سناریوی احتمالی ادامه جنگ در اوکراین


در رفتن ولودیمیر زالنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در پیامی ویدیویی با تاکید بر ضرورت مذاکره با روسیه، گفت: تنها فرصتی که روسیه برای مهار اشتباهات خود در اشغال اوکراین دارد، درخواست مذاکرات فوری صلح است.

فرارو گزارش داد: مذاکرات صلح جدی و معنادار، به ویژه برای امنیت ما در اوکراین، تنها فرصتی است که روسیه برای اشتباه کردن دارد. وقت ملاقات است، زمان صحبت است.”

از سوی دیگر، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در نشستی در مسکو حضور یافت و از حضور نظامی روسیه در اوکراین به دلیل عملیات نظامی آن قدردانی کرد و گفت: ما می خواهیم این موضوع را کشف کنیم.

با این حال، وزیر خارجه انگلیس رئیس جمهور روسیه را متهم کرد که به اشتباه اوکراین را به جنگ متهم کرده و مدعی شد که روسیه اعتقادی به اعمال تحریم ها ندارد و اوکراین سخت تر می جنگد.

رئیس وزارت دیپلماسی انگلیس گفت: غرب آماده است تا از همه ابزارهای ممکن از جمله سلاح های شیمیایی یا هسته ای در اوکراین استفاده کند. برای ما کاملاً واضح است که آنچه در اوکراین رخ داد از آستانه تا جنایات جنگی عبور کرده است. ما شواهدی برای آن جمع آوری کرده ایم، بنابراین می توانیم پوتین را پاسخگو کنیم.

وزیر خارجه انگلیس اما پوتین را “جنگ سالار جنایتکار” ندانست و در بیانیه ای گفت که شواهد را بررسی کرده است.

غرب در حال جنگ شدید در اوکراین است
حشمت الله فلاحت یک کارشناس حرفه ای در مسائل بین المللی است به زودی با شما صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید وی با اشاره به اینکه تحلیل وضعیت جنگ در اوکراین به دو طیف مختلف تقسیم می شود، گفت: یکی از سران طیف معتقد است که این جنگ شروع شده و منجر به فروپاشی پوتین شده و منجر به شکست آن شده است. با روی کار آمدن پوتین و دولت روسیه، روسیه قادر به ادامه جنگ نخواهد بود، بنابراین خطر تشدید جنگ و حتی احتمال جنگ هسته ای مطرح خواهد شد که می تواند یک تصادف غیرقابل کنترل باشد.

وی افزود: از سوی دیگر پوتین معتقد است که اوکراین به توافق خواهد رسید و برای پایان جنگ خواستار لغو تحریم ها و تضمین های امنیتی از اتحادیه اروپا و ناتو خواهد بود، مگر اینکه روسیه این تضمین ها را از ناتو پس بگیرد. «نوع خود هدف‌گیری محقق نشده است، اگرچه هر یک از این سناریوها مجموعه‌ای از دشواری‌های خاص خود را دارند و می‌توانند به عواقب جبران‌ناپذیری منجر شوند.

فلاحت گفت: تحلیل به اصطلاح سومی وجود دارد و آن پایان دادن به جنگ است، با توجه به اینکه قدرت روسیه تحلیل شده و مردم اوکراین با وضعیت وخیم مواجه شده اند که در این صورت تلفات بیشتری باید متحمل شود. ساختارهای این کشور در حال از بین رفتن است، جنگ فرسایشی مشکلات زیادی برای هر دو طرف ایجاد کرده است، در حالی که ایالات متحده و غرب بسیار دوست هستند که جنگ پیروز شود، زیرا روسیه می خواهد از این طریق قدرت را تضعیف کند. ، بدون هیچ هزینه ای . .

این استاد دانشگاه افزود: “اگر جنگ در اوکراین به درگیری طولانی در اوکراین تبدیل شود، نشان می دهد که روسیه دیگر یک قدرت نظامی نیست، زیرا کشوری با قدرت نظامی متوسط ​​و از جهات دیگر یک ابرقدرت نظامی در حال ظهور است.” ایالات متحده و اتحادیه اروپا بسیار ضعیف شده اند و وضعیت اقتصادی روسیه به طور فزاینده ای آسیب پذیر شده است.

فلاحت ادامه داد: در حال حاضر اوکراین از نظر مقاومت مستقل از غرب عمل کرده اما در رابطه دیپلماتیک با غرب، مستقل از غرب راهی برای پایان دادن به این جنگ وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که جنگ در دو کشور همچنان ادامه دارد، سایر کشورهای غربی از جمله مقاومت اوکراین در تلاش هستند تا پیام های صلح را از زلینسکی و اوکراینی هایی که اخیراً با روسیه ارتباط برقرار کرده اند، دریافت کنند، رسانه ها غربی هستند، اما در هر صورت. اگر شرایط به همین منوال ادامه یابد، اوکراین به جنگ خود با اتحادیه اروپا و ایالات متحده پایان خواهد داد.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel