سرپرست دانشگاه هنر منصوب شدوزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر محمدرضا حسنایی را به عنوان سرپرست دانشگاه هنر منصوب کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر محمدعلی زلفیگل طی متنی از سوی دکتر حسنایی منصوب شده است. با عنایت به میزان تعهد، درایت، شایستگی و تجربیات ارزنده در آموزش عالی کشور، این حکم به سمت «حامی دانشگاه هنر» تعیین گردیده است.

منتظر پیروی از معارف اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی و اصول اساسی حکومت مردمی و جلب همکاری معلمان، پژوهشگران، مدیران و کارکنان (دستیاران علمی) هستیم. امید است با توکل از خداوند متعال به شرح ذیل رسالت و وظایف این دانشگاه را انجام دهید:

– ایجاد زمینه برای طرح توسعه هنر و درونی سازی کشور با هدف ایجاد تمدن نوین اسلامی از طریق گسترش هنر فکری جامعه.

برنامه ریزی برای ترویج هنرهای خاص به ویژه هنرهای تجسمی، نمایشگاه ها و سایر هنرهای صنعتی.

– تدوین و اجرای برنامه های کارشناسی فرهنگی با معرفی هنر در دانشگاه.

برنامه ای برای بررسی مبانی علمی هنر مدرن و کاربرد آن در مفاهیم اسلامی و ایرانی.

_ تعامل برنامه ریزی با نهادهای فرهنگی و هنری کشور در راستای تعمیق نگاه علمی به محصولات جامعه.

حضور موثر در جشنواره های هنری برای تعامل و توسعه با دانشگاه هنر کشور.

_ برنامه ریزی برای ارائه دلایل ارزش هنری اسلامی و ایرانی اعم از دفاع مقدس، مدافعان حرم، سبک زندگی اسلامی ایرانی و …

– تدوین رهنمودهای ویژه انسان و همجنس گرایی توسط اکثر دانشجویان با مفاهیم هنرهای لطیف و اسلامی.

گسترش رشته های بین رشته ای در دانشگاه هنر

تقویت پیوند دانشگاه با صنعت هنر و تکمیل زنجیره تولید علم به ثروت و خلق ثروت از هنر با محوریت اقتصاد و توسعه نرم کارآفرینی و فناوری.

مروری بر چهار مضمون دینی هنر و ارائه راهکارهای علمی به جامعه هنری.

– کمک به معماری و زیباسازی با محوریت شهر تهران

سیر تحول فضا و سهم دانشگاه هنر در تولید و اشاعه هنر و گسترش مرزهای دانش.

ایجاد تحول بنیادین علمی به ویژه در عرصه هنر در تحقق مرجعیت علمی

جستجو برای گسترش نقش علوم هنری در نظام ملی نوآوری

توفیق جناب عالی را در پیشبرد اهداف نظام عالی جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) خواستارم.

دکتر محمدرضا حسنایی عضو هیأت علمی دانشگاه سینما و تئاتر است. از سوابق وی قادر به ورود به معاونت فرهنگی دانشگاه هنر، معاونت پژوهشی دانشکده هنر، مدیر مطالعات تکمیلی دانشگاه هنر، عضو کمیسیون تخصصی هنر و معماری شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری بسیج اعضای هیأت علمی دانشگاه هنر و کارگروه دیبری اداره کل ارشاد و ارشاد دانشکده علوم انسانی به پایان مجلات و مجلات علوم انسانی اشاره کرد. وی همچنین تالیف بیش از 20 عنوان کتاب علمی-پژوهشی با عنوان «نقش و مکان اطلاعات و سیستم‌های اجرا» در فعالیت‌های هنری تولید انبوه تصویر فیلم متحرک و «سیاست رسانه در صنعت انیمیشن» است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه ای به خدمات و تحقیقات دکتر سید حسن سلطانی رئیس سابق دانشگاه هنر ، از این مسئولیت قدردانی کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم