سراجی: جواب نامه را به فیفا دادیم

[ad_1]

یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از ارسال پاسخ نامه به این فدراسیون می گوید.

به گزارش ایسنا، مهرداد سراجی، یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پس از حضور در جلسه فدراسیون، از ارائه جزییات علاقه مندی این جلسه خودداری کرد. از طریق سایت و سخنرانی مواضع رسمی فدراسیون اعلام شود.

اعضای هیأت رئیسه با افشای ارقام پرداخت پاداش به مدیران و کارکنان فدراسیون از ارائه پیش نویس هیئت رئیسه به رئیس جمهور خبر دادند. بیش از ده ها نفر از جمله اعضای هیأت امنایی که توسط قانون اساسی تهیه شده است، دریافته اند که اغراق غیرقانونی است. افشای این بزرگ نمایی ها و مسائل در رسانه ها غیراخلاقی بود و نباید مورد توافق قرار گیرد و باید اصلاح شود. ما اجازه ندادیم پرداخت های خارجی از چارچوب خارج شود.

وی در پاسخ به این سوال که احتمال تعلیق این فدراسیون از فیفا وجود دارد.

سراجی در پاسخ به سوالات متعددی نسبت به کشف نکردن مطالبات بانوان فوتبالیست در فضای مجازی و همچنین عدم احقاق حق سرمربی و بازیکنان تیم ملی فوتسال بدون اینکه اطلاع رسانی به آنها

اعضای هیات مدیره همچنین گفتند که حساب های فدراسیون از طرف سازمان مالیاتی و عدم پاسخگویی به سازمان و همچنین اساسنامه فیفا بسته می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه فوتبال در فضای مجازی ایستاده است، گفت، اما اطلاع چندانی از مسائل نداشت. نه بحث مالیاتی وجود دارد، نه ارتباطی با فوتبال. مشکلات ناشی از فرار مالیاتی است. بعد از آن حرفم را اصلاح می کنم و باید بگویم فوتبال ایستاده ایم. ما رسانه ها، اعضای مجمع، هواداران فوتبال، هواداران و همه اهالی فوتبال را داریم.

یکی از اعضای هیئت مدیره فیفا که از این موضوع بی اطلاع است، گفت:

سراجی با اشاره به اینکه آیا به عنوان نماینده فدراسیون برای تشکیل کمیته سه جانبه با فیفا و AFC معرفی شده است، گفت: چنین مسائلی وجود ندارد.

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما