سری آیفون 14 اپل ممکن است تنها در دو سایز عرضه شود، این به معنای آن است


دهلی نو: از زمانی که سری آیفون 13 در سپتامبر 2021 عرضه شد، فاش های متعددی از آیفون 14 اپل منتشر شد. جنبه های مختلفی از جانشین آیفون 13، از جمله ناچ اصلاح شده، در این نشت ها فاش شده است. با این حال، گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که سری بعدی آیفون تنها در دو اندازه عرضه می‌شوند که با تصمیم اپل برای کنار گذاشتن انواع کوچک مطابقت دارد.

قالب های فلزی سری آیفون 14 که برای تولید قاب و لوازم جانبی گوشی استفاده می شود، در تصاویر جدید فاش شده است. قالب‌هایی که در Weibo آپلود شده‌اند، نشان می‌دهند که این سری تنها شامل دو اندازه آیفون خواهد بود.

جدیدترین سری آیفون 13 در سه سایز عرضه می شود. آیفون 13 کوچک (صفحه نمایش 5.4 اینچی)، آیفون 13 و آیفون 13 پرو (صفحه نمایش 6.1 اینچی) و آیفون 13 پرو مکس مدل های (صفحه نمایش 6.7 اینچی) هستند.

با این حال، قالب های فلزی نشان می دهد که سری 14 تنها دو نوع آیفون خواهد داشت. دو اندازه موجود است: 6.1 اینچ و 6.7 اینچ. این به شایعات قبلی در مورد سازماندهی مجدد مجموعه می افزاید، که در آن یک آیفون 14 مکس (غیر پرو) به جای آیفون 14 کوچک به این سری اضافه می شود. این بدان معناست که آیفون 14 و آیفون 14 پرو دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی خواهند بود، در حالی که آیفون 14 مکس و آیفون 14 پرو مکس دارای پنل های 6.7 اینچی خواهند بود.

سری آیفون 14 همچنان سومین دوربین پشتی را برای دستگاه‌های غیر حرفه‌ای حذف می‌کند که تنها دو دوربین خواهند داشت. علاوه بر این، گفته می شود که کل سری دوربین های پریسکوپ قبلی را به نفع یک دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی ارتقا می دهند. با این حال، به گفته مینگ-چی کو، تحلیلگر اپل، این سنسور اضافی فقط در مدل های حرفه ای موجود خواهد بود.

همچنین شایعه شده است که اپل نسخه های غیر حرفه ای آیفون 14 را با استفاده از پردازنده فعلی A15 به جای چیپست نسل بعدی A16 عرضه می کند که ظاهراً به طور انحصاری مدل های Pro را تامین می کند. از نظر تنظیمات مدل‌های Pro، باید منتظر بریدگی‌های سوراخ‌دار در نسخه‌های Pro باشیم، در حالی که مدل‌های غیرپرو تا یک سال دیگر از طراحی ناچ فعلی استفاده خواهند کرد.

تلویزیون زنده

#لالGiovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial