سنتر محمدنی محرمی در پلی‌اف لیگ قهرمانان – سرحت سه


کد خبر: 1834347
29 تیر 1401 ساعت 01:54 |
8.3 هزار بازدید

0
نقطه نظر

குக்க்குத்து தார்க்கு துக்கு இரி஬்

ملیـبوش ایرانی دینامو زاگرب یک پاس کل زیبا در بازی بازی بارا سیه مکدونیه داد.

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از دیدارهای مرحله دوم پلی آف فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا، تیم دیناموزاگرب کرواسی در حالی که بر خلاف آخرین دیدار خود در لیگ کرواسی است. ، از ساعت 23:30 روز سه شنبه صدیق محرمی را در ترکیب داشتند.

یاران محرمی که پس از کسب عنوان قهرمانی سوپرکاپ کرواسی در آخرین دیدار خود در هفته اول لیگ، مقابل لوکوموتیو زاگرب نیز به برتری رسید، در دیدار پلی آف مقابل اسکوپیه مقدونیه به تساوی رضایت داد. لیگ قهرمانان اروپا و موفق به قهرمانی نشد.

دیناموزاگراب ملی پوش ایرانی در این دیدار چهره ویژه تیمش بود و در دقیقه 2 با یک پاس خطرناک اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد که مهاجم این تیم نتوانست دروازه اسکوپیه را باز کند.

مهرمری که انگیزه مضاعفی برای بازگشت به دیناموزاگراب داشت در 3 دقیقه دروازه اسکوپیه را تهدید کرد اما تبدیل به گل نشد و پس از آن هر دو گل را فرستاد و راه به جایی نبرد.

پس از به ثمر رساندن گل اول بازی اسکوپیه، دیناموزاگرب حملات بیشتری را انجام داد و در نهایت در دقیقه 44 موفق به نفوذ شد و مرکز از سمت راست زمین صادق محرمی را تماشا کرد و با ضربه سر مرد آریایی یک گل زیبا به ثمر رساند. و بازی را مساوی کنید. .

دیناموزاگرب پس از دریافت اخطار در نیمه اول صدیق محرمی را در اختیار نداشت و در دقیقه 77 تعویض شد و در دقیقه 86 پاتکوویچ گل دوم را به ثمر رساند و پیش افتاد.

در شرایطی که یاران محرم لحظاتی از پیروزی در بازی پلی آف لیگ قهرمانان دور بود، اسکوپیه مقدونیه در دقیقه 89 به تساوی رسید تا این دیدار با تساوی 2-2 در زاگرب به پایان برسد.

محرمی در 10 بازی فصل گذشته لیگ دو پاس داده بود و حالا در اولین بازی فصل جدید اروپا تیمش مقابل اسکوپیه توانست این کار را انجام دهد.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel