سریال غرش وقتی نیکول کیدمن عکس های قدیمی را می خورد!


در رفتن ظاهراً بینندگان تلویزیون دوستانه‌تر هستند، زیرا داستان‌های مربوط به علایق آن‌ها طولانی و پیوسته است و بیشتر سریال‌ها بر اساس همان داستان‌های بی‌پایان ساخته می‌شوند. به همین دلیل، سریال‌های اپیزودیک (که هر کدام ماجراهای جداگانه‌ای دارند) را در سطح پایین‌تری می‌یابیم. شرکت هایی که دوستانی ندارند ریسک از دست دادن مخاطبان خود را می پذیرند و به همین دلیل ترجیح می دهند یک داستان واحد به آنها ارائه دهند.

گزارش شده توسط فرارو با این حال، این بدان معنا نیست که هیچ اپیزودیک سریال دیگری ساخته نشده است. سریال ترسناک «ترور» (1)، سریال کمدی «هیچ واچ» (2)، سریال علمی تخیلی «آینه سیاه» (2) یا درام اجتماعی «کوچولوی آمریکا» (3) در این سال‌ها. و حالا غرش آخرین عضو این خانواده است. این مجموعه هشت قسمتی بر اساس مجموعه داستان های کوتاه سیسیلیا آرن ساخته شده است و هر قسمت به این داستان عجیب، عجیب و تخیلی درباره تجربه ای خاص و منحصر به فرد از یک زن می پردازد.

برای مثال یکی از قسمت هایی که نیکول کیدمن در تیتر خود دارد این است: «زنی که عکس های قدیمی می خورد». و واقعا نیکول کیدمن در این قسمت عکس های قدیمی می گیرد! او می خواهد بهترین تجربیات زندگی را با این تجربه تکرار کند.

یا در قسمتی دیگر ماریت ویور نقش اردکی را بازی می کند که هر روز غذا می خورد و این ماجرا به یک ارتباط بسیار دوستانه و به نوعی جادویی تبدیل می شود. بقیه قسمت ها هم به همان اندازه عجیب و جالب هستند. برخی از آنها مانند معتاد به تریاک، «معمای خودکشی را حل کن»، آنقدر به ژانر وحشت نزدیک هستند و بقیه بیشتر طنز دارند.

سریال غرش  وقتی نیکول کیدمن عکس های قدیمی را می خورد!

با وجود پراکندگی و تفاوت هایی که بین دو قسمت وجود دارد، روحیه وحدت در همه آنها وجود دارد. «غرش» سریالی بسیار واضح و صریح درباره زنان و ابعاد مختلف آن است. اگرچه هر قسمت به شخصیتی کاملاً متفاوت و خاص از یک فرد می پردازد، اما کل سریال درباره مادری، ارتباطات، شغل و هر چیز دیگری از دیدگاه زنانه است. به جای اینکه بخواهد به مادر توصیه کند که بی تحرک باشد، پیام خود را کوتاه و مختصر بیان کند. و این همان است که باید در مقام حمد و احسان و دوستی، خارج از آن عهد بگوید.

سریال غرش  وقتی نیکول کیدمن عکس های قدیمی را می خورد!

یکی از مهم ترین نقاط قوت فیلم بازی های قدرتمند و درخشان آن است که تصویری کامل هم از شخصیت های اصلی و هم از بازیگران به دست می دهد. آنها می توانند احساس خوبی به خود بدهند و با یک ملودی پیوسته بین کمدی و درام برگردند. ریتم سریال نیز یکی دیگر از عوامل جذابیت آن است. هر قسمت از سریال تنها چند دقیقه زمان دارد و واقعاً هر لحظه از این نیم ساعت بهترین استفاده ممکن است تا هر داستانی به شکلی عالی و بی نقص روایت شود.

اما شاید مهمتر از هر چیز دیگری روح سریال باشد که آنها را جذاب و درخشان می کند. در هر قسمتی از داستان که حتی از یک نگاه صرف به مخاطب منتقل می شود، انگیزه و امیدواری وجود دارد. ملودی سریال ممکن است در قسمت های مختلف تفاوت ایجاد کند، اما عمق «عمیق» در جای خود باقی می ماند.

  • خوانندگان: لیز فلاهیو، کارلی منش
  • بازیگران: نیکول کیدمن، مریت وور، بتی گیلپین و دیگران
  • زمان انتشار: جمعه ۲۶ فروردین (همه هشتم)

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial