ستاره های سرساناس نامه استقلال را از لیست خرید خوردند

[ad_1]

فرهاد مجیدی پس از چند هفته جدایی از استقلال هنوز موفق به انتخاب جانشین خود نشده است. این در حالی است که فشار هواداران این تیم بر مدیران استقلال به حداکثر خود رسیده و آنها در گذشته به خصوص در سطح جامعه نیز همین کار را کرده اند.

آزادیخواهان نیز بر انتخاب سرمربی در رابطه با روند حمل و نقل نظارت داشتند. در حالی که پرسپولیس تا اینجای کار به 5 ستاره و البته بازیکن جوان خدمت کرده، آبی ها به تازگی موفق به خرید سجاد شهباززاده شده است.

در این شرایط است که استقلال با توجه به جدایی احتمالی چند بازیکن نیاز به چند ستاره دارد تا خود ترکیب را تحت تأثیر قرار دهد. با این حال، در بازار امسال، بازیکنان نشانه های کمی دارند یا اصلاً نشان نمی دهند که از آب برای تقویت تیم استفاده می شود.

گفته می شود در لیست خریدهای مستقل برای فصل آینده چندین شاخص وجود دارد که در چند روز اخیر عملاً کمرنگ شده است; محمد نادری که گفته می شود به استقلال نزدیک است، اولین بازیکنی بود که گفته می شود اولین قرارداد اروپایی خود را با تیمی که نام این بازیکن را در لیست آبی ها نوشته بود انجام داد. امید ابراهیمی دیگر رسانه تقویت استقلال بود. با این حال وی تصریح کرد که از حضور قطر در فوبال راضی است و ایران برنمی گردد. کاوه رضایی که از او با نام ابیها نیز یاد می شد، گفت: شرایط مناسب نیست و آبی ها قصد خرید این بازی را ندارد اما لیست فصل آینده را پر می کند. گفته می شود رضایی قبل از برنامه های استقلال به دلیل مصدومیت فصلی اخراج شده بود. اما آخرین گزینه در بین قانونگذاران سعید عزت الله بود که در این دوازده سال به عنوان کاندیدای جذاب استقلال و پرسپولیس معرفی شده است. البته چندی پیش پدرش اعلام کرد که بازگشت سعید به فوتبال ایران همچنان نزدیک است.

به این ترتیب هیچ نشانی از حضور لیست استقلال در فصل آینده استقلال وجود ندارد.

باید منتظر ماند و دید استقلال مدیران برنامه بعد از انتخاب سرمربی به خصوص نقل و انتقالات چگونه است. ابیها در حال حاضر از نظر سعید صادقی مهمترین هدف خوداتکایی است و گفته می شود مذاکراتی نیز با مدافعان مهدی(عج) در جریان است. شاید استقلال مجبور شود نیاز خود را از میان بازیکنان خارجی کنار بزند.

منبع: خبر ورزشی

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما