سلیمان اعظم به امام توهین کرد و تبرئه شد!چندی بعد حسین دهباشی در توئیتی سخنانی توهین آمیز درباره حاج احمد خمینی یادگار امام راحل (ره) منتشر کرد که با برخورد دوستان امام روبرو شد.

به گزارش تسنیم، در پی این توئیت، حاج احمد خمینی، فرزند آقای سید حسن خمینی از این موضوع گلایه کرد که در نهایت با اعلام این حکم مشخص شد که وی ممنوع التعقیب شده است. این حکم باعث تعجب برخی از علاقه مندان به امام (ره) و پژوهشگران تاریخ شده است.

در همین رابطه عباس سلیمان مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران نامه ای به غلامحسین محسنی رئیس قوه قضائیه نوشت که متن کامل آن به شرح زیر است:

جناب برادر حجت الاسلام والمسلمین عزیز

قوه قضاییه محترم کشور

با سلام و احترام ضمن تبریک سال نو و تشکر از زحمات حضرت فرزانه در تقویت و تحکیم ساختار قوه قضائیه، نکته ای را در خصوص موضوع ممنوعیت تبعیت از مشتاقی عنه (آقای حسین دهباشی) متذکر می شوم. .

1- قرائن این است که مظنون به بهانه معرفی شاکی به عنوان مکان نامعلوم به طرف مقابل احضار نشده است. حضور معتاد در بازپرس قطعا کمک موثری برای روشن شدن پرونده و قابلیت انتساب جرم می‌بود. مصرف بدون نگرش.» مستحب است که تعقیب و بررسی مشتق بر اساس وظایف شخصی انجام شود.

2- استعلام محترم در پایان نامه خود اعلام کرده است: از طرف کلیه مدارک به صورت اسکرین شات که به صورت دیجیتالی می باشد تصویر مذکور از طریق سامانه های الکترونیکی درج و دفع گردیده است. زیرا اولاً اشتقاق شخص پس از اعتراض جدی در رسانه ها به هر دلیلی از تفسیر خود عقب نشینی نکرده و صحت آن را نیز تأیید کرده است، با چه جایگاهی در این توصیف سؤال کننده، شکاک است. شاکی در سلامت، آیا جایز است؟! ثانیاً: علت اینکه احضار بدون احضار و ارائه چنین دفاعی مبنی بر جعل نفس است را به وی نسبت داده اند.

3- اشتقاق پس از واکنش شدید افکار عمومی به این توهین نامناسب بوده و قبل از صدور حکم منع پیگیری، خود توئیت را حذف می کند، همراه با سایر توضیحات برای شبهه در صحت گواهی به عنوان دلیل منتسب به من را اشتباه نگیرید!

4- اتهامات ذیل “توهین به مردم عادی” در رای عدم پیگیری می باشد. مرحوم حاج سيد احمد خميني به عنوان امام امام و ملت ايران در دوران زعامت امام نقش بي بديل ايفا كرد و عمر كوتاهي پس از رحلت پدر سپري كرد و خارجي در عرصه قدرت طلبي مُهر بود. باطل شد. بنابراین کاربرد واژه ها و صفات در این سرمایه اجتماعی با افراد عادی متفاوت است.

5. نقد معظم له از تقویت فضا در کشور و افزایش ظرفیت نقد به ویژه در بین دست اندرکاران، بسیار قابل تقدیر و تحسین است، اما این سیاستگذار نباید افرادی را هدف قرار دهد که با انگیزه های مختلف قصد تخریب سرمایه اجتماعی را دارند. گرد!

ریاست محترم قوه قضائیه! دیوان عالی کشور علاوه بر آرزوی توفیق جناب عالی، در تقویت قوه قضائیه از جهات مختلف به ویژه در صدور آراء تقوی و مقدس مبتنی بر شرع مقدس که در مورد اخیر نیز بر خلاف قانون عمل کرده است. اصل 477 قانون اساسی به نظر انتقادی اشاره کرد، حفظ اعتبار وزنه های انقلاب بدیل انقلاب اسلامی ضروری است.

عباس سلیمی نمین
مدیر مطالعات و ویرایش تاریخ ایران

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel