما بوده، ماهیانه 1 میلیون تومان است که قطعا تا سال های آینده افزایش می یابد، چون الان 3 ماه است که در حال ساخت هستیم و این دفتر هنوز افتتاح نشده است. پادگان دارای مساحت 5 متر می باشد که شامل 5 متر فضای ورزشی و غیره و همچنین سونای خشک و بخار، جکوزی، سالن، رستوران، فیزیوتراپی استراحت و … می باشد. مربی ها همه ایرانی هستند مثلا می گویند مربی های آلمانی واقعا خنده دار هستند و این کار چه فایده ای دارد؟

تارواردیان در پایان درباره هزینه این رفاه گفت که چه کسی گفته هزینه 2 میلیارد تومان برآورد شده است؟ من رقم دقیقی را نمی دانم و باید از اداره دارایی بخواهم تا ارقام دقیق را اعلام کند.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما