سخنان مهم در مورد تظاهرات، لفاظی و پاسخ به آذری

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، فولاد یکی از خبرسازترین تیم های فصل زمستان است و بازیکنان علاوه بر اینکه به دنبال شاخص هایی برای خرید بودند، به سایر تیم ها از جمله پرسپولیس و استقلال هم توجه داشتند.

حمیدرضا گرشاسبی در خصوص انتقال صالح حردانی به استقلالی رشید مظاهری در گفت و گو با خبرنگاران این موضوع را تکذیب کرد و به بیان دیدگاه های خود درباره سایر موضوعات نیز پرداخت.

* بازیکنان در نیمه نهایی آزاد نیستند

مدیر فولاد درباره روند حمل و نقل و انتقال فولاد گفت: بحث حمل و نقل همیشه مطرح است. در نیم فصل اول بازیکنان آزاد نشدند و قراردادها قطعی شد و پذیرفت و باید پذیرفت.

* فقط برجستگی و برجستگی وجود دارد

وی درباره خریدهای جدید فولاد نیز گفت: تیم قدرتمندی داریم و باید در لیگ قهرمانان آسیا افتخارآمیز بجنگیم بنابراین جلسات زیادی داریم و در حال بررسی شرایط برای تقویت تیم هستیم. گمانه زنی های زیادی مبنی بر انجام این مبادلات وجود داشت اما در حدی که لیگ قهرمانان آسیا در سطح عادی نیست. در حال حاضر هیچ تصادفی وجود ندارد و ما به طور رسمی سایت را اعلام کرده ایم. مثل جذب کوشکی و شهاب.

* در صورت بازخرید، جدایی طبیعی خواهد بود

گرشاسبی با اشاره به جدایی احتمالی نذیر مرادیان به عنوان بازیکن خاطرنشان کرد: بازیکنان کادرفانی را در لیست می دانند و طبیعتاً در صورت اضافه شدن بازیکنانی که در لیست حضور دارند، با توجه به اینکه ظرفیت بازیکنان بزرگتر است، بازیکنان اضافه می شوند. 3 نفر و 2 بازیکن باید در لیست حضور داشته باشند طبیعی است که بازیکنان جدید در لیست قرار بگیرند و طبیعی است که قوانین لیگ اجازه افزایش ظرفیت بازیکنان را به ما نمی دهد. در این زمینه هم عقیده هستیم که انشالله بهترین تصادف را خواهیم داشت. بازیکنانی که در سایت اعلام کردیم به نوار اضافه شده اند و هیچکس در حال حاضر بیرون نیست.

* تظاهرکننده خواست نامش فاش نشود

وی با اشاره به مذاکره با رشید مظاهری توضیح داد: ما با دانشگاه استقلال هماهنگ کرده ایم که آقای رشید مظاهری اضافه شده و استقلال هم اجازه داده است که با ایشان مذاکره کنیم. آقای فردایی با هماهنگی با توافق انجام شده و پس از طی این مراحل و نتیجه گیری مذاکرات، در روز تظاهرات این موضوع را مطرح کردند که موضوع مورد قبول واقع نشد. برای حفظ حرمت ما لطفا به ما اطلاع دهید.

* نام مستعار شیمبا ضد جدایی بود

حمیدرضا گرشاسبی درباره انتقال لوسیانو پریرا به پرسپولیس گفت: این نامه در این مقاله ارائه شد اما کادرفانی به شدت با آن مخالف بود زیرا شیمبا تک آن را به لیگ قهرمانان آسیا ارسال کرد.

* استادان قرارداد حردانی را فسخ کردند

مدیرعامل فولاد در پاسخ به سوالی گفت: در زمان آقای آذری بیشتر قراردادها یک ساله بود و در همان زمان به ما گفتند و مسئولیت را بر عهده گرفتیم که 5 درصد تیم اصلی حذف شدند مانند فیروزان، عارف آقاسی، نیک نفس، فرشاد احمدزاده، شروین. بزرگ و حسین ابراهیمی. این بازیکنان رفته بودند و ما شروع به دیدن کارهایی کرده‌ایم که انجام داده‌ایم؛ اما سایر قراردادهای کلیدی به پایان رسیده‌اند، و همه ما در حال مذاکره با دانشگاه‌های دیگر بوده‌ایم، و صالح هرادانی را دیده‌ایم که به تازگی در حال بحث و گفتگو بوده است. ابتدای فصل مذاکره با استقلال و ادامه دادن گفتم قرارداد دارم اما نمی توانم؟ ما در این قرارداد تصمیم داریم قرارداد را به صورت یک طرفه فسخ کنیم، اگر مبلغ مشخصی را به هر خانوار پرداخت کنیم ممکن است یک طرفه آن را فسخ کنیم.

* توافق با این بازیکنان سخت بود

وی افزود: آبشک، شیمبا، کولیبالی و حیدریه در حال جدایی بودند که موسوی و انصاری نیز می خواستند به ترکیه بروند. خدا می داند ما چه کردیم تا این بازیکنان نجات پیدا کردند چون وقت نداشتیم. در حال حاضر خانه محروم است و پنجره بسته است، امکان بازی مجدد وجود ندارد، اما می توان با بازیکنی که قرارداد دارد بازی کرد. به استثنای ضررهای وارد شده به زمین، وقتی فقط برای افزایش ظرفیت خود بازی می کنید، توافق کمی سخت تر می شود.

* چرا درباره قرارداد حردانی صحبت نمی کنید؟

گرشاسبی با اشاره به قرارداد حردانی گفت: صالح حردانی که اکنون مدعی است دو سال دیگر قرارداد دارد، با قرارداد جدایی در قرارداد موافق نیست. در ابتدای فصل گفتند که با قرارداد استقلال را می خواهند اما دیدیم که روسای دیگر در قرارداد قراردادی آورده بودند که به هر تیمی قابل پرداخت است. بلافاصله با صالح جلسه گذاشتیم و او در نیروی زمینی تیم ملی بود اما بلافاصله قرارداد را تنظیم کردیم تا این سرمایه فوتبال خوزستان به نفع ما باشد.در فولاد انتظار – به تخمین ما، خیلی بیشتر انجام خواهد شد – اجازه نمی دهد این اتفاق بیفتد. همه هواداران اوضاع را تماشا می کردند و همه بازیکنان در حال رفتن بودند. همه مشکلات و محرومیت ها را پوشش داده ایم و باید منصفانه صحبت کنیم.

* ما به دنبال بهترین بازیکنان هستیم

وی خطاب به هواداران گفت: برای تقویت تیم تلاش می کنیم و منتظریم هواداران صبور باشند و به شایعات و امواج تخریب و حسادت اهمیت ندهند. شبانه روز با کادرفنی و تیم مدیران جست و جو خواهیم کرد تا انشاءالله بتوانیم بازیکنانی را که در سطح و سطح فولاد مناسب هستند اضافه کنیم و در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشیم تا یک تیم اضافه کنیم. سخت است چون یک نیم فصل است و همه بازیکنان قرارداد دارند و ما می خواهیم با کیفیت و بالاتر از سطح بازی کنیم. امیدواریم جویندگانی که خود را به آتش کشیده اند آنها را قضاوت نکنند و اجازه ندهند ذهن آنها مورد عنایت هواداران قرار گیرد. فولاد آسیب کافی دیده است و مورد اصابت شمشیر و تیر قرار گرفته است و اکنون در حال تعمیر است تا خود را از سطح زمین بلند کند. لطفاً دیگر پهلوی تیم آسیب دیده را نخارانید.

* باید سود فولاد را تامین کند

حمیدرضا گرشاسبی در پایان درباره جدایی احتمالی بازیکنان از این تیم گفت: از آنجایی که قرار است جبران شود، باید همه سودها در این زمینه انجام شود. به بازیکنان نیاز داریم و باید افتخار حضور در لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشیم. با موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا می‌توانیم سهمیه سایر تیم‌ها را افزایش دهیم، با توجه به اینکه با اکراه از حضورمان انصراف داده‌ایم، در ادامه فصل سهمیه‌ها را افزایش خواهیم داد و نماینده خوبی برای فوتبال و کشور خواهیم بود. و کشور ما . .

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما